Makyaj Ürünleri 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

• 1.FOTO

OY: 31 10,7%
  • 2. FOTO

OY: 56 19,4%
  • 3. FOTO

OY: 4 1,4%
  • 4. FOTO

OY: 39 13,5%
  • 5.FOTO

OY: 9 3,1%
  • 6. FOTO

OY: 140 48,4%
  • 7. FOTO

OY: 10 3,5%

• Ankete Katılan
    289
  • Anket Kapalı .
kızlar cuma günümü sonlancak yarışma... bidahaki yarışma ne zaman açılcak konusunu belirlenecek?

6 ya verdim..Geyşa makyajına uyan foto bence 6 nolu foto..

Diğerlerini de kutlarım tabii..

1 numaranın geyşlıkla alakası yok bencee hiç beğenmedimm..6numara harikasın tatlımmm

herkes burda az çok emek harcıyor beğenmedim diyip geçmeyelim neden beğenmediğimizide açıklayalımki yapan kişi nerde hata yaptığını bilsin lütfen.2 numaraya da ağır eleştiriler oldu ama neden beğenilmediği sölenmedi çoğunlukla.buna katılan herkes zaman ayırmış yapmışş sizde biraz saygı gösterip neden beğenmediğinizi yazın bariiibuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

ekleme yapıcam bu yazıya.. neden begenmediginizi yazmanız tüm okuyuculara fayda sağlayacaktır... çünkü ne hatası var eksiği var yada nasıl kendini geliştirebilir bunu anlayacaktır...

Kızlar ben geldim bayram için memlekete gitmiştik geldim
Daha oyumu kullanmadım ve karar veremedim :gitme:

ekleme yapıcam bu yazıya.. neden begenmediginizi yazmanız tüm okuyuculara fayda sağlayacaktır... çünkü ne hatası var eksiği var yada nasıl kendini geliştirebilir bunu anlayacaktır...

saol canım benimde anlatmak istediğim oyduu özetlemişsinnkaydirigubbakcemile5Şeniz:hulya:

çok süper olmuşsunuz kızlarrrr :)
aksesuarlar la da tamamlayınca tam geyşa olmuşunuz :)
alkisalkisalkis süper süper

hulicim e madem sen yöneticeksin yarismayi.. o zaman sen karar ver..
bu gece karar ver ki artik yavas yavas hazirlanalim..
bu yarisma bitince o baslarr

hulicim e madem sen yöneticeksin yarismayi.. o zaman sen karar ver..
bu gece karar ver ki artik yavas yavas hazirlanalim..
bu yarisma bitince o baslarr

bencede ya diger konu belirlensin.. konu kim tarafından belirleniyo... huli mi karar vercek.. eger öyleyse HULİİİİİİİİ hemen karar ver hihoyyyt

Hulicim bu sefer Gotic Makyaji olsa herkeste o makyajda gormek zevkli olucak kesin.. kaydirigubbakcemile2
Benim firkim bu yinede sen kendin bilirsin.. kaydirigubbakcemile2

2 ve 6 harıka..

yalnız tek eksıklık..yüzünüz beyaz boynunuz ten rengı ..

cok uyumsuz ve göz tırmalıyıcı olmuş,boynunuzu da boyasaymışsınız haırka olucakmış

tebrık ederım hepinizi :)

oyumu 2.verdim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…