Makyaj Ürünleri 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı - Oylaması

• 1.FOTO

OY: 31 10,7%
  • 2. FOTO

OY: 56 19,4%
  • 3. FOTO

OY: 4 1,4%
  • 4. FOTO

OY: 39 13,5%
  • 5.FOTO

OY: 9 3,1%
  • 6. FOTO

OY: 140 48,4%
  • 7. FOTO

OY: 10 3,5%

• Ankete Katılan
    289
  • Anket Kapalı .
2 ve 6 arasında kararsız kaldım... ama 6 ya verdim oyumu.. herkesi cesaretinden dolayı kutluyorum... emekleriniz için tekrar kutluyorum...

benim oyum 2 numaraya.6 nolu foto çok abartmış,sürmüşte sürmüş,.hiç gerçekçi değil..kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

ben de 2ye verdim,dudak çok yaratıcı olmuş,6 bana da yağlı boya tablosu gibi geldi.

Bayıldımmmm bayılır bayılmaz oyumuda kullandım..Harikasınız emeğinize sağlık a.s. a.s.

hepsine çok emek verilmiştyi ama bence en göze çarpanlar 2 ve 6 .2 numaranın aksesuarlar,makyaj çok güzel bence ama geyşadan çok osmanlı sultanlarını andırmış gibime geldi.6 numara saçıyla,makyajıyla tam bir geyşa olmuş çok beğendim ve oyumu ona verdim.

bunun dışında 5 numara ennn şirin geyşa olmuşşopuyorumnanaktan

ben de bu sefer katılamadım,gerçi şimdiyekdr bir kez katıldım,okulum açıldı taşınmak falan derken yapamadım:1no2:

zemuszemus zemuszemus szemuszemus Guzel ama ben sankı katılımı daha cık beklıyodum daha kararsız kalırım sanırıyodum...

Kızlar sanırım ıftardan sonra rehavetten boyanasıları gelmemız kaydirigubbakcemile2

aşktioo allah seni ne etmesin emii adama gösterilir mi o kalbinee incekkkkkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Çok kolay oldu benim için seçmek..6 nömarooooo tam geyşa olmuşun kısss oyum sana opuyorumnanaktan

Son düzenleme:

Allah belemı verecek :roflol:

hiç sarı geyşa olur mu bak olmamış işte puanlar gitti güme :roflol:
benim eşimde işten gelip bugun nereni boyadın diye sorar oldu lülülülülülü

tebrikler arkadaşlar çok güzel olmuş hepsi amaen çok beğendiğim 6 numara oldu oyumuda ona kullandım=)

arkadaşlarrr her oy verenn kime verdiğini yazarsa ii olur 2 ve 6 harici oyumu şuna kullandım diyen yokk.ötekilere kimler verio merak ediyoruzz burdaa ama lütfennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…