Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptanim ekmek delisi oldum ciktim yemek falan gozumde yok sadece ekmek yiyesim geliyor bende anlayamiyorum. Kendimi koye hazirliyorum 🤣🤣 bu arada ilk defa sabitim bugunde 68.80 ciktim 67 lerde duraklasam cok iyi olacak ama 69 u asmasam bile sukur edecegim 🙈🙈
Aman aman ekmek çok zararlı canım birde devamlı acıktırıyor insanı köyde zaten dediğin gibi yenecek biraz ölcü kaçacak bari buradakilri az ye ..
Çok sevindim kilona liste stresinden uzaklaşmak yararı belki 🤣🤭

Butun ulke yaniyor resmen ruh halim çöktü kendimi cok kotu hissediyorum. Bu nasil bir sey aklim almiyor. Ormanlari yakarak insanlarin eline ne gececek bir suru canli oluyor doganin dengesi bozuluyor habitat degisiyor. Herkese zarari varken kimler fayda bekliyor bundan bir turlu aklim almiyor. Yine turkiye yine izlemeye korkulan haberleri 😔😔

Butun ulke yaniyor resmen ruh halim çöktü kendimi cok kotu hissediyorum. Bu nasil bir sey aklim almiyor. Ormanlari yakarak insanlarin eline ne gececek bir suru canli oluyor doganin dengesi bozuluyor habitat degisiyor. Herkese zarari varken kimler fayda bekliyor bundan bir turlu aklim almiyor. Yine turkiye yine izlemeye korkulan haberleri 😔😔
Sorma canım yine cidden film gibi görüntüler Allah'tan sosyal medyam yokta en azından asılsız haberleri okuyup kafamı önden bozmamış oluyorum

pacman pacman sen neredesin canım ya 👀👀
Buradayım kaptanım. Dün çok spontane bi bahçeye gittik. Telefonum çekmedi. Sabahtan beri de elektrikler kesikti. Şarj edemedim telefonumuu.

Tartıldım sabah. Sabitim ama tam bugün regl oldum. İnş cumaya kadar düşer. Şarjım çok az ama yine de merak edersiniz diye girdimm. 🥲🥰

Ben de sabah yapıyorum sporumu. Öğleden sonra aşırı sıcak oluyo. Bi kahve içiyorum şimdi başliicam. Bu sabah uykudan kendimi alamadım yoksa 8 de başlardım ben
En güzeli sabah güneşle beraber aslında ama tabi kim uyanacak o saatte 😂😂😂
Regliden dolayı diyorsan sıkıntı yok canım elbet inecek 😍
Ortaklara ekleyeyim 😍 ama biliyorsun menü yazman gerek ✌️ :)

Haydi bakalım bugün gün sonunda bile eritirsin sen o artıyı cumaya kadar güzel bir eksiye odaklanalım 😍😍

Ooooo maşallah canım 💃💃💃💃

Süper kuzum 🤩🤩🤩
Aynen kaptanım regl bitti mi -1,5 kg benim😂 ama 1 hafta gecikti havalardan heralde fena yaptı 🤭 aynen kaptanım menü spor bildirim tam tempo buradayım 🔥❤️ O bu derken bahaneler bitmiyor
Günü 1 dilim ekmek ile kapatmışsın porsiyonlar çok dengeli tebrik ederim canım 🤩

1 yumurtayı 2 dilim ekmekle nasıl yedin ya 🤦🏻‍♀️🙊🤣 zalımın kızı 🤣

Çok geçmiş olsun genel olarak az kalori almışsın baldanda çekme kendini :KK43:

Big king mi hemde big big big :işsiz::KK47::KK47::KK47:

Pasta yemişsin ama akşam yemeyi yerine olmuş bir şekilde dengelemişsin
Yüzme ve adımlar da güzel bu hafta en az -500 gelir senden 🤩🤩 bozmayalım 💪💪

Harika canım afiyet olsun ☺️

Ekmekler fazla olmuş Aslıcım 🤭
Sütlü cici bebe mi 🤣 o niye evinde var yahuuuu🙄🙊

Sporlar çok iyi ✌️💪
Şey tatlı krizlerimi bastırsın diye 🙈 bende abur cubur tatlı olayı hiç yok bi bu bide tahin pekmez🙈

Eklentiler

• 20210801_224216.jpg
    20210801_224216.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 21
👩‍🍳30 Temmuz - 6 Ağustos Menü Paylaşım Listesi👩‍🍳

@monarosaa 🧡🧡
runib runib 🧡🧡
furusan furusan ❎❎
@Sonsuz umut 🧡🧡

DeryaOnDiet DeryaOnDiet ❎❎
eliya eliya ❎❎
@Lizozom55 🧡❎
Samara96 Samara96 ❎❎
pacman pacman 🧡❎
matteroftime matteroftime ❎❎
@kardelelen321 🧡🧡
@L O L 🧡🧡
C Cagrihilal1 🧡🧡

eliya eliya nerdesin canım oğlunla ilgili bir sorun yok inşallah ?
matteroftime matteroftime menüleri bekltiyoruz bu hafta kuzu
Canım ya çok üzgünüm çok ağrıları var sıvı besleniyor acıkıyor sık sık alternatif üretmeye çalışıyorum. Bugun daha iyi girme fırsatım oldu. Menülerimi paylaşırım artık.

X