Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Aman aman ekmek çok zararlı canım birde devamlı acıktırıyor insanı köyde zaten dediğin gibi yenecek biraz ölcü kaçacak bari buradakilri az ye ..
Çok sevindim kilona liste stresinden uzaklaşmak yararı belki

Butun ulke yaniyor resmen ruh halim çöktü kendimi cok kotu hissediyorum. Bu nasil bir sey aklim almiyor. Ormanlari yakarak insanlarin eline ne gececek bir suru canli oluyor doganin dengesi bozuluyor habitat degisiyor. Herkese zarari varken kimler fayda bekliyor bundan bir turlu aklim almiyor. Yine turkiye yine izlemeye korkulan haberleri

Sorma canım yine cidden film gibi görüntüler Allah'tan sosyal medyam yokta en azından asılsız haberleri okuyup kafamı önden bozmamış oluyorum

pacman sen neredesin canım ya
Buradayım kaptanım. Dün çok spontane bi bahçeye gittik. Telefonum çekmedi. Sabahtan beri de elektrikler kesikti. Şarj edemedim telefonumuu.

Tartıldım sabah. Sabitim ama tam bugün regl oldum. İnş cumaya kadar düşer. Şarjım çok az ama yine de merak edersiniz diye girdimm.

Ben de sabah yapıyorum sporumu. Öğleden sonra aşırı sıcak oluyo. Bi kahve içiyorum şimdi başliicam. Bu sabah uykudan kendimi alamadım yoksa 8 de başlardım ben
En güzeli sabah güneşle beraber aslında ama tabi kim uyanacak o saatte
Aynen kaptanım regl bitti mi -1,5 kg benim ama 1 hafta gecikti havalardan heralde fena yaptı aynen kaptanım menü spor bildirim tam tempo buradayım O bu derken bahaneler bitmiyor
Şey tatlı krizlerimi bastırsın diye bende abur cubur tatlı olayı hiç yok bi bu bide tahin pekmez

Eklentiler

• 20210801_224216.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 21
Canım ya çok üzgünüm çok ağrıları var sıvı besleniyor acıkıyor sık sık alternatif üretmeye çalışıyorum. Bugun daha iyi girme fırsatım oldu. Menülerimi paylaşırım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…