Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Off sorun internette değilmiş. 😅 Elektrik kesintisinden galiba tam bilmiyorum ama modem bozulmuş. 🥲 Durduk yere internetsiz kaldık iyi mi! 🤡
Ah o elektrik kesintisi :KK43:
Canım devamlı gidip geliyorsa o anda tüm aletlerin fişini çekmekte yarar var .. benim öyle buzdolabı gitti hemde biz tatildeyken bir geldik tüm dolap çöp 😭😭😭😭 etler metler kokuyu tahmin edersin

Teşekkür ederim kaptanımm❤
Ağustos ayını değişim ayı ilan ettim. Bu ay sınırlarımı zorlamayı düşünüyorum. Çok hırslandım kendi kendime. Tabi burda olmak da ayrı bi motivasyon katıyo😍
İlk ay çok önemli aslında diyetin devamlılığını ilk aylar belirliyor. Başlangıçta düzenli gider iyi kilo verirsek diyet uzun soluklu başarılı devam ediyor ama 3 gün diyet 4 gün diyet dışı öyle böyle olunca kiloda gitmiyor haliyle habire sürüncemede kalıyor diyet. O yüzden çok iyi düşünmüşsün kuzum Ağustos güzel olacak inşallah ♥️

İlk ay çok önemli aslında diyetin devamlılığını ilk aylar belirliyor. Başlangıçta düzenli gider iyi kilo verirsek diyet uzun soluklu başarılı devam ediyor ama 3 gün diyet 4 gün diyet dışı öyle böyle olunca kiloda gitmiyor haliyle habire sürüncemede kalıyor diyet. O yüzden çok iyi düşünmüşsün kuzum Ağustos güzel olacak inşallah ♥️
Aynen öyle kaptanım. 😍

çok sağlıklı menüm canım, ben bu ara dışardan yiyorum ama yinede dikkat ediyorum

oğluşun nasıl oldu tekrar geçmiş olsun

galiba bu haftada ortiyiz yenilenmedi

ayrıca 1. olduk :))) tebrikler bize :)))
tebrikler bize 🤗 daha iyi çok şükür atlattık biraz daha dişimizi sıkıcaz sonrası ferahlık. Değişmiş ortaklıklar başarılar dilerim size 😉

Haklısın valla 🌈🔥

Ay ne güzel dilekler, aşksız da yaşanmıyor tabi 😍 umarım gönlünden geçenlere bir şekilde kavuşursun ❤️🔥

Nike Training diye yaz bakalım canım 🥰
🙏🙏🙏

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 30 temmuz -06 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.
pacman pacman 💜🦋🥰

eliya eliya selam, orti olmuşuz. 💕🥰
🥰🥰🥰 korksunlar bizden 😉😂

pacman pacman hayırlı olsun orticim toz duman ederiz bu hafta buraları 🤭🤗
İnşallaaah. 🥰 Akşam yürüyüşe gidicem bi aksilik olmazsa ortim. 💕 Sana da güveniyorum.
Ah o elektrik kesintisi :KK43:
Canım devamlı gidip geliyorsa o anda tüm aletlerin fişini çekmekte yarar var .. benim öyle buzdolabı gitti hemde biz tatildeyken bir geldik tüm dolap çöp 😭😭😭😭 etler metler kokuyu tahmin edersin
Devamlı kesilmez aslına kaptancım. Dün çoğu yerde kesildi ya o zaman gitti. Biz de diyoruz ki herhalde internette de genel bir problem var. 🤪
Ayy dolabın gitmesi çok kötüü. O etler çok fena kokuyor ya. Annemin arkadaşının da buzluğu bozulmuştu bi kere tatilde. Resmen ceset gibi kokmuştu bütün ev. Zar zor arındırdılar kokudan. Dolabı da tamir bile ettirmeden attı. O kadar kötü kokuyordu yani. 🥺
Olur olur, daha önce yaptik yine yapariz 💪
Kesinlikle. Bu sefer en başa dönmeden geldim. Böyle böyle hedef kiloda kalıcaz umarım. 🤡🥰

Tamamdır kaptanım ❤️

Öyleyse hoş geldin ❤️🥰

Ben uzun süredir pek aktif değildim Cuma’ya göre hala yarım kilo artım var ama regl olamadım 1 hafta gecikti fena şişkinliğim var 🙈🙈🙈 kilolarımız yakın hedeflerimiz uzak ben tam tempo 1 Ağustos ta başlıyacam demiştim ve başladım, bu hafta en eksi biz olalım ortim😘 senin hedef kilo kaçtı?

Günaydın kaptanım😍 şimdi spora hazırlanıyorum ❤️❤️
Hoşbuldum ☺️ Regl çok etkiliyor maalesef ama sonraki hafta gidiyor etkisi. Benim mezuniyet hedefim 53 kilo ama bu hafta -300 civarı hedefim

X