Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Dostlarım sabah elektrik kesildikten sonra internet de gitti. Hala da gelmedi. 🥺 Benim internetimi de idareli kullanmaya çalışıyorum. O yüzden çok giremiyorum. Haberiniz olsunn. Şimdi menümü yazacağım. 💕

2 Ağustos 2021

Saat 12
Taze soğanlı maydanozlu yumurta
1 dilim Ezine
1 dilim kaşar
1 kaşık krem peynir
Semizotu

Saat 18.30

1 kase mercimek çorbası
6 kaşık z.yagli taze fasulye
1 bardak kefir
4 kaşık mor lahana salatası

2.5 litre su
Malesef çıkamıyorum spor yok

E Emnis
çok sağlıklı menüm canım, ben bu ara dışardan yiyorum ama yinede dikkat ediyorum

oğluşun nasıl oldu tekrar geçmiş olsun

galiba bu haftada ortiyiz yenilenmedi

ayrıca 1. olduk :))) tebrikler bize :)))

Bekarlık iyidir tabi ya koca dırdırı ve nazı bazen yıldırabiliyor🤭🤭
Haklısın valla 🌈🔥
Bende 👏👏👏👏

benim de okul yeni bitmişti işe başlamıştım Türkiye nin sayılı firmalarından birinde iyi bir konumda hemide ama adam memur olunca tayin vs. herseyi arkamda bırakmak zorunda kaldım ne için diye soruyorum bazen cvp yok 😁😂
Öyle tabi mutluluk huzur kısmı şükür diyelim bazen de ne kadar mizmizsin diyorum kendime şükret.
Kalbini yüksek seviyelerde attıracak güzel bir aşk diliyorum sana zira aşk önemli 😉
Ay ne güzel dilekler, aşksız da yaşanmıyor tabi 😍 umarım gönlünden geçenlere bir şekilde kavuşursun ❤️🔥
Ntc yazinca bir suru sey cikiyor neyi sececegiz 🙈
Nike Training diye yaz bakalım canım 🥰

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 30 temmuz -06 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

19 yasinda evlendim ben hala 1 cocuktayim 🙈🙈
Sende beni geçtin 🤣
Şuan tam zamanı ✌️ 🤭🤭 abisi bakar oyalar bile onu artık 😍
Dostlarım sabah elektrik kesildikten sonra internet de gitti. Hala da gelmedi. 🥺 Benim internetimi de idareli kullanmaya çalışıyorum. O yüzden çok giremiyorum. Haberiniz olsunn. Şimdi menümü yazacağım. 💕
Ya burda da gitti pacom ama net gitmesin yaa 😭😭 korktum şimdi sen öyle diyince
Slm kizlar, son mesajlara baktim biraz evlimikten konusulmus , bende 18 de evlendim ( koca kaciyodu cunkü 🤪🤪) 21 de Anne oldum ( 4 oglum var) suan 36 da kariyer pesindeyim, herkes gider Mersine ben Tersine 🤣🤣
Valla 4 oğlan diyince arada cocukla birlikte kedi köpek flanda saydı her halde demiştim yaa hay maşallah 😍😍
Çok iyi yapıyorsun canım benimde oğlum yaş 5 olmak üzere 🤭 bu sene okula başlasın adapte olduğunu hissettiğim anda iş hayatına geri dönmek istiyorum 4 yıl aradan sonra alan olursa tabi 😜

Sende beni geçtin 🤣

Valla 4 oğlan diyince arada cocukla birlikte kedi köpek flanda saydı her halde demiştim yaa hay maşallah 😍😍
Çok iyi yapıyorsun canım benimde oğlum yaş 5 olmak üzere 🤭 bu sene okula başlasın adapte olduğunu hissettiğim anda iş hayatına geri dönmek istiyorum 4 yıl aradan sonra alan olursa tabi 😜
Kedisi de var 4 oğlandan ayrı ama köpeği yoktu galiba 😅

Sende beni geçtin 🤣

Kediyi sayarsam 5 oglum var ki 🤣🤣 4 yıl bisey degil bulursun inşallah 😊

X