Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçen hafta 78.5
Bu hafta 77.9
Fark - 600

Dikkat edemedim pek ☹️
E Emnis runib runib

Eklentiler

• IMG_20210806_103926.jpg
    IMG_20210806_103926.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 23
Süpersin canım. Canın istemesine rağmen yememişsin.
Yesek bile günü dengeleyerek yersek bizi üzmez. Ben tadına baktığımda kendimi kaybeden biri olarak, en sevdiğim tatlı olan baklavayı bile tatmakla yetindim bayramda, daha ileri gitmedim. Birşeyler illaki bir takım fedakarlıklarla olabiliyor. Yemesem ölmem dedim. Yemedim. Mutluyum. Yeseydim pişman olacaktım 😊

Spor öncesi kahve bana enerji veriyor ama mideye dokunabiliyo haklısın. Senin yerine de içerim kuzum 😘

Ah çok güzel bi temenni oldu çok teşekkür ederim canım. 8leri görmeyi çok istiyorum bir an evvel. 😘😍
Ay ben de aynıyım! Tadına baktığım an kendimi kaybediyorum. Bi bakmışım bütün tabağı yemişim. 😂 Sonrası pişmanlık… Seni tebrik ederim. Bayramda bile kendini tuttuysan hep tutarsın. Ben de yeni yeni tam olarak diyet psikolojisine girdim. Burası sayesinde. 💕 Teşekkür ederim kahve içiin hahahaha

Süpersin canım. Canın istemesine rağmen yememişsin.
Yesek bile günü dengeleyerek yersek bizi üzmez. Ben tadına baktığımda kendimi kaybeden biri olarak, en sevdiğim tatlı olan baklavayı bile tatmakla yetindim bayramda, daha ileri gitmedim. Birşeyler illaki bir takım fedakarlıklarla olabiliyor. Yemesem ölmem dedim. Yemedim. Mutluyum. Yeseydim pişman olacaktım 😊

Spor öncesi kahve bana enerji veriyor ama mideye dokunabiliyo haklısın. Senin yerine de içerim kuzum 😘

Ah çok güzel bi temenni oldu çok teşekkür ederim canım. 8leri görmeyi çok istiyorum bir an evvel. 😘😍
Ben 9lu rakamlarda uzun aylar takılı kalmıştım bu gruba geldiğimde 98 kiloydum 8leri görmeyi çok istiyordum bayram etmiştim ve 8ler o kadar çabuk gitti ki 7ler geldi inşallah senin de öyle olacak😍😍
Harikasın 👏👏👏👏
Tatilde bile korumakla kalmayıp eksiye düşmüşsün. Helal olsun :KK9: :KK9:
Sağ ol canım inşallah kilolar gitmeye devam eder😘
Geçen hafta 78.5
Bu hafta 77.9
Fark - 600

Dikkat edemedim pek ☹️
E Emnis runib runib
eksi eksidir canım ara verdikten sonra adapte olmak zor oluyor bundan sonra daha güzel gidecek kilolar inşallah💗

eksi eksidir canım ara verdikten sonra adapte olmak zor oluyor bundan sonra daha güzel gidecek kilolar inşallah💗
İnşaAllah canım ya biran önce adapte olmak istiyorum 🥺
Böyle 1 gün ye 1 gün yeme psikolojimde kötü oluyo
Ağustos sonu nasipse tatile gitcez ozamana kadar şöyle bi 3 kilo versem çok güzel olacak

Geçen hafta 78.5
Bu hafta 77.9
Fark - 600

Dikkat edemedim pek ☹️
E Emnis runib runib
-600g çok güzel bi sonuç bence canım. Çok daha iyi olacak bırakma 😍
Bu arada hedefini de bildirirsen sevinirim canım hedef listesi için 😊
Ben 9lu rakamlarda uzun aylar takılı kalmıştım bu gruba geldiğimde 98 kiloydum 8leri görmeyi çok istiyordum bayram etmiştim ve 8ler o kadar çabuk gitti ki 7ler geldi inşallah senin de öyle olacak😍😍

Sağ ol canım inşallah kilolar gitmeye devam eder😘

İnşallah Benim de senin gibi olur kuzum. 😍😍😍
Geçen hafta: 68.7
Güncel: 68.0
Fark: 0.7
Yüzde: %1,019
Hedef: 67.4 🥰
E Emnis eliya eliya
-700g çok iyi canım tebrikler😍

Geçen hafta: 68.7
Güncel: 68.0
Fark: 0.7
Yüzde: %1,019
Hedef: 67.4 🥰
E Emnis eliya eliya
Gayet iyi başlangıç canım😘
İnşaAllah canım ya biran önce adapte olmak istiyorum 🥺
Böyle 1 gün ye 1 gün yeme psikolojimde kötü oluyo
Ağustos sonu nasipse tatile gitcez ozamana kadar şöyle bi 3 kilo versem çok güzel olacak
3 hafta var daha canım 3-4 kilo rahat gider yeter ki iste😍😍

Az az sık sık yemenin başka adı pisboğazlılık 🤭🤭 güzel diyor valla
Çok güzel video katılıyorum ama kahvaltıda emin değilim 😬😁 kahvaltımı iyi yapınca beni uzun süre idare ediyor ama yine de günde 2 öğün bencede şahane günde 2 öğün yiyip onuda erken saatte kapatırsan kilo vermek garanti bence
Kahvalti saati aslinda aksam yedugin saate bagli aksami 17 de kapatsan 9 Da kahvalti yapabilirsin 😊

30 temmuz - 06 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

CUMA HEDEFLERİMİZ KIZLAR ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPALIM :KK69:
5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
74.4​
73.8​
54.65​
54.40​
70,4​
70​
???​
???​
99,3​
97,8​
83.5​
82.5​
68.8​
67,9​
72,45​
71,50​
55,2​
??​
77,9​
75.9​
73,7​
???​
68,7​
??​
77​
??​
75,6​
74,5​
78,5​
77,5​
Kaptancim ben hala tatildeyim. Yarin gece gidecegiz eve. Burda baskulum yok. Insallah pazardan itibaren tam gaz devam edecegim.

X