Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Merhaba Semacım, aramıza hoşgeldin, hedefine ulaşman dileğiyle
Merhaba hoşgeldin aramıza, Bebeğin hayırlı olsun, sağlıkla geçir gebeliğini ve sorunsuzca doğum yap inşallah, diyetisyen menünü de gördüm gayet güzel bir menü.
Kızlar eşimin anneannesi vefat etti 85 yaşında koronadan. Çok neşeli bi kadındı nurlar içinde yatsın. Yarin cenazesi var pek aktif olamayabilirim
Canım başınız sağolsun, çok üzüldüm..
Günaydın kızlar
günaydın tatlıımm
Günaydın hanımlar dünkü menümü yazmamistim bugün yeni bir başlangıç yapıyorum güzel bir kahvaltıyla güne başladım gününüz güzel geçsin
günaydın canım güzel kahvaltı umarım sağlıklı olanındandır
Günaydın kızlar
Günaydın kaptanıımm
günaydın bebişiiimm

Günaydınn kızlar
Günaydın canımmm
Günaydın kızlar bugün kacamaksiz detokslu bir gün olsun inşallah aybaşı olucam ama.bakalim yarına durum ne olacak.
günaydın tatlım inşallah.
Günaydın kıslar
günaydın canım neredesin sen yaa,, çok özledik. Nasılsın görüşmeyeli canım
Herkese gunaydin bugun ananas gunu
günaydın canıımm muhteşem bir seçim
Dun aksam aynanin karsisina gecip hesap yaptim 15kg daha vermem gerekli 5 gobek 5erde bacaklardan esim diyor ki napiyorsun proje ciziyorum dedim kafayi yedin dimi evet yedin dedi
Hahahaa alemsin ama insanın aynada kendine bakması, dhaa fit hayal etmesi falan gerçekten motivasyon için çok iyi.

Gunaydin canim nasilsin

Tarayıcıdan girerek dalga geçiyor gibi gözüksem de uygulamadan resim eklenmiyor.
Opera yükle canım
Kızlar eşimin anneannesi vefat etti 85 yaşında koronadan. Çok neşeli bi kadındı nurlar içinde yatsın. Yarin cenazesi var pek aktif olamayabilirim
Başıniz sağ olsun canım
Günaydın kızlar

Günaydın hanımlar dünkü menümü yazmamistim bugün yeni bir başlangıç yapıyorum güzel bir kahvaltıyla güne başladım gününüz güzel geçsin

Günaydın kızlar

Günaydınn kızlar

Günaydın kızlar bugün kacamaksiz detokslu bir gün olsun inşallah aybaşı olucam ama.bakalim yarına durum ne olacak.

Günaydın kıslar
Oooo kimler gelmiş hoşgeldin
Herkese gunaydin bugun ananas gunu

Günaydın kızlar, cumadan önceki son çıkışa hoşgeldiniz. Aman diyeyim akşama hafif menüleri hazır edin
Günaydın kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…