Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Bu günün sporunu da yapmış olmanın rahatlığıyla artk kitap kahve bölümüne geçebilirim :halay: tabii kaç dk sürer orası muamma çocuklar birazdan uyanır..

Eklentiler

• IMG_20210811_094748.jpg
    IMG_20210811_094748.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 25
Ankaranin da soğuğu
Ne zaman gitsem soğuk
Bizim burası da kapalı yağacak sanki

Gecen hafta gunduzleri cok asiri sicakti ama gece 4den sonrasi buz gibi esiyordu alistik artik havasina 🤭🤭

Valla Ankara' nın soğuğu her mevsim var. Hayır yorganı kaldıralı ne oldu ki daha, bu gidişle yeniden yorgana geçeceğim geceleri pike ile üşüyorum :bicak::bicak:

Pasta, sütlaç, tereyağ bal, tirileçe gördüm menülerde.
Afiyet olsun diyorum. :cool:
Tereyağbalima laf ettirmem doğal olan herşeyde şifa fayda var mantigi ile makul ölçülerde baslenmeye çalışıyorum güzeller güzeli mirabim😁😍

Günaydın kızlar :KK68: :KK68:

Günaydın kızlar, Ankara' da hava bozuk, bende yaz günü gibi elbise giydim çıktım.
Fukaranın düşkünü beyaz giyer kış günü atasözündeki fukara gibiyim. Kalabalığın arasına koy ilk ben görünürüm şu an :deli::deli:

Günaydın bu alemin en azimli hırslı kızları 😍😍
Anlaniz kızın uyumasindan fırsat diyerek kalktı kahvesini içti eliptiginin başına geçti😎😁
F Frozen01 canım kankam bu cuma çok pis ezicez @Poni Bon @nehir6161 yoldaşları 💪😏😁😁

Günaydın canlar :KK68:
Günaydın kızlar 💞💋🌺💞

Selam canım. Banyomuzda tamirat var kaç gündü KV kalıyoruz. Busabah döndük çok şükür evimdeyim 🤭 Kv sorunum yok ama insanın evi gibisi yok. Etiketlemişsin çok mutlu oldum teşekkür ederim. 🥰sen nasılsın neler yapıyorsun 🥰

X