Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Eline sağlık kuzum

Hedefini yakalayan kızları tebrik ederim haftaya bu listenin hepsi olmasada yarıdan fazlası hedefi yakalamalı

Teşekkür ederiz canım

TEBRİKLER 5.TAKIMMM
TEBRİKLER kardelelen321 harika bir eksiydi

Kızlar esasında bugün takım olarakta 1.oluyorduk ama alt listede çok bekleyen olduğu için eski üyeleri müsaitken almak istedim 1.olmuşsunuz gibi tüm takımı tebrik ederim listeye giren 2 adayda kuvvetli haftaya bomba gibiyiz

Estağfirullah canım kaptanım

Ah çok yaşlandım galiba 33e giriyorum ve çocukluğumu özlüyorum galiba
Aa sen mi paylaştıın teşekkürleer
Estağfirullah canım sonuç listelerini hazırlamışken burda da paylaşmak istedim

Ah çok yaşlandım galiba 33e giriyorum ve çocukluğumu özlüyorum galiba

Estağfirullah canım sonuç listelerini hazırlamışken burda da paylaşmak istedim
kız ben de 32yim ama sen daha çok nostalji seviyosun gayet güzel bişey cnm daha ilgiyle izlemişsin demek ki, ben onlar izliyo diye bakıyodum sabrinayı severdim dizi, simpsons, vampir avcısı buffy, çizgifilmler filan senin edebiyat yönün güçlü demek ki cnm

Ooo tebrikler canlarr harika bir iş çıkarttık
kardelelen321 canim bireyseldeki 1.ligini tebrik ederim
Emeğine sağlık canım .
Harika kaptanım.
Haftaya güzel eksilerle daha da güzel olacak.

Teşekkür ederim canıım❤
Kızlar hepinizi tebrik ederim Ama en çok kardelelen321 seni tebrik ederim kuzum
Teşekkür ederim kuzum ya sürpriz oldu. Daha yüksek ortalamalarda 1.olmamıştım
Eline sağlık kuzum

Hedefini yakalayan kızları tebrik ederim haftaya bu listenin hepsi olmasada yarıdan fazlası hedefi yakalamalı
Rica ederim kuzum
Teşekkür ederim kaptanım. Ben de tüm takımımı kutluyorum. Harika bi enerjimiz var. Daha çok 1.lik görcez inşallah ❤❤❤

Tebrikler kızlarrr

En cok da sana tebriklerr ortimm superdin bu hafta
Eline emegine saglık canım

Susam sokağını niyeyse hiç sevmezdim ben de çok küçüktüm
Ben de tam bir çizgi film hastasıydım o çizgi film saatlerini asla kaçırmazdım power rangers bir bölümünü kaçırdığım için evde kıyamet kopardığını hatırlarım

Nikinik Calypso95 kızlar listelere tekrardan hoşgeldiniz kısa zmanda gönderelim aldıklarımızı
5. Takimla vermemek mumkunmu kaptanim
Herkesi tebrik ederim yuzunuzu kara cikartmayacagiz insallah

Hiç belli olmuyor canım ya o haftaki duruma göre her şey değişebiliyor İnşallah daha çok 1.likler yaşayacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…