Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Selam kızlar. Dün de yazmıştım yakın arkadaşım hastanede durumu iyi değil. Kafamı toparlayamıyorum maalesef. Güzel haber alana kadar çok aktif olamayacağım. Günlük tabloyu yaparım inşallah 🤗🤗
şuan nasıl durumu , eskide plazma falan arıyorlardı , şimdi pek kullanılan yöntem değil galiba . kaç yaşında tekrar geçmiş olsun bizi bilgilendir canım

Selam kızlar. Dün de yazmıştım yakın arkadaşım hastanede durumu iyi değil. Kafamı toparlayamıyorum maalesef. Güzel haber alana kadar çok aktif olamayacağım. Günlük tabloyu yaparım inşallah 🤗🤗
Acil şifa diliyorum canım 😔 görmedim ben dün yazdığını
Tabloyu ben yaparım giremezsen şart değil aklın kalmasın

6 ay çok uzun geldi 😊 listede olmasam bile buraya girerim takip edeeim. Beni listeden çıkarın ama ben yine buralarda olurum. 6 ay sonra belki hedefe ulaşırım 🙏🙏🙏kendi okulum çocukların alışveriş. İnternet yok, 15 gün yoğunum. Çok teşekkürler kaptanım 🥰🥰🥰
Anladım canım çok çook kolay gelsin o halde ❤️ tabiki listede olmadanda hher zman 5.takım iiçinde olabilirsin 🤗
O halde senden cuma günü son kapanış kilosu alırız ama eksi olanından 😜 artı geliirsen listeden çıkarmam sittin sene kalırsın 🤭🙊 🙃🙃

Anladım canım çok çook kolay gelsin o halde ❤️ tabiki listede olmadanda hher zman 5.takım iiçinde olabilirsin 🤗
O halde senden cuma günü son kapanış kilosu alırız ama eksi olanından 😜 artı geliirsen listeden çıkarmam sittin sene kalırsın 🤭🙊 🙃🙃
çok teşşekkürler :) bu hafta bildirim yapamayacağım için çıkıyorum. ordu evinde olurum büyük ihtimal, badana evin temizlenmesi falan 2-3 gün orda olurum. ben haftaya giderim diye düşündüm erken oldu. bu hafta bildirim yapamamam ayrıca dün çok yedim son gece diye :KK43:( artı çıkabilirirm . ama buralarda olurum arar ara okurum yazıları E Emnis

X