Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

16 saat üzerine yiyorum canım o yüzden 12.30 da ediyorum kahvaltıyı tartıldım ve gönül rahatlığıyla kahvaltımı edebilirim🤭🤭 69,9 🥳🥳🥳 Hem hedefime ulaştım hem de 6ları gördüm gözler yaşlı🥲
yok su çay filan içiliyor ya o yüzden :)
ne diyorsun beybiii 😍 mükemmel bi haber bu yaaa 1 kilo oldu di mi şimdi
hedefin kaç kiloydu 😃

yok su çay filan içiliyor ya o yüzden :)
ne diyorsun beybiii 😍 mükemmel bi haber bu yaaa 1 kilo oldu di mi şimdi
hedefin kaç kiloydu 😃
1 kilo 300 gr oldu🤭 normalde içiyorum canım ama bugün şu 69 u göreceğimi hissettim o yüzden bekledim🤣🤣 geçen hafta sadece 300 gr verebilmiştim o yüzden 1 kilodan fazla bekliyordum bu hafta hedef de 69,9🤣

1 kilo 300 gr oldu🤭 normalde içiyorum canım ama bugün şu 69 u göreceğimi hissettim o yüzden bekledim🤣🤣 geçen hafta sadece 300 gr verebilmiştim o yüzden 1 kilodan fazla bekliyordum bu hafta hedef de 69,9🤣
anladım 😂 ama yarına daha az fark olcak büyük ihtimal buna da hazırlan 😂
güzeel en iyi biz vericez galiba bu hafta :sus:

Allah canını almaya, deme bari burda olan var olmayan var 🤣🤣🤣
e siz de yiyin siz de verin ayol 😂

anladım 😂 ama yarına daha az fark olcak büyük ihtimal buna da hazırlan 😂
güzeel en iyi biz vericez galiba bu hafta :sus:

e siz de yiyin siz de verin ayol 😂
Ben bu rakamı görmeye devam edeyim yeter bana🤣🤣 Bu hafta bomba gibiyiz canım en birinci olmaya geliyoruz :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Supersin 1 kilo gitti desene. Harikaaa. 😍😍 ve 70lere elvedaa
Evet canım sağ olasın geçen hafta az verince bu hafta güzel gitti artık 6lara Demir atma vakti seni bekliyorum🤩🤩

Ben bu rakamı görmeye devam edeyim yeter bana🤣🤣 Bu hafta bomba gibiyiz canım en birinci olmaya geliyoruz :sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Evet canım sağ olasın geçen hafta az verince bu hafta güzel gitti artık 6lara Demir atma vakti seni bekliyorum🤩🤩
Insallah ben de gelecegim. Birgun yeniden grecegim o guzl 6li rakamlari 🙏

Selamlaar, sevgiler hepinizeeee
:KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68: :KK68:
50den fazla sayfa birikmiş okuyamadım. Kv deydik. Aynı zamanda Kızımın okuluyla ilgili bazı durumlar vardı halletmem gereken onları hallettim anca geldim. Tabi geldim de balon gibi şiş her yanım. Bugün ve yarın detokslarla inşallah toparlayabilir ve eksi gelirim

X