Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yarindan itibaren ayni bu hafaki gibi aralikli oruc yapacagim. Sabahlari zaten yeneden durabiliyorum zorlamiyor beni. Bugun cok oldu ins pazartesiye arti getirmez bunlar ortim
Hafta sonu güzel geçerse bence getirmez canim. Aralıklı oruç sana iyi geliyor demekki canim

Kızlae ben bu akşam arkadaşıma geldim de ortaklar listesini müsait olduğumda yapacağım😘😘hepinize iyi geceler🤗🤗
ahaa gitti diyet 😂 koyver gitsin sonraki günleri de 😂

demek yoook değil mi :KK66: tadında yiyoruz ölçülü yiyoruz onlara bakıp yalanıp yutkunmuyoruz :kk77: sonra dengeliyoruuuz:KK60:

cnm kendimce dengeledim :KK66: 1.5 kilo da böyle gitti bakalım sürekli detoks yaparak 50lere inmiştim ama normal yemeye dönünce aldım şimdi aralara serpiştiricem sadece 🤗
ben de mandalina alıcam yaa yarın, elma da alayım :)
Elma candır en sevdiğim meyvelerden. Kış meyvelerini de özlemişiz.

Canım vücudunu taniyorsaan herşeyden yemen ve dengelemen süper. Ben kaçamak yapınca yada çok yiyince yaramıyor bana. Kendime göre yorumlayinca böyle oluyor tabiki.

27 Ağustos - 3 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,868,468,4🏆
hzlsel hzlsel 71,270,570,9
@eliya79,878,879,1
@MuMu8574,273,574,8
@Sonsuz umut72,457271,8🏆
kardelelen321 kardelelen321 94,359393 🏆
@kollontai54,853,955
@DeryaOnDiet75,6574,974,9🏆
@Anka77,376❓
@azimliii62,86264,1
avutsunbahaneler avutsunbahaneler 57,7❓57,4
@Tempus81,2579,879 🏆
@Nikinik79,97980,6
Diyet Salata Diyet Salata 63,96362,3🏆
@Pnrrr-2074,373,273,5
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 66,3565,565,9
@Emcekare68,45❓❓
@Breeze9674,373,573,5🏆
@eceboce7574,374,1🏆
G Goklerce 62,66263,3
@Ezogelin5656,65❓❓
@Fit mutlu anne81,78080,7
@Kubraaaccca76,6❓74,7
23 kişiden hedefe sadece 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
@Lizozom55 @Sonsuz umut kardelelen321 kardelelen321 @DeryaOnDiet @Tempus Diyet Salata Diyet Salata @Breeze96 @eceboce
Tebrikler :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:
Haydi haftaya Hep birlikte hedefleri tutturalım ❤❤❤
Eline sağlık canım 😘😍
G Goklerce ne yazıkki... yedikten sonra sormamdan anladı fazla yediğimi de iş işten geçmişti artık :halay: :skandal:
Ay evet ya iş işten geçti kilo için pişmanım ama inciri senede bir kez yiyebiliyoruz ve geçen yıl incir olmamıştı 😁
Hayırlı olsun başlangıcın canim

Tebrikler canım🥰

Bence incir etkiledi canim 3 tane hep görüyordum sanki menüde. Ama aşırı yoğunluk ta ödem tutmuş olabilirsin. Sen haftaya halledersin canim

Ah o spor zaten🙈

Emeğine sağlık canım tutturamayacagimi biliyordum aslında . Yavaş gidiyor .
Bence de hem incirler hem de şişkinlik yani ikisinin de payı var

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 742. ETAP En Büyük TÜRKİYE
TAKIM DERECELERİ
spor-smileyi-hareketli-resim-0294.gif

1. 6. TAKIM ==> % 0.645
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0014.gif

2. 5. TAKIM ==> %0,493
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0008.gif

3. 10. TAKIM ==> % 0,469
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif
galip-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

BİREYSEL DERECELER

1. kardelelen321 kardelelen321 ==> %1,431 ==> 5.TAKIM :nazar:

2. Fatma__4224 ==> %1,407==> 10.TAKIM :nazar:

3. BLU3 ==> % 1.218==> 4. TAKIM:nazar:

ETAP SONUNCUSU

LAydLiNe ==> % %-4.777==> 13. TAKIM

Harikasınız kızlar, özellikle kardelelen321 kardelelen321 çok çok tebrik ederim 😍😍

Yarın da evde değilim kv ye gideceğim. Sabahtan bir pazara gider gelirim. Sonra evleri toparlar çıkarım evden. Orda kalacak gibiyiz. Pazar sabah erken çıkarız kızımın bursluluk sınavı var . O sinavdayken çarşıyı turların okul merkezde öğlen sonu evde olurum ins. Kv de de genelde pek kaçamak olmaz nedennn çünkü bir hazırlık olmaz😂😂😂😂

Son düzenleme:
Eline sağlık canım 😘😍

Ay evet ya iş işten geçti kilo için pişmanım ama inciri senede bir kez yiyebiliyoruz ve geçen yıl incir olmamıştı 😁

Bence de hem incirler hem de şişkinlik yani ikisinin de payı var

Harikasınız kızlar, özellikle kardelelen321 kardelelen321 çok çok tebrik ederim 😍😍
Bende kuru inciri çok severim.taze inciri hiç yiyemiyirum nedense😕. Afiyet bal şeker olsun. Mideden bağırsaklardan koysun gitsin ins. Surda ne kadar daha yiyebilirsin ki😂

Elma candır en sevdiğim meyvelerden. Kış meyvelerini de özlemişiz.

Canım vücudunu taniyorsaan herşeyden yemen ve dengelemen süper. Ben kaçamak yapınca yada çok yiyince yaramıyor bana. Kendime göre yorumlayinca böyle oluyor tabiki.
ayneen özledik valla 😍
aynen cnm gün sonunda hesaplıyorum kaloriyi karbonhidratı filan ve genelde aynı çıkıyor inanır ımsın 😲 her besin türünden yemek iyi hissettiriyor cnm detoks günleri daha tekdüze oluyor ya bi de
bir şekilde kısıtlarsan sporunu da yaparsan sorun olmaz cnm mesela tahıl 1 öğünde aynı şekilde yağlı bir yemeği de 1 öğünde yemek gibi

Ya ne güldüm başına. Noluyo derken aba altindansopa göstermişsin :KK70::KK70:
hahaha 😂 aynen eccük tersköşe yapayım dedim :KK70:

Yarın da evde değilim kv ye gideceğim. Sabahtan bir pazara gider gelirim. Sonra evleri toparlar çıkarım evden. Orda kalacak gibiyiz. Pazar sabah erken çıkarız kızımın bursluluk sınavı var . O sinavdayken çarşıyı turların okul merkezde öğlen sonu evde olurum ins. Kv de de genelde pek kaçamak olmaz nedennn çünkü bir hazırlık olmaz😂😂😂😂
kv sağlıklı mı besleniyor 😂
başarılar dilerim kızına cnm şimdiden

kv sağlıklı mı besleniyor 😂
başarılar dilerim kızına cnm şimdiden
Kendin pişir kendin ye hesabı😂😂😂
Sağlıklı beslenme olarak değil yemek hazırlama olayı pek yoktur sağolsun.
Ha bana iyi oluyor kendi anneme gidince besiye çekiliyor gibi hissediyorum kendimi😂😂

Sağol canım tüm yavrulara başarılar ins

Ya buna sevindim çok da yaşlanmamışım demek müzik zevkim de öyledir 90lardan yukarı çıkamadım alışkanlıklarımı değiştirmem kolay olmuyor benim takılıp kalıyorum galiba 🙈
Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum🙈
aynen susam sokağı da ağır geliyodu bana kitap okumayı da çok sevmezdim düşünmek istemiyodum galiba :KK70: öğretici bir programdı yoksa :)
ayneen youtube filan da yok o zaman ayy bütün hayallerimiz yıkılırdı böyle küçük şeylerden çocukluk işte 😂
Ben kitap okumayı da çok severim ama yine de sarmıyordu beni🤣 Çocukluk valla ya şimdi düşününce çok saçma geliyor bir de şimdiki dertlerimize bak🤭🤭
Bende kuru inciri çok severim.taze inciri hiç yiyemiyirum nedense😕. Afiyet bal şeker olsun. Mideden bağırsaklardan koysun gitsin ins. Surda ne kadar daha yiyebilirsin ki😂
Ne kuru ne yaş hiçbir şekilde yiyemiyorum🤣🤣 Bu arada kızına da başarılar canım kaçıncı sınıftı🥰

Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum🙈

Ben kitap okumayı da çok severim ama yine de sarmıyordu beni🤣 Çocukluk valla ya şimdi düşününce çok saçma geliyor bir de şimdiki dertlerimize bak🤭🤭

Ne kuru ne yaş hiçbir şekilde yiyemiyorum🤣🤣 Bu arada kızına da başarılar canım kaçıncı sınıftı🥰
Kurusuna da sonradan alıştım canim onunda yiyemiyordum😂

Bu sene 6. Sınıf canim

X