Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aa öylemi afedersiniz☺hemen oraya gidiyorum

Teşekkür ederim kaptanım. Aynen böyle devam. ❤❤❤

Kolay gelsin canım sana eevt sporsuz olmuyor maalesef heleki senin gibi uzun süreli diyette hiç olmuyor izin yazıyorum o halde :/
Ama takım içinde kalırsan memnun olurum giden eksilerrr hepimizin emeği var almanı istemeyiz

Tebrikler canım. Yine de eksiyi görmüşsün

Kaptanım sonuçlarım çıkana kadar alt listede olayım kötü bir sonuç çıkarsa devam edemem çünkü

Geçen cuma : 99,3
Bugün : 97
-2,3

Eki Görüntüle 2897367
Tebrik ederim efsane geri dondu
Merhaba Kızlar
Mezuniyet Kilom 78,6
Geçen Hafta: 77,6 (emin değilim)
Bu Hafta: 77,1
Hedef: 76,5
E Emnis kardelelen321
Harikasin insallah boyle devam edersin ikinci mezuniyeti bekliyoruz
Geçen hafta 78.5
Bu hafta 77.9
Fark - 600

Dikkat edemedim pek
E Emnis runib
Eksi gelmissin sonucta biraz dikkat edip mezuniyet kilona gelince yine eski hirsina kavusacaksin alinan kilolari vermek biraz strese sokuyor iinsani ama baslayinca corap söküğü gibi geliyor hersey tam adapte olmaya basladiginda eskisi gibi kilo vermeye devam edeceksin biz inanıyoruz senin hirsina ve stresine
Geçen hafta: 68.7
Güncel: 68.0
Fark: 0.7
Yüzde: %1,019
Hedef: 67.4
E Emnis eliya
Tebrik ederim
E Emnis kaptancığım

Geçen hafta 83.5
Güncel 81.8
Fark 1.7
Oran %2.035

Haftaya hedef 1 kilo

pacman sevgili ortim
Tebrik ederim super bi sonuc hatta 100 gr daha eksi

Kızlar hepinizi tebrik ederim, ben bugün farklı lokasyondayım tartılamadım. Sn E Emnis kaptanım haftaya kilo bildirimi yapıp 2ye bölmemiz mümkün mü?
Teşekkürler canım
Teşekkür ederim kuzum

Bende ayni seyi dusundum boyle cikacagini hic beklemiyordum. Daha dikkatli davransam izin kiloma yaklacakmisim. Ama tabi artilardan verdigim icin gidiyor bu kadar normal sartlarda cikmaz bu benden antalyadan 70 kiloyla gelmistim cok korkuyordum bu kiloyla koye gidersem 70 i gecince tirmanir bu artilar diye ama iyi toparladim hic beklemiyordum 69 un altina dusmeyi yerinde kalsin yeter modundaydin bu sekilde devam edersem koyde de ucuk rakamlar gormeyecegim 67 68 de oturdu gibi kilo insallah haftua 66 lari görürüm sonra da gidiyorum artik

Hosgeldin canım. İnşallah en kısa sürede hedefine ulaşırsın. Aralıklı oruç yapıyorum tavsiye ederim. Siskinlik için yeşil çay Maydanoz iyi oluyor.

Geçen cuma : 99,3
Bugün : 97
-2,3

Eki Görüntüle 2897367
vuhuuuuu harikasın canım ya tebrikler

Aynen canım saglik önemli ama kendimi bu şekilde çok zinde hissediyorum carpintilarim azaldı çok şükür.

Merhaba Kızlar
Mezuniyet Kilom 78,6
Geçen Hafta: 77,6 (emin değilim)
Bu Hafta: 77,1
Hedef: 76,5
E Emnis kardelelen321
tebrikler canım harika

Geçen hafta 78.5
Bu hafta 77.9
Fark - 600

Dikkat edemedim pek
E Emnis runib
tebrikler canım dikkat etsen neler olur kim bilir

Geçen hafta: 68.7
Güncel: 68.0
Fark: 0.7
Yüzde: %1,019
Hedef: 67.4
E Emnis eliya
ortim tebrikler

Gunaydin kizlar
Gecen 68.80
Bugun 67.20
Haftaya hedef 66.9 olsun
E Emnis SonsuzUmut kardelelen321

Eki Görüntüle 2897489
canım maşallah çok cok tebrikler

Selam kızlar
Geçen cuma 74.4
Bugün 73.2
Fark 1.2
Yüzde 1.61
Hedefe ulaşıldıkça yaşanan o mutluluğu yaşıyorum giden kiloları gördükçe çok tebrikler canim

Kilo az olunca gidende az oluyor tebrikler

Sorma yazının azizliği yüzünden tekrar tartildim oda ne 100 gr daha teşekkür ederim canım.

Geçen cuma 73,70
Bugün73,15
Fark -550
Yüzde 0,74
Haftayahedef72,70
Çok iyi canım tebrikler
Çok teşekkür ederim canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…