Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Dostlarım sabah elektrik kesildikten sonra internet de gitti. Hala da gelmedi. Benim internetimi de idareli kullanmaya çalışıyorum. O yüzden çok giremiyorum. Haberiniz olsunn. Şimdi menümü yazacağım.

çok sağlıklı menüm canım, ben bu ara dışardan yiyorum ama yinede dikkat ediyorum

oğluşun nasıl oldu tekrar geçmiş olsun

galiba bu haftada ortiyiz yenilenmedi

ayrıca 1. olduk :))) tebrikler bize :)))

Bekarlık iyidir tabi ya koca dırdırı ve nazı bazen yıldırabiliyor
Haklısın valla
Ay ne güzel dilekler, aşksız da yaşanmıyor tabi umarım gönlünden geçenlere bir şekilde kavuşursun
Ntc yazinca bir suru sey cikiyor neyi sececegiz
Nike Training diye yaz bakalım canım

ORTAKLAR
( 30 temmuz -06 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

19 yasinda evlendim ben hala 1 cocuktayim
Sende beni geçtin
Şuan tam zamanı abisi bakar oyalar bile onu artık
Dostlarım sabah elektrik kesildikten sonra internet de gitti. Hala da gelmedi. Benim internetimi de idareli kullanmaya çalışıyorum. O yüzden çok giremiyorum. Haberiniz olsunn. Şimdi menümü yazacağım.
Ya burda da gitti pacom ama net gitmesin yaa korktum şimdi sen öyle diyince
Slm kizlar, son mesajlara baktim biraz evlimikten konusulmus , bende 18 de evlendim ( koca kaciyodu cunkü ) 21 de Anne oldum ( 4 oglum var) suan 36 da kariyer pesindeyim, herkes gider Mersine ben Tersine
Valla 4 oğlan diyince arada cocukla birlikte kedi köpek flanda saydı her halde demiştim yaa hay maşallah
Çok iyi yapıyorsun canım benimde oğlum yaş 5 olmak üzere bu sene okula başlasın adapte olduğunu hissettiğim anda iş hayatına geri dönmek istiyorum 4 yıl aradan sonra alan olursa tabi

Kedisi de var 4 oğlandan ayrı ama köpeği yoktu galiba

Kediyi sayarsam 5 oglum var ki 4 yıl bisey degil bulursun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…