Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

evet listede degilim ama burda herbirinizin emegi yorumu ayirdigi vakit var .. onlari napicaz .. cordelya da liste hazirliyor carsaf carsaf .. sen zaten menulerin hepsini okuyup didikliyon .. kaptanimi hic dmeeyeyim zaten .. herkesin herseyini biliyor arastiriyor ilgileniyor ..
ayirdiginiz zamanin hakkindan utaniyorum
tam olarak bundan utaniyorum

umarim burda sizinle 55 i gorurum .. hicbir sekilde burdan ayrilmak istemiyorum .... samimi duygularim bunlar..

Bwkliyorum canim gel

Bunları bilmende bizim icin çok önemli biliyosun,
Bunlari bilmeyipte gidenleri yada laf çarpanlari napalim oyuzden sen zaten azimlisin biliyoruz bunuda üzülme lütfen artik bu hafta olmadi haftaya daha guzel olucak

Bunları bilmende bizim icin çok önemli biliyosun,
Bunlari bilmeyipte gidenleri yada laf çarpanlari napalim oyuzden sen zaten azimlisin biliyoruz bunuda üzülme lütfen artik bu hafta olmadi haftaya daha guzel olucak
sagol canim benim .. gercekler bunlar ve herkes bunlari biliyor emin ol ..

cok tesekkur ederimm allah razi olsun

Çok çok iyisin her hafta eksiliyosun maşallah sana cnm
Ay tatliş , sende aynısın . Maşaallah sende güzel ilerliyorsun. Harikasın ❤
Üzülme canım , çok yoğundun ve hastaydın. Kendine fazla zaman ayıramadın. Olur arada böyle sıkma canını. Haftaya da var ona konsantre ol . Sen yaparsın başarırsın benim sana sonsuz güvenim var . ❤başaracaksın ❤
Gecen hafta 75
Bu hafta 74.8
Maalesef köyde istedigim gibi olamiyor. İzinden dönüş guzel olur inşallah
Yine harika , köyde olupta yine eksidesin. Harikasın ❤
Eki Görüntüle 2897525
72.05 geçen cuma
71.30 güncel
Fark :0.75
Yüzde:1.040
Muhteşem
Ayrılma zaten, 55 i görmeden seni göndermeyelim . Sen başarabilirsin. Sadece bu hafta senin için iyi hafta olmadı. Haftaya halledersin. Üzülme
Bwkliyorum canim gel
Bekleme sen devam et.

Haklısın
Insaallah benim niyetim de o şekilde umarım yapabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…