Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Günaydın herkese :KK57: zombi gibiyim bi çıksaydı şu azilar ne zormuş:KK43: geceden beri vikvik memede 5ten beride ayakta sallamacaa :KK43: 😞 😓
Oyy rabbim kolaylık versin kuzuya benim kız dişleri çifter çifter çıkardı azılarda dahil bütün dişleri çıkartırken hiç ateşimiz olmadı çok şükür diş dönemi rahat geçti bizde darısı size olsun

Herkese hayırlı günler dünden beri kızım rahatsız küçük tuvaletini yaparken ağlıyor bugün haftabaşı eşimin işi çok yoğun olduğundan doktora götüremedik idare ediyoruz şimdilik yarın götürürürm inşallah sabah tartıldım +200 Zipzip- Zipzip-
Gecmis olsun canim 🤲

Herkese hayırlı günler dünden beri kızım rahatsız küçük tuvaletini yaparken ağlıyor bugün haftabaşı eşimin işi çok yoğun olduğundan doktora götüremedik idare ediyoruz şimdilik yarın götürürürm inşallah sabah tartıldım +200 Zipzip- Zipzip-
Geçmiş olsun canım.

Gecmis olsun canim

Geçmiş olsun kuzum dikkat et kendine💞

Çok geçmiş olsun. Kırık yok dimi?
yok kuzum ama hala agriyor
Geçmiş olsun canım :KK43: tuhhh ya

Yok ya ben takiliyorum öyle çok şükür her konuda yardımcı olur ona güvenip yaptık ikinciyi benim ilki tam bir canavardi 3.5 yaşına kadar düzelmedi bebek yapmaya yeniden cesaret etmek mucizwydi benim için

Bence önce sorunlarınızı halledin Allah var olana uzun ömür versin canım

Göreceğiz bakalim cuma günü elinizden 4luk kir çıkacak mı
Geçmiş olsun canım inşaAllah en kısa zamanda atlatırsın

Yaa gecmis olsun canim birseyin yoktur insallah

Sen iyileş yeter seni bekliyorum 60 kiloda. Beraber 55 olacağız. 💪🌹💪♥️💪🌹

Mezuniyetini kutlarım canım 🌺

😂😂😂 İsteyince sende verebilirsin canım bende zamanında veremiyordum ama sonra kilo verdikçe metoblizma hızlandı.

🙈🙈🙈🙈

Geçmiş olsun canım 💞

Bende de ilkte yan etki olmadı bir gün kol ağrısı dışında şimdi ikinci asim geldi ama daha olamadım.

Pehhhh bunun neresi ben 🧐 benim o kadar göbeğim yok :63::63::63::63:

Günaydın fit kızlar 💋💋💞💞

Gecmisi bosver canim cikamazsin gecmisten 🤣

Hosgeldin canim bir kac gune tamamen gecer insallah cok yorma kendini

Hoş geldin canım , dikkat et kendine

allah razi olsun kızlar insa biraz daha iyiyim ama basarken hala agiriyor hala bandajli ..

Olmaz artık başka bir zaman fırlama hikayem :KK70: çıkınca da aglamamisim korkmuş annem :KK70:

Amin canım bana karne vermeyecekler ama olsun belki bi kupa daha verirler parasıyla değil mi :KK70:

Geçmiş olsun canım rabbim gönlüne göre versin emeklerinin acılarının karşılığını tez zamanda

Geçmiş olsun banyo çok tehlikeli tansiyonun mu düştü geçen arkadas elini kesti düşüp duşa kabini kırmış çalışamıyor şimdi dikkat et tansiyon sorunun varsa sabahları ağzına birşey at hemen
Kilo işine gelince bırakma bak geçen haftada artiydi üst üste sinsi sinsi yukarı çıkar bu tartılar vazgeçersen

Herkesin temizliğini sen mi yaptın kız biz burda geyik yaparken ,kolay gelsin canım

@Elisa83 şimdi şöyle 68de oyalaniyor kankam ama aynı zamanda rakip ne kalmış yanına gelmeme hopp bir bakmis benn 68im :)

Bende ilk gün olmadı dün halsizlik ve ateş oldu belki de ben ilaç almadigim için ama çok yüksek değil bugün iyiyim
ya sabahlari tansiyonum dusuyor ama ben dengemi kaybettim o yuzden dustum abdest alamadim kuzum

Geçmiş olsun canım

X