Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kizlar çok odemim var ya sıcaktan bıktım valla kayıt işi olmasa donmezdim ben bilseydim böyle sabahla kahvaltıdan sonra aynı çıkar mı insan ya :kızgın:
Sıcaktanmı canım.bende aynı durumdayim kaç aydir spor yapiyorum 1gram vermedim su içiyorum su wc ye bile çıkarmiyo doktor tahliller normal.dedi vallaaa anlamadim

Sıcaktanmı canım.bende aynı durumdayim kaç aydir spor yapiyorum 1gram vermedim su içiyorum su wc ye bile çıkarmiyo doktor tahliller normal.dedi vallaaa anlamadim
Sıcaktan canım aynen dünyanın suyunu iciyorum hiç wc yok kışın olsa dakikada bir giderdim :KK43: sabahtan başlıyor benim ev yanmaya heryerden güneş alıyor bi daha ev alırsam kuzey cephe alacağım :KK43:

Teşekkür ederim canım. Ben de sadece dondurmanın bu kadar artı getiremeyeceğine inanmak istiyorum 🥺 inşallah yarına gider dicem ama hiç ümidim yok yaa o kadar su içiyorum tuvalete bile çıkamıyorum ki nasıl gidecek ödem.
Yeşil çay kiraz saplı çaya yüklen derim

Kizlar çok odemim var ya sıcaktan bıktım valla kayıt işi olmasa donmezdim ben bilseydim böyle sabahla kahvaltıdan sonra aynı çıkar mı insan ya :kızgın:
Bende 100 gram almışım 200 gram vermiştim
Bugün bende sütlü yeşil çay içeceğim artık. Arkadaşlar aradı yarın sana gelecez diye. Pastalarınızı yapıp ta gelin dedim yapamam . Zamanım yok dedim. Şimdi yürüyüşe çıktım . Bende kötüyüm ya. Bana da ne oldu anlamadım

Sutlu yeşil çay detoksu yapsan olmaz mi canim
Listedemiydin 🤔

Selam kizlar tartıya son gün😥😁Regl oldum Dukan birasi yaptım varsa ödem atar Sütlü yesil çayı hayatımdan çıkardım çünkü günde 1lt süt vucud için zararlı olabileceğini düşünüyorum ..kabak yoğurt yaparım akşama
Gun icinde 3 b icsen aksamda yoguru kabak guzel olur afiyet olsun canim 🤗

Bende 100 gram almışım 200 gram vermiştim
Bugün bende sütlü yeşil çay içeceğim artık. Arkadaşlar aradı yarın sana gelecez diye. Pastalarınızı yapıp ta gelin dedim yapamam . Zamanım yok dedim. Şimdi yürüyüşe çıktım . Bende kötüyüm ya. Bana da ne oldu anlamadım
Benim eksim elimden gitmedi şükür ama daha da eksilemiyorum üstüne sinir oldum
Sutlu yeşil çay detoksu yapsan olmaz mi canim
Listedemiydin 🤔
Yok canım yapamam o kadar kati emziriyorum sürekli memede zaten birşey yemiyor

Selam kizlar tartıya son gün😥😁Regl oldum Dukan birasi yaptım varsa ödem atar Sütlü yesil çayı hayatımdan çıkardım çünkü günde 1lt süt vucud için zararlı olabileceğini düşünüyorum ..kabak yoğurt yaparım akşama
Surekli bu tarz detokslar arti getirebilir bunu hep konuşuyoruz birden verilen eksi diger hafta artı olabiliyo oyuzden süttunde kalorisini baz alin bencede
Aman boşver Filizcim. Ailevi atraksiyonlar hic bize göre degil. Aman ben gene 83 kiloyum bunu ne yapsak :işsiz:
Hayırlısı olsun canim hep var o ailevi seylerden bizdede, bak psikiyatri gittim 2cesit hap verdi yani sonu buna bağlaniyo🤷🏻‍♀️
Kilona gelirsek neden oldugunu bilmiyorum mesela ne yedin gittigin yerlerde,diyet yaptinmi yapmadinmi,su ictinmi içmedinmi,spor yaptinmi mesela

X