Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gunaydin canim iyiyim sen nasilsin 💕
Hamd olsun bugün daha iyiyim . Bende çocukları dereye getirdim yüzüyorlar bugün evde durulmuyor kurban olduğum rabbim gönderdi güneşi çok şükür.
Günaydın canım iyiyim sen nasılsın kahvaltı masasında yüz kalkmak istemiyorum🙄🙄🙄🙄 E Elif_Eylul

Eki Görüntüle 2901130
Oy kurban olsunlar onu verene, ne kadar tatlı maşaAllah nazar almasın .
Oh oh maşallah biz bugün 5 te kalktık. Dışardada işlerim var bugün. Kim gidecek diye düşünüyorum 🙄😂
Kolay gelsin kuzum .
Anam dün 2kere görüntülü aradı 2
ciye anca actim telefonu ısrarla koltuklarini yıkattinmi dedi heee dedim simdi geldiler yikadilar bugece yatmicak kimse orda deterjan kokuyo hemde islak yarina kurur dedim🙄
Annen çok seviyor seni arayıp duruyor evinden bile haberi var. 😁

Anam dün 2kere görüntülü aradı 2
ciye anca actim telefonu ısrarla koltuklarini yıkattinmi dedi heee dedim simdi geldiler yikadilar bugece yatmicak kimse orda deterjan kokuyo hemde islak yarina kurur dedim🙄
Kuruması zaman alır deseydin keşke :confused:

Peki ilaç kullaniyormusun ? Küçük bebeğinde var çok zorlar seni 😟😟 ilaç kullanmasan daha kotu . Ya Allah yardım etsin ama şu temizliği bırak lütfen kendin ve ailen için yap bunu daha fazla ilerlemesine izin verme senden daha güçlü değil.
Yok canım emziriyorum diye en hafifini veriyor lar Kendi çabalarımla iyileşmeye çalışıyor um eşimde anksiyete var çocuklarima aşırı sorumlu Luk getirtigi için bu hale geldim yemek yapmaya gitsem gözüm u onlarda n alamıyorum aslında eşim bu hale getirdi beni kendisi hasta ve çok temizlik hastasi su bardağı kaşığı çatalı sürekli kontrol eder yıkar yemeden önce

Günaydın
Birsey sorabilirmiyim
Sabah ayaklarımda ağrı vardi sanki doğum sonrası gibi şişmiş gibi geldi
Tartıya çıktım 82.7 😱
1 günde 1 kilo almak mümkün değil biliyorum da
Ödem artık orası belli ama neden olduğunu anlayamadım
Dünkü ayrandan mi
Cok su içtim acaba ondan mı
Sinava stres yaptığım için mi
Regl gecikmesinden mi
Bugun tarlusal alacağım 😔 kiraz sapı içeyim dedim
Maydanoz limon kaynat iç, yeşil çay iç ödem herhaıde. Ayakta fazla durduysan ondanda ola bilir bende oluyor bazen.

Yok canım emziriyorum diye en hafifini veriyor lar Kendi çabalarımla iyileşmeye çalışıyor um eşimde anksiyete var çocuklarima aşırı sorumlu Luk getirtigi için bu hale geldim yemek yapmaya gitsem gözüm u onlarda n alamıyorum aslında eşim bu hale getirdi beni kendisi hasta ve çok temizlik hastasi su bardağı kaşığı çatalı sürekli kontrol eder yıkar yemeden önce
Yaa 😟😟 çok kötü bı durum yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum

X