Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ne detoks oldu ya hayati bastan asagi sorguladik

Yok yok gelmezsin yarın bi ödül verirsin kendine tam gaz geri dönersinama benim hurma detoksu boşa gitti gibi geliyor yarına 100 gram bile eksi çıkmazsam asıl ben kahrımdan ne olurum bilinmez
Sen ben hzlsel sarilip aglasiriz artik biz nerede hata yaptik diye. Gezen tavik yimirtasi yemedik ondan boyle oldu

redsonja87 yi listenden mi çıkardın canım fark etmedim tatilde diye mi ? Geldi ama neyse hafta bitti arrtık yarından sonra eklersin yine olur mu
Ben hiç menü bildirimi yapmadım kaptancım fakat diyetim aynen devam ediyor hiiiiiiiiiiç merak etme. Yarın kilo bildirimi yaparım. Menü yazmamak iyi geldi dinlenmiş oldum ben de tatilde yediklerimi yazamazdım zaten lakin detoksla toparladım. Onlar da hep sıvı içecekti zaten sabah öğle akşam ve ara öğünler dahil hep içecek içtim. Yarın tartıda ne çıkacak meraklardayım.

Runibbbbb canımm yarın bildirim mi yapamayacaksın bugünden foto baskül atsaydın da olurdu ya
Zaten getirmeyi düşğndüğüm için valize koymadım, sabah tarrılır koyarım dedim. Yolda aklıma geldi. Çok üzgünüm burda tartı yok

Selam tatlım
Ne üzerine açtın hayırlı olsun
Tmm tatlım yarın bekliyoruz kilo bildirimini
Bende çok merak ediyorum sonucunu canım eminim güzel bir şey gelecek
Zaten getirmeyi düşğndüğüm için valize koymadım, sabah tarrılır koyarım dedim. Yolda aklıma geldi. Çok üzgünüm burda tartı yok
Ay üzüldüm vala bu hafta güzelde eksin vardı ya (( yapacak birşey yok

Ne güzel bi menü olmuş kaptanım

Oy ben açım açım nerelere gidem ne eden canım aşırı da tatlı istiyo

Aslında hepsini karıştırıp bulamaç yapsan sonra tiksinirsin canın istemez canım,
Ben de regl olmak üzereyim ödem var ya yarın üzülmesem bari
İnşallah güzel bir kilo görürsün canım
Bozma moralini canım hiç belli olmaz benim de wc yüzünden şişkinliğim var inşallah yarın tartıda güzel eksiler görürüz
Çarşamba perşembe yapsan yeter canım ama sen yine de çok abartmamaya çalış
Sen ben hzlsel sarilip aglasiriz artik biz nerede hata yaptik diye. Gezen tavik yimirtasi yemedik ondan boyle oldu
O kadar aç kaldık ilk detoksumu yaptım yine de eksi gelmezse ne diyim ama bir 200 gram eksi gelir herhalde bu kadar açlığa bu mudur diyorum

Ben de bir müddet yumurta görmek istemiyorum özellikle haşlanmış olanından günü de erken kapatmışsın canım zaten azcık yemişsin bence bugün gördüğün artı yarın olmayacak o yüzden hiç moral bozma az da olsa eksiye geçeceksin inşallah

hzlsel ay benden şöyle bi 600 daha gitse nasıl mutlu olurum var yaaaaaasabahları spor yapmayı bırakmıştım ama yarın sabah tartılıp sonra spor yapıp tekrar tartılacağım bakalımçok heyecanlıyım artık sabah olsun istiyorum veeee yatıyorum hepinize iyi geceler

Hayaller yarın da 500 gr gitmesi ve toplamda 1 kilo vermek ama gerçekler ne olacak bakalım ben yine okuldan gelince tartılacağım daha şimdiden çok açım yarın edeceğim yumurtasız kahvaltıyı iple çekiyorum iyi geceler kuzum bol eksili bir cuma olsun hepimiz için

Leydizzzz and centılmının;

Erken kalkan yol alır demişler. Haftanın son iş gününden herkese günaydınnnnnnn Hayırlı Cumalarımız olsun.

Biliyorum çok erken ancak hazır aç karnınayken ve gün içerisinde midemin hiç bu kadar boş olamayacağını bilerekten, sabahın bu saatinde bildirim yapayım dedim. Evet

Karşınızda haftasonu zıvanadan çıkmış(toksam bile denizden çıktıktan sonra yemek yiyen biriyim) ancak hafta içi sadece sıvı detoks programı ile almam gereken vitamin ve kalori hesaplanarak yaptığım(diyetisyen kontrolü ile) diyetimin sonucu;

Geçen hafta kilom 53.6
Bu hafta kilom 52.8
Fark -800 gram
Yüzde 1,492

Diyete başlarken hedef kilom 52’ydi. Sanırım bu kilo ile mezun olabiliyorum ancak ne yapsam bilemedim. Kararsızım. Tamam mı devam mı?

E Emnis hzlsel ummhnisa yarimuhendis
Kaptankuşum ve kaptanyardımcılarım…
Sonucum ektedir, takdirlerinize sunulur

Eklentiler

• 21EFEFE8-7774-4C2D-9148-3CE5127617B9.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 20
Dün tartıldım 71.2 düm. Ama dün yolda hiç bişey yemedim. Haftaya baya fark eder eder

Ortim inş yapmışsındır sporunu, benim biraz aksadı bu hafta menün güzel, senin kilon yok zaten iyisinm

Ne zaman döneceksin canım Ağustos mu Eylül mü
Ağustos diye düşünüyorum ama bakalım nasip taşınma işimi halledersem hemen dönerim. Ev topla yerleştir derken yemekle uğraşamam ne gelirse elime yerim valla
Hanımlar, bugün oğlumun doğum günü ve ben ona pasta yaptım. Kendi payımı yarına bıraktım tartıdan sonra icabına bakcam

Bir de canım nasıl hazır noodle istiyor anlatamam
Nice mutlu yaşları olsun oğluşunun canım
1.2 kg vermişim desemmmmmn
Oooo kaptanım harika sonuç

Sabah 1 poset kahve 1 elma
Öğle 1 paket eti form
Aksam 4 5 adet kapya biber 3 adet elma 1 sütlü kahve

Hasta gibiyim o yüzden yemek de yapmadım su da pek icmedim
Su 2 litreye yakin
Spor 6 bin adim
Geçmiş olsun önemli bişey in yok demi
Menün yine çok iyi su ve sporun da yeterli bence
Bugün senden güzel Bi eksi gelecek gibi
Günaydıııın tatlım sabah şekerimisin sen yaaa o kadar tatillere git gel ve bu kadar kilo ver süpersin.
Canım mezun olup alt listeden koruma için devam edebilirsin bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…