Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yarindan itibaren ayni bu hafaki gibi aralikli oruc yapacagim. Sabahlari zaten yeneden durabiliyorum zorlamiyor beni. Bugun cok oldu ins pazartesiye arti getirmez bunlar ortim
Hafta sonu güzel geçerse bence getirmez canim. Aralıklı oruç sana iyi geliyor demekki canim

Kızlae ben bu akşam arkadaşıma geldim de ortaklar listesini müsait olduğumda yapacağımhepinize iyi geceler
ahaa gitti diyet koyver gitsin sonraki günleri de

demek yoook değil mi tadında yiyoruz ölçülü yiyoruz onlara bakıp yalanıp yutkunmuyoruz sonra dengeliyoruuuz

Elma candır en sevdiğim meyvelerden. Kış meyvelerini de özlemişiz.

Canım vücudunu taniyorsaan herşeyden yemen ve dengelemen süper. Ben kaçamak yapınca yada çok yiyince yaramıyor bana. Kendime göre yorumlayinca böyle oluyor tabiki.

Eline sağlık canım
G Goklerce ne yazıkki... yedikten sonra sormamdan anladı fazla yediğimi de iş işten geçmişti artık
Ay evet ya iş işten geçti kilo için pişmanım ama inciri senede bir kez yiyebiliyoruz ve geçen yıl incir olmamıştı
Bence de hem incirler hem de şişkinlik yani ikisinin de payı var
Harikasınız kızlar, özellikle kardelelen321 çok çok tebrik ederim

Yarın da evde değilim kv ye gideceğim. Sabahtan bir pazara gider gelirim. Sonra evleri toparlar çıkarım evden. Orda kalacak gibiyiz. Pazar sabah erken çıkarız kızımın bursluluk sınavı var . O sinavdayken çarşıyı turların okul merkezde öğlen sonu evde olurum ins. Kv de de genelde pek kaçamak olmaz nedennn çünkü bir hazırlık olmaz

Son düzenleme:
Bende kuru inciri çok severim.taze inciri hiç yiyemiyirum nedense. Afiyet bal şeker olsun. Mideden bağırsaklardan koysun gitsin ins. Surda ne kadar daha yiyebilirsin ki

ayneen özledik valla
aynen cnm gün sonunda hesaplıyorum kaloriyi karbonhidratı filan ve genelde aynı çıkıyor inanır ımsın her besin türünden yemek iyi hissettiriyor cnm detoks günleri daha tekdüze oluyor ya bi de
bir şekilde kısıtlarsan sporunu da yaparsan sorun olmaz cnm mesela tahıl 1 öğünde aynı şekilde yağlı bir yemeği de 1 öğünde yemek gibi

Ya ne güldüm başına. Noluyo derken aba altindansopa göstermişsin
hahaha aynen eccük tersköşe yapayım dedim

kv sağlıklı mı besleniyor
başarılar dilerim kızına cnm şimdiden

kv sağlıklı mı besleniyor
başarılar dilerim kızına cnm şimdiden
Kendin pişir kendin ye hesabı
Sağlıklı beslenme olarak değil yemek hazırlama olayı pek yoktur sağolsun.
Ha bana iyi oluyor kendi anneme gidince besiye çekiliyor gibi hissediyorum kendimi

Sağol canım tüm yavrulara başarılar ins

Ya buna sevindim çok da yaşlanmamışım demek müzik zevkim de öyledir 90lardan yukarı çıkamadım alışkanlıklarımı değiştirmem kolay olmuyor benim takılıp kalıyorum galiba
Müzik konusunda ben de öyleyim ya rock tarzı seviyorum senden daha da beterim 60lar 70ler 80ler günümüze dair hiçbir şey dinleyemiyorum
Ben kitap okumayı da çok severim ama yine de sarmıyordu beni Çocukluk valla ya şimdi düşününce çok saçma geliyor bir de şimdiki dertlerimize bak
Bende kuru inciri çok severim.taze inciri hiç yiyemiyirum nedense. Afiyet bal şeker olsun. Mideden bağırsaklardan koysun gitsin ins. Surda ne kadar daha yiyebilirsin ki
Ne kuru ne yaş hiçbir şekilde yiyemiyorum Bu arada kızına da başarılar canım kaçıncı sınıftı

Kurusuna da sonradan alıştım canim onunda yiyemiyordum

Bu sene 6. Sınıf canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…