Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gecen hafta 65.25
Bu hafta 64.6
650 gr
%0.996Eki Görüntüle 2897378
Tebrikler
Canım sağol
Pztsi başlangıç kilom 65.6
Bu cuma 65.3
Fark 300gr
Zipzip- E Elif_Eylul
(Tartı resmiyle birlikte bismillah deyip sıkı bir diyete başlıyorum
Kaptanım hedefim 60 5kilo vermek istiyorum)
Tebrik ederim
Geçen cuma 61,85 kg.
Bu cuma 60,85 kg.
Fark 1 kg. Eksi
Oran 1 617
Helal olsun bu kilolarda takılmadan verebilmek tebrik ederim bravo
Öyleyse haftaya seni 50 lerde bekliyorum

Bugun 68.5
-300
Bu hafta istedigim gibi fazla kilo veremedim
Degisrirdim canim Zipzip-
Eki Görüntüle 2897394
Eksi eksidir tebrikler
Geçen cuma 76
bugün 75.3
Fark -700
yüzde 0,921
Bu kadar oldu olmadı fazla
Bravo güzel eksi
masallah coook guzel eksi tebrik ederimmm
Çok teşekkür ederim

Kiz ben spor yapmıyorum yapsam 1.ci siradayim
Sen her zaman 1. Sıradasın. Kilo veremiyorum dedin ya , aklıma şey geldi. Bir arkadaşım vardı oda diyet yapıyordu veremiyordu. Sonra dr a değil özel bir yere gitti 200 €verdi 3 saat boyunca tahlilleri baktırdı. Belirli şeyler yiyince o onun kilo vermesini engelliyormus . Mesela pırasa diyelim onu yiyince kilo veremiyor. Türkiye de de vardır böyle yerler . Tahlilin de çıkıyor. Alerji vs. Benimde kilo durumum durduğu zaman bende gidip baktırmak istiyorum. Çok faydasını görmüş o yiyecekleri yemiyor ve kilo vermeye devam ediyor.

Canım benim aslinda
Peynir,süt,yogurt,yememem lazim ama cok severim bende,yasak normalde ozaman kilo veriyorum nedense bu aralar hic veremiyorum anlamiyorumda demekki yemesem iyi olucak

Tebrikler

Canım sağol

Tebrik ederim

Helal olsun bu kilolarda takılmadan verebilmek tebrik ederim bravo
Öyleyse haftaya seni 50 lerde bekliyorum

Eksi eksidir tebrikler

Bravo güzel eksi

Çok teşekkür ederim
Sağol canim

Ne güzel, inanmak çok önemli. Bu kararlılıkla yaparsiniz Ben de yeni öğrendim, vücudun istediği bir kilo oldugunu İnsan beyni çok ilginc

Yazdıklarını okuyunca mantıklı geldi
Diyet yapan arkadaşlarımla konuştuğumda bazı yiyecekleri kilo vermek için yiyolar bende ise tersi oluyor
Mesela kırmızı et metabolizmam çok zor yakıyor ekmeksiz erken saatte yemiş olsam bile

Canım benim aslinda
Peynir,süt,yogurt,yememem lazim ama cok severim bende,yasak normalde ozaman kilo veriyorum nedense bu aralar hic veremiyorum anlamiyorumda demekki yemesem iyi olucak
O kadar diyetisyene gittim.tahliller oldum sen şunu yeme bunu yeme demediler
Nereden buluyorsunuz böyle doktorları elime bir liste verip yolluyolar özele de gittim.ayni

guzel bakısın icin cok tesekkur ederim kaptanimm kuru kalabalik yapiyorum takımi inanin vermeyince utaniyorum
Takımda değilim şu anda, çok özür dileyerek yazıyorum. Ben takimdayken de böyle durumlar yaşanıyordu ama sagolsun kaptan hep destek olup yükselmiştir. Hiç üzülmeyin, isteyerek yaptığınız bir durum değil sonuçta. Menulerde rahat davranıp, keyfi olursa, üzücü olurdu takım için. Eminim arkadaşlarınız sizi çok iyi biliyorlardir. İnşallah haftaya kirarsiniz direncinizi

O kadar diyetisyene gittim.tahliller oldum sen şunu yeme bunu yeme demediler
Nereden buluyorsunuz böyle doktorları elime bir liste verip yolluyolar özele de gittim.ayni
Mide uzmanları var benim bildigim, gastroentoloji gibi ismi var, yanlış yazmış olabilirim. Onlar yapıyorlar gereken testleri.

ah mavi tosbik ben biliyorum seni ama cok konusamadik beraber ayni anda bulundigumuz zaman .. cok ama cok tesekkur ederim guzel yorumun ve destegin icin

ah mavi tosbik ben biliyorum seni ama cok konusamadik beraber ayni anda bulundigumuz zaman .. cok ama cok tesekkur ederim guzel yorumun ve destegin icin
Aaa, son zamanlarda biraz uzak tutmuştum kendimi, çok özür diliyorum. Gerçekten kalbim seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…