Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

kızlar iki odanin camlarini temizligini yaptiktan sonra diger tarafa gecmistim orayida yaotim mutfagin cami teras banyo derken cok yoruldum hemen hazirlanip saat 15.30 da kizimin yaz okulu gosterisi vardi oraya gittik eve geldik yemek yedik simdi dolap duzenleme yapıyorum .. baya toplarlandi sukur 💖
Ohh baya iş yapmışsın eline sağlık 🥰

rica ederim ne demek arkadasim :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: neler yapiyorsun buradamisin artik 😘
Takımda değilim ama diyetisyene gittiğim için takımın ruhu benimle 🤣 Zipzip- Zipzip- naif kaptanim özleyip biraz muhabbetine geliyorum arada🥰 Gelince seni de takip ederim artık 🙋

Bütüün dostları tebrik ederim baya eksili bir gün gördüğüm kadarıyla Maşşallah 💕Bende iki miniği hallaettim birini uyuttum birinide kursuna bıraktım geldim sabah uyandığımdada tarçınlı kahvemi içtim.Şimdi ne yesem diye düşünüyorum sıcaktada yumurta hiç gitmiyor ya
Ben de yumurtasız kahvaltı da doymuyor ekmekte olmayınca😬
kızlar iki odanin camlarini temizligini yaptiktan sonra diger tarafa gecmistim orayida yaotim mutfagin cami teras banyo derken cok yoruldum hemen hazirlanip saat 15.30 da kizimin yaz okulu gosterisi vardi oraya gittik eve geldik yemek yedik simdi dolap duzenleme yapıyorum .. baya toplarlandi sukur 💖
Bugunku koşturma sonucu yarın kesin eksisin😁

Benim idealim 52 aslında ama yaşım 38 artık yaşıma göre 65 idealim o tarafa kadar gelirsem insaallah
Yas değil boy kriterin olsun bence .kendi adıma ben 1.68 boydayim 65 kiloda göbek oluyordu zayıf sayilmazdim .
Mesala ben Suanki surecimdi 65le mezun olup zamana yayarak ideal kiloma düşmek istiyorum

Ya canım ben formu bulamadım sayfayı tam çözemedim zaten nasıl bulucam bana yardımcı olabilir misin
ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
MEDENİ DURUMUNUZ:

MESLEGINIZ:
ÇOCUK SAYISI:

DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?:
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: