Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın kızlar 🤗
Ay gece bende çok değişik rüya gördüm he ruyamda kuzenim balık pişirmiş bı yiyorum bı yiyorum ay uyandım hala etkisinden çıkamadım karantinamiz bitse de bı balık yemeye gitsek o zmna kadar da iştahım biraz düzelir insAllah

Bende kuru inciri çok severim.taze inciri hiç yiyemiyirum nedense😕. Afiyet bal şeker olsun. Mideden bağırsaklardan koysun gitsin ins. Surda ne kadar daha yiyebilirsin ki😂
Canım eşimin memlekete gelmeden ben de yemezeim taze incir sevmezdim hatta ama burda yeyince anladım ki bizim yediklerimiz incir değilmis 😱 ilk başta ısrar falan ettiler ayıp olmasın diye tadına baktım ama aman Yarabbim gerçekten çok güzelmis 🤣🤣🤣 neyse şimdi yok evde zaten hafta sonu yemeyecegim bu hafta incir yok ciss 😁
Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum🙈

Ben kitap okumayı da çok severim ama yine de sarmıyordu beni🤣 Çocukluk valla ya şimdi düşününce çok saçma geliyor bir de şimdiki dertlerimize bak🤭🤭

Ne kuru ne yaş hiçbir şekilde yiyemiyorum🤣🤣 Bu arada kızına da başarılar canım kaçıncı sınıftı🥰
Kız buraya gelmeden önce ben de sevmezdim ama burda yeyince anladım ki bizim yediklerimiz incir değilmis 😱 bahçelerindeki incir çok güzel 😁
Gün içinde hiç yoksunluk hissetmediğim halde gece rüyamda 1 kutu baklava yerken gördüm kendimi. Şekersiz 4. Gün böyleyse ilerleyen günlerde neler göreceğim kimbilir 🤪🤣
Allah'ım ben de inciri yedim diye o kadar kafaya taktım ki inanmazsınız rüyamda gördüm ama şöyle arkadasimin düğününe gitmişim ama ben kenarda incir reçeli yapıyorum diğer arkadaşlar da bana yardım ediyor 🤣🤣🤣🤣sonra düğünü olan arkadaş gelinlikle geliyor bize kızıyor ben halaya sizi bekliyorum siz ne yapıyorsunuz diye 🤣🤣🤣ben de diyorum hadi sen de yardi m et de bitsin sonra geçelim halaya 😁😁😁

Diyet Salata Diyet Salata menümü şimdi gördüm 😅 kaçamak olmuş sanırım biraz 🤔 ama sporla dengelenmiş olabilir belki hergün spor yapıyorsun maşallah 🙏
Hedef kilo için buraya mı yazmam gerekiyor haftaya için dün için söylememiştim 😔
Hedef kilo haftaya cumaya 73.8 olsun 💪
+400 gr geldim 😊 duruma göre gitcem cnm bugün dün kadar aç hissetmiyorum mesela, araya da detoks attım mı tamam diye düşünüyorum planım böyle 😘

Hedef kilo için kardelelen321 kardelelen321 etiketliyoruz cnm K Kubraaaccc hedef 73.8 miş cnm

Canım eşimin memlekete gelmeden ben de yemezeim taze incir sevmezdim hatta ama burda yeyince anladım ki bizim yediklerimiz incir değilmis 😱 ilk başta ısrar falan ettiler ayıp olmasın diye tadına baktım ama aman Yarabbim gerçekten çok güzelmis 🤣🤣🤣 neyse şimdi yok evde zaten hafta sonu yemeyecegim bu hafta incir yok ciss 😁

Kız buraya gelmeden önce ben de sevmezdim ama burda yeyince anladım ki bizim yediklerimiz incir değilmis 😱 bahçelerindeki incir çok güzel 😁

Allah'ım ben de inciri yedim diye o kadar kafaya taktım ki inanmazsınız rüyamda gördüm ama şöyle arkadasimin düğününe gitmişim ama ben kenarda incir reçeli yapıyorum diğer arkadaşlar da bana yardım ediyor 🤣🤣🤣🤣sonra düğünü olan arkadaş gelinlikle geliyor bize kızıyor ben halaya sizi bekliyorum siz ne yapıyorsunuz diye 🤣🤣🤣ben de diyorum hadi sen de yardi m et de bitsin sonra geçelim halaya 😁😁😁
Hahaha 😂😂😂😂 yardım et de yiyek bitsin mi yoksa 😜😜😜

3 EYLÜL
sabah
1 h.yumurta
Kk peynir
5 zeytin
1 TB ekmek
Çay
Ara
1 tabak yoğurt
Akşam
3 yemek kaşığı bulgur pilavı
1 kepçe sucuklu kurufasulye
Salata
3 litre su
Diyet Salata Diyet Salata
Afiyet olsun cnm bayağıdır kırmızı et yiyorsun 🤗 beyaz etin zamanı geldi mi sence 😀 bir de baklagil yemeklerini kimyonla tüketmeni öneririm guccuk bi tavsiye 😘😘

Gruba bir gebelik haberi vereyim kızlar, bugun keseyi gördük, kalbi henüz duyamadık tam sevınemıyorum da daha gerçi ,yoklugumun sebebi budur, guzel dualarınızı beklıyorum , benim için mucize bu zira ilki tüptü bılıyosunuz 🥰inşallah saglıkla daim olur🙏🙏 sizler nasılsınız

Reçelinin kalorisi daha yüksek kocana yedirecektin değil mi :bicak:
Ahahahah şimdi yemeyecegim canım biraz zayifladigimda yerim 🤣🤣🤣tabi eşim o zamana bırakırsa 🤣🤣kız inanmazsin geçen yıl incir reçelinin tadına bile bakamadım , memlekete gitmiştim geldiğimde hepsi bitmişti 🤣🤣🤣 bu yıl de çilek reçelinin iki kavanozun tadına hiç bakamadik 🤣🤣 annemden getirdim bir kavanoz da tadına baktık 🤣🤣🤣🤣 eşim aşırı sever
Gruba bir gebelik haberi vereyim kızlar, bugun keseyi gördük, kalbi henüz duyamadık tam sevınemıyorum da daha gerçi ,yoklugumun sebebi budur, guzel dualarınızı beklıyorum , benim için mucize bu zira ilki tüptü bılıyosunuz 🥰inşallah saglıkla daim olur🙏🙏 sizler nasılsınız
Yasa canım benim çok sevindim 😍❤️ sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤️

Çiğ köfteyi de sütlacı da hak ettin ayarını da kaçırmamışsın canım Saatleri erken tutarak çok iyi yapmışsın birazcık adım sayısı düşmüş bugün suyun da bi yarım litre daha artmalıymış sanki

Ama ayrı bi kalite var sanki çok güzeller ya da o tınıya alıştığım için mi değiştiremiyorum bilmiyorum
çiğ köfteyi çok seviyorum canım .su az oldu gerçekten💕

Rabbim Sağlıklıca kucağına aldırsın ezom çok sevindim. :nazar: :KK36:

X