Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın canımm
Tebrik ederiz
Tahmin ettim yoğun olduğunu mezuniyet geleceğini tahmin ettiğim içinde çok sıkıştırmadım:)) kolaylıklar diliyorum sana ama bu sefer geçenki mezuniyetinden tecrübeliyiz değil mi kilomuzu koruyacağız haftalık tartılmaya hatta bize bildirmeye devam edebilirsin bir otokontrol olur belki senin için 1 hafta kaçarsa öbür hafta dengelersin her şey için biz teşekkür ederiz

Ooo tebrik ederim canımmezuniyetin hayırlı olsun
Bugün yola çıkıcam ve işleri henüz bitiremedim erkenden kalktım daha sabah ödemimi atmadım ama yine de eksi de olmak güzel E Emnis Eki Görüntüle 2885335
Oh süperkafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayımtebrik ederim canım benim

Oh süperkafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayımtebrik ederim canım benim
Yok anacım sende o rahatlık yol su elektrik oluyor liste dışı oldun mu artı artı geliyorlar ummhnisa garip daha önceki izninde de kilo almadan döndü inşallah şimdiden öyle olacak

Canım teşekkür ederiz emeklerin çok

redsonja87 tebrikler kuzum mezuniyetimiz aynı haftaya denk geldi inşallah geri almayız kiloları

ummhnisa çok iyi canım ya ben de bu hafta ne dikkat ettim ne tartıldım inşallah 100-200 de olsa eksilmişimdir

M monarosaa iki haftadır ne güzel kilo verdin canım maşallah sana senin de mezuniyete az kaldı çok çok tebrik ederim
Canım teşekkür ederiz emeklerin çok
Ne demek kaptanım her zaman zevkle yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…