Makyaj Ürünleri 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

• 1.FOTO

OY: 31 10,7%
  • 2. FOTO

OY: 56 19,4%
  • 3. FOTO

OY: 4 1,4%
  • 4. FOTO

OY: 39 13,5%
  • 5.FOTO

OY: 9 3,1%
  • 6. FOTO

OY: 140 48,4%
  • 7. FOTO

OY: 10 3,5%

• Ankete Katılan
    289
  • Anket Kapalı .
2numara bana bööle yüzü faklı bir maddeden olan güzel elbiseli süs bebekler varr onuu hatırlattı meraklı kuzuuu

2numara bana bööle yüzü faklı bir maddeden olan güzel elbiseli süs bebekler varr onuu hatırlattı meraklı kuzuuu

evtt güldum buldun osmanlı havasınla karışık o havayı anımsatıo ilk baştaaopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

bende yorum yapmak istiyorum izninizle...

1) yüzünün beyazlıgını cok ii vermissin... cok homojen sürülmüş beyz yüze.. aslında makyajın ve yüzün hakkaten cok güzel ama albeni katacak bişey yapmamıssın.. bi aksesuar bi cicek yada yüzüne inen bi tutam sac belkide tüm havanı degiştirecekti.. ama yüzün mükemmel. özellikle burnun harikaaa.....bide normal ten rengin ne bilmiyorum ama beyaz tenli bi hatunsan yada öyle olsan cok cok güzel olcakmıssın.. gerci yüz hatların zaten cok güzel tekrar etmeme gerek yok.. bide kırmızı ruj dudagına cok yakısmıs...

2) makyajın harika canım harika.. ama kaşlarının önünü degilde kuyruk kısmını havaya kaldırsaydın cok daha seksi bi havan olcaktı... biraz hüzünlü bir hava katmıs gözlerine... ama makyajın tek kelime ile süper.... kasların kalkık boyansa ve aksesuarda biraz sade olsan muhteseminde ötesinde olcaktın.. ama yine tekrarlıyorum geyşa makyajın harika...

3) foto biraz uzak ckilmiş cok net anlayamadım makyajı ve ifadeyi ama duruş ve pozlar harika...

4) beyaz cok homojen dagılmamıs yüzüne biraz burunda toplanmıs gibi olmus.. ama onun dısında cok şirin ve tatlı bi ifade var nedense... =) gözlerin bıcır bıcır gülüo.. makyajdan cok lenslere odaklandım desem yeridir.. gözlere daha agırlık versen gayet harika bisey olcakmıs makyajın.. ama bu hali bence cok şirin cok hosuma gitti...

5)makyaj bence süper.. özellikle eyeliner kısımları ama cok fazla blur efekti var.. dudak kısmı belli olmuyor pek.. ayrıca ifade okadar şirinki... geyşa degil yaramaz kız cocukları gibi cok şirin olmus.. ama göz makyajın harika.....

6) oyum zaten sana gitti.. bence mükemmel bir iş cıkmıs ortaya.. sac kıyafet ve makyajla hakkettin bence....

7)makyajın güzel olmus.. ama bi kac foto yerine yüzünü tam önden gösteren bi foto daha albenili olurdu. ama yinede makyajını begendim... güzel iş çıkmış ortaya.. ayrıca cok karakteristik yüz hatların var... cok begendim yüz yapını...

bende yaptım makyaj ama cesaret edemdim buraya yüzümü koymaya.. ben her birinizi tekrar kutluyorum cesaretinizden ve emeklerinizden dolayı.... (= yorumlara kırılmayın darılmayın lütfen... =)

Son düzenleme:
allam geysalar gelsinde gusel geysa nasil olurmus gorsunler
hepinizi ayri ayri tebrik ederim kislaar zemuszemus

6numarali geysaaaa vihhuu super olmus oyum sana gitti:lepi:

:lepi::lepi::lepi:
öncelikle hayal gücünüze hayranim kk nin makyaj güzelleri
yine harikalar cikmis ortaya süpersiniz ya
hayranlikla bakdim herzamanki gibi
wowwwwwwwwwwwwwwwwwww
emeklerinize saglik
cok zorlandim bu sefer
sözde katilimci az
makyajlar bahane
geysalar sahane
oyumu kullandim
hakk eden kazansin
hepinizede basarilar fistiklar
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

oyum ikinciye gitti em aksesuarlarla hem de makyajla tam bütün oluşturmuş.
Geyşaların makyajındaki yumuşak çizgileri en iyi o yakalaşmış bence

2 numaranın aksesuarlarına ve dudak makyajına bayıldım.allığı yakıştıramadım geyşa makyajına
5 nobeyaz pudra kullanmadığı için olmamış bence.
6 no kesinlikle göz makyajı o kadar ağır olmasaydı almıştı benden oyu dudaklar ve aksesuarlar süper
1 ve 4 arasında gittim geldim en sonunda pudrayı iyi yayamadığı için 4 den de vazgeçtim
oyum 1 noya tam bir geyşa makyajı bence keşke aksesuarlarla renklendirseymiş.

Son düzenleme:
bende oyumu verdm. ellerinize saglık kızlar.. 6 ile 7 arasında kaldım.. 7 ye verdm

kesinlikle 6 numero :lepi:
konsepte en uygunu sac ve kiyafet uyumuyla da 6 olmus cok begendim..

akannehir Vay anasını ne kadar çok uğraşmış ve ne güzel bir iş çıkartmışsınız harikasınız kızlaralkisalkisalkis
Valla hayranım sizlere,ayrı ayır hepinizi tebrik ediyorum.
Harikasınız,ellerinize sağlıka.s.

İlk söylediğim gibi ben ne kadar uğraşsamda benden geyşa meyşa olmaz.
Olsa olsa palyaço olurdukaydirigubbakcemile3

7 Goz makyaji yarismasi konu hangi tur makyaj olucak...
Bence Gothiclerin yapti makyaji yapalim cok merak ediorum herkes nasil yapcak lutfen o olsun....
zemuszemus

7 Goz makyaji yarismasi konu hangi tur makyaj olucak...
Bence Gothiclerin yapti makyaji yapalim cok merak ediorum herkes nasil yapcak lutfen o olsun....
zemuszemus

bende bunu merak ediyorum şirine ya.. fikrin bence cok ii.. biraz cılgın seyler güzel olabilir....

sevgilimde dalga gecio benle dayak yemiş makyajı yapın diye kafamçokkarıştı eger cesaret verici bi makyaj olursa bende katılmak istiyorum artık...hihoyyyt

hahahhahahhakaydirigubbakcemile3
amaaa cok agir olmus bu yorumsırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…