Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çiğ köfteyi de sütlacı da hak ettin ayarını da kaçırmamışsın canım Saatleri erken tutarak çok iyi yapmışsın birazcık adım sayısı düşmüş bugün suyun da bi yarım litre daha artmalıymış sanki
Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum
Ama ayrı bi kalite var sanki çok güzeller ya da o tınıya alıştığım için mi değiştiremiyorum bilmiyorum

Canım benim maşallah 5. Sınıfa yönelik olacağı için inşallah çok zorlanmaz ben de bu sene 6. Sınıfları aldım sıkı tutmaya çalışın bu seneyi canım
İns canim.
5. Sınıf canlı derslerle öyle böyle bitti. Bize ne getirdi ne götürdü bu sene yüzyüze eğitimle belli olacak. Tabi kapatılmazsa.

Gün içinde hiç yoksunluk hissetmediğim halde gece rüyamda 1 kutu baklava yerken gördüm kendimi. Şekersiz 4. Gün böyleyse ilerleyen günlerde neler göreceğim kimbilir
Ahahaaaa gemide baklava

Çikolata çikolata bende kendimle cebellestim dün akşam ama rüya da değil uyaniktim. Mutfak kapısına gidip gidip geldim

Çok teşekkür ederim canım

Ahahaaaa gemide baklava

Çikolata çikolata bende kendimle cebellestim dün akşam ama rüya da değil uyaniktim. Mutfak kapısına gidip gidip geldim
Böyle kocaman bir kutuda gördüm.. Soğuk baklava vardı, fıstık sarma vardı, şöbiyet vardı :) Mutfağa rafine şeker sokmamak adına marketlerin o ksımına bakmadan geçiyorum bir kaç gündür :) Sende mutfaktakileri saklat birine

Allah'ım işkence olmuş resmen
Saklatsam ne fayda bizim evde pek eksik olmaz. Eşim tatlı canavarı çocuklar desen öyle.

Gün içinde hiç yoksunluk hissetmediğim halde gece rüyamda 1 kutu baklava yerken gördüm kendimi. Şekersiz 4. Gün böyleyse ilerleyen günlerde neler göreceğim kimbilir
Benim de kendimi sıktığım dönemde gördüğüm değişik kafeler tatlılar olurdu tarif bile almaya çalışırdım ama 1 lokma alınca uyanırdım zalım felek
Bak sen uyanmamışın
Ahahaaaa gemide baklava

Şekersiz çikolata al
mesajin basini okuyunca dedim ne oluyor. Asil msaj sonundaymis
Aynen kuzum vallahi niyetim iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…