Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Canım ya çok üzgünüm çok ağrıları var sıvı besleniyor acıkıyor sık sık alternatif üretmeye çalışıyorum. Bugun daha iyi girme fırsatım oldu. Menülerimi paylaşırım artık.
Çok geçmiş olsun canım tahmn ettiğim zaten oğlunla ilgili olduğunu bugünden sonra toparlar inşallah zordur tabi senin içinde Allah kolaylık versin :KK43:

Selam kaptanım.
Biliyorsun cuma günü oglum bi operasyon geçirdi ondan ugrayamadim yoksa aksatmam menumu kilo bildirimi de yapayım.
Geçmiş olsun canım, acil şifalar ❤️🔥
Yok ya şimdi ki aklım olsa evlenmezdim o yaşta 🤔 hersey yarım kaldı yapmak istediğim.
Çok genç mi evlendin canım, hiçbir şey için geç olmuyor aslında, istersen şimdi de devam edebilirsin evliliği engel olarak görme kendine 🥰
Ayşegül Çoruhlu sabah ağır spor önermiyor kortisol mü ne bişey artıyormuş yürüyüş vb hafif öneriyor
O ablayı tanımıyorum canım ama senelerdir spor yaparım ilk defa böyle birşey duydum, sporun zamanını türünü miktarını senin kondisyonun ve yediğin içtiğin belirler, belki özel bi durum vardır ona istinaden söylemiştir, söylediği hedef kitleye bakmak lazım! Benim en verimli spor yaptığım zamanlar sabah 7de kalkıp yaptığım zamanlardı kahvaltı öncesi, tüm günüm iyi geçiyordu

Buradayım kaptanım. Dün çok spontane bi bahçeye gittik. Telefonum çekmedi. Sabahtan beri de elektrikler kesikti. Şarj edemedim telefonumuu.

Tartıldım sabah. Sabitim ama tam bugün regl oldum. İnş cumaya kadar düşer. Şarjım çok az ama yine de merak edersiniz diye girdimm. 🥲🥰
Sabit olmak güzel cnm tebriklerr 😍

Çok geçmiş olsun canım tahmn ettiğim zaten oğlunla ilgili olduğunu bugünden sonra toparlar inşallah zordur tabi senin içinde Allah kolaylık versin :KK43:
Teşekkürler daha iyi olacak inşallah toparlanıyor her saat daha iyi. 🙏

Kimse halinden memnun değil galiba :) bende geç evlendim hemen cocuk yaptım şimdide 2.yi yapacak gücüm kalmadı biraz beklesem yaş geçiriyor 🙄 keşke erken evlenseydim diyorum 🤭
Yani 21 çok erken geliyor şimdi baktığımda ama tabi o zaman böyle olması gerekiyordu nasip. memnuniyetsizlik demeyelim de erken oldu diyelim. 🤗 1. İle 2. Arasinda 9 yas var gücü veriyor Allah sen niyetine gir yeterki ben de zorlanırım diye korkuyordum ama öyle olmadı 😉

Canım şimdiden -700 mü harika eksi gelmiş tebrikler
Biraz iştahsızım kosturmaktan yemeği unutuyorum bide geciken regl im sagolsun koştu imdadıma :))) onun eksisi belki de.

Geçmiş olsun canım, acil şifalar ❤️🔥

Çok genç mi evlendin canım, hiçbir şey için geç olmuyor aslında, istersen şimdi de devam edebilirsin evliliği engel olarak görme kendine 🥰

O ablayı tanımıyorum canım ama senelerdir spor yaparım ilk defa böyle birşey duydum, sporun zamanını türünü miktarını senin kondisyonun ve yediğin içtiğin belirler, belki özel bi durum vardır ona istinaden söylemiştir, söylediği hedef kitleye bakmak lazım! Benim en verimli spor yaptığım zamanlar sabah 7de kalkıp yaptığım zamanlardı kahvaltı öncesi, tüm günüm iyi geçiyordu
tesekkurler canım. 21 genç geliyor bana belki de çok erken olmamış ama kocaman bir sorumluluğun altına erkenden girmenin de manası yokmuş fikrindeyim suan.
Yapmak istediklerimi yapiyorum tabiki aklım da yüreğimde kalmasın diye ama hep Bi sorumluluk yakanız da. Yada hayata dair yapmak istediğiniz tecrübe etmek istediğiniz risk almak istediğiniz bazı konular malesef eşe takılıyor bu yüzden birazda sitemim kendime. 🙃😁

Kimse halinden memnun değil galiba :) bende geç evlendim hemen cocuk yaptım şimdide 2.yi yapacak gücüm kalmadı biraz beklesem yaş geçiriyor 🙄 keşke erken evlenseydim diyorum 🤭
Ben de 24 yaşında evlendim bazen keşke evlenir evlenmez yapsaydım diyorum bazen iyiki yapmadım doya doya gezdim diyorum kafalar karışık🤣🤣

Yok ya aramızda 5 yaş var canım 🤣
Ben senin yaşında evlendim işte 🤭🤭
Kaptanım işte bide koca bulma kısmı var adamı kovaladım şimdi, yenisini bul anlaş iş çocuğa gelene kadar ben vazgeçerim heralde 😂😂😂işin şakası bir yana evlilik çocuk isteyen biri değilim aslında çaktırma🙈🙈🙈
Yani 21 çok erken geliyor şimdi baktığımda ama tabi o zaman böyle olması gerekiyordu nasip. memnuniyetsizlik demeyelim de erken oldu diyelim. 🤗 1. İle 2. Arasinda 9 yas var gücü veriyor Allah sen niyetine gir yeterki ben de zorlanırım diye korkuyordum ama öyle olmadı 😉

Biraz iştahsızım kosturmaktan yemeği unutuyorum bide geciken regl im sagolsun koştu imdadıma :))) onun eksisi belki de.

tesekkurler canım. 21 genç geliyor bana belki de çok erken olmamış ama kocaman bir sorumluluğun altına erkenden girmenin de manası yokmuş fikrindeyim suan.
Yapmak istediklerimi yapiyorum tabiki aklım da yüreğimde kalmasın diye ama hep Bi sorumluluk yakanız da. Yada hayata dair yapmak istediğiniz tecrübe etmek istediğiniz risk almak istediğiniz bazı konular malesef eşe takılıyor bu yüzden birazda sitemim kendime. 🙃😁
Aslında evet epey genç evlenmişsin ben 24 yaşında evlenmiştim okul falan bitmiş işim gücüm vardı 25 te boşanınca anladım çok genç yaşta evlenmişim. Ama olanla ölene çare yok pişmanlığa kendine kızmayada gerek yok, evinde ailenle mutlu ve tatminsen gerisi bi şekilde hallolacaktır ❤️🔥

Şuraya da 28inde inatla bekar bir lizozom bırakıyorum.
Bende 👏👏👏👏

Kaptanım işte bide koca bulma kısmı var adamı kovaladım şimdi, yenisini bul anlaş iş çocuğa gelene kadar ben vazgeçerim heralde 😂😂😂işin şakası bir yana evlilik çocuk isteyen biri değilim aslında çaktırma🙈🙈🙈

Aslında evet epey genç evlenmişsin ben 24 yaşında evlenmiştim okul falan bitmiş işim gücüm vardı 25 te boşanınca anladım çok genç yaşta evlenmişim. Ama olanla ölene çare yok pişmanlığa kendine kızmayada gerek yok, evinde ailenle mutlu ve tatminsen gerisi bi şekilde hallolacaktır ❤️🔥
benim de okul yeni bitmişti işe başlamıştım Türkiye nin sayılı firmalarından birinde iyi bir konumda hemide ama adam memur olunca tayin vs. herseyi arkamda bırakmak zorunda kaldım ne için diye soruyorum bazen cvp yok 😁😂
Öyle tabi mutluluk huzur kısmı şükür diyelim bazen de ne kadar mizmizsin diyorum kendime şükret.
Kalbini yüksek seviyelerde attıracak güzel bir aşk diliyorum sana zira aşk önemli 😉

Sporu düzenli yapamadığımdan eskiden kullandığım beni düzene sokan bir uygulamaya geri dönüş yaptım. Sıcaklardan yapılmıyor diye sabah erken kalkıp spor yapmaya çalışıyorum, dün bismillah dedim şimdi de size yazdıktan sonra spora başlıycam hemen😍 aslında piyasadaki en düzgün çalışan ücretsiz uygulama ntc diye çıkıyor. Aylık kendi isteklerinize göre plan yapıyor. Çalışmalarında hepsi farklı farklı hiç sıkıcı olmuyor.

C Cagrihilal1 senin çok işine yarayabilir özellikle. Ama hergüne spor koyma istemediğin sonuçlarla karşılaşma 😘😘😘
Ntc yazinca bir suru sey cikiyor neyi sececegiz 🙈

Ayy 19 da çok genç evlenmek için. Ben 24 yaşındayım. Hala bir evin sorumluluğunu alma fikri korkunç geliyor. 🤪🤪
Bencede cok erken hic gerek yok erkenden evlenmeye once okul is evlilik en son olmali 🙈 bende gorucu usulu evlendim zaten bana kalsa bende beklerdim en az 25 yasina kadar

X