Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

3 Eylül menüm

Kahvaltı:10.00
1yumurta
Kk beyaz peynir
Şekersiz çay

Aksam:16.00
8çiğ köfte(cevizli ,kendim yaptım)
Bol yeşillik
2bardak ayran

17.00 2 kaşık fırın sütlaç(oglumdan arttı dayanamadım🙈)

Su:2litre
Spor:
8023 adım
Walk run lift 25 dk
E Emnis hzlsel hzlsel Lizozom55 Lizozom55 UcanSupurge UcanSupurge Eki Görüntüle 2910755
Çiğ köfteyi de sütlacı da hak ettin ayarını da kaçırmamışsın canım Saatleri erken tutarak çok iyi yapmışsın birazcık adım sayısı düşmüş bugün suyun da bi yarım litre daha artmalıymış sanki
Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum🙈
Ama ayrı bi kalite var sanki çok güzeller ya da o tınıya alıştığım için mi değiştiremiyorum bilmiyorum

Canım benim maşallah 5. Sınıfa yönelik olacağı için inşallah çok zorlanmaz ben de bu sene 6. Sınıfları aldım sıkı tutmaya çalışın bu seneyi canım🥰😘
İns canim.
5. Sınıf canlı derslerle öyle böyle bitti. Bize ne getirdi ne götürdü bu sene yüzyüze eğitimle belli olacak. Tabi kapatılmazsa.

Gün içinde hiç yoksunluk hissetmediğim halde gece rüyamda 1 kutu baklava yerken gördüm kendimi. Şekersiz 4. Gün böyleyse ilerleyen günlerde neler göreceğim kimbilir 🤪🤣
Ahahaaaa gemide baklava😂😂

Çikolata çikolata 🍫🍫 bende kendimle cebellestim dün akşam ama rüya da değil uyaniktim. Mutfak kapısına gidip gidip geldim 😂😂

Eline sağlık canım 😘😍

Ay evet ya iş işten geçti kilo için pişmanım ama inciri senede bir kez yiyebiliyoruz ve geçen yıl incir olmamıştı 😁

Bence de hem incirler hem de şişkinlik yani ikisinin de payı var

Harikasınız kızlar, özellikle kardelelen321 kardelelen321 çok çok tebrik ederim 😍😍
Çok teşekkür ederim canım 😍

Çikolata çikolata 🍫🍫 bende kendimle cebellestim dün akşam ama rüya da değil uyaniktim. Mutfak kapısına gidip gidip geldim 😂😂
Böyle kocaman bir kutuda gördüm.. Soğuk baklava vardı, fıstık sarma vardı, şöbiyet vardı :) Mutfağa rafine şeker sokmamak adına marketlerin o ksımına bakmadan geçiyorum bir kaç gündür :) Sende mutfaktakileri saklat birine :KK48:

Böyle kocaman bir kutuda gördüm.. Soğuk baklava vardı, fıstık sarma vardı, şöbiyet vardı :) Mutfağa rafine şeker sokmamak adına marketlerin o ksımına bakmadan geçiyorum bir kaç gündür :) Sende mutfaktakileri saklat birine :KK48:
Allah'ım işkence olmuş resmen😂😂
Saklatsam ne fayda bizim evde pek eksik olmaz. Eşim tatlı canavarı çocuklar desen öyle.

Gün içinde hiç yoksunluk hissetmediğim halde gece rüyamda 1 kutu baklava yerken gördüm kendimi. Şekersiz 4. Gün böyleyse ilerleyen günlerde neler göreceğim kimbilir 🤪🤣
Benim de kendimi sıktığım dönemde gördüğüm değişik kafeler tatlılar olurdu tarif bile almaya çalışırdım 😂😂😂ama 1 lokma alınca uyanırdım zalım felek 😬
Bak sen uyanmamışın 😍

Şekersiz çikolata al 😘
😀😀 mesajin basini okuyunca dedim ne oluyor. Asil msaj sonundaymis 😉😉
Aynen kuzum 😂😂😂 vallahi niyetim iyi

X