5.Sınıfta Dil Ağırlıklı Sınıftan Normal Sınıfa Geçse mi?

araştırdım biraz. pilot okullarda var. benim bulunduğum ilçede de var bu pilot okullardan.
ortaokul için zaten kafam karışık devlet mi özel mi diye bu bilgi iyi oldu.
sınavla mı giriliyor yalnız onu anlamadım bir bilgi de bulamadım.
Şoktayım, bizim burda 5 okulda varmış.
İlin sayılı okullarından birinde çalışıyorum. İmam hatip olmayan birkaç ortaokul kaldı zaten. Ve benim okulum dışında imam hatip olmayan o birkaç okulda varmış dil sınıfı. Nasıl duymadım inanamıyorum.

Şoktayım, bizim burda 5 okulda varmış.
İlin sayılı okullarından birinde çalışıyorum. İmam hatip olmayan birkaç ortaokul kaldı zaten. Ve benim okulum dışında imam hatip olmayan o birkaç okulda varmış dil sınıfı. Nasıl duymadım inanamıyorum.

bizim burda da 5 okulda varmış. evimin dibindeki hariç:63:

Bir öğretmen ve anne gözüyle Bana göre ilk zorlukta vazgeçmeyin çocuğunuz bu duruma bu tempoya alışacaktır birde şöyle düşünün bak zorlandığın İçin senin yolunu değiştiriyoruz mücadele etmene gerek yok algısı yaratmak da olabilir sınıf değiştirmek, bir hafta futbola bir hafta robotik kodlama dersine giderse daha uygun olabilir Bilemiyorum bu mümkün mü tabii

dil sınıfına sınavla mı giriliyor?
Resmi yazıyı okudum şimdi. Pilot okulların tüm beşinci sınıflarında 15 saat yabancı dil uygulaması var. Diğer ana derslerin saatleri de normal okullarla aynı. Seçmeli derslerde falan farklılıklar var.
yani sınavla giriş yok. Adrese dayalı sistemden o okula kaydı çıkan herkes gidebiliyor.

Resmi yazıyı okudum şimdi. Pilot okulların tüm beşinci sınıflarında 15 saat yabancı dil uygulaması var. Diğer ana derslerin saatleri de normal okullarla aynı. Seçmeli derslerde falan farklılıklar var.
yani sınavla giriş yok. Adrese dayalı sistemden o okula kaydı çıkan herkes gidebiliyor.
Peki normal sınıfla dil ağırlıklı sınıf arasında yerleşim nasıl yapılıyor bunun bilgisi var mıydı yazıda?

e süpermiş o zaman.

mrb benim bu uygulamadan haberim yoktu cute yazınca öğrendim. dil sınıfı için sınava mı girmesi lazım?
Canım bazı okullarda not ortalamasina göre dil ağırlıklı sınıf açıyorlar.Benim okulumda 3 tane beşinci sınıf var ucude dil ağırlıklı .Proje okulu filan değiliz,proje okulunda işler farklı yürüyor olabilir.Ben ilkokul bölümünde çalışıyorum o yüzden bilgim tam değil ama 14 saat civarı ing.goruyorlar diye hatırlıyorum bizimkiler

78 almasına şaşırmanızı anlıyorum da ,hemen panik yapip okul mu degistirsek ne yapsak diye düşünmenizi anlayamıyorum.78 okul degistirmeyi dusundurecek bir not degil ki zaten dil dersi 80 soruyu yapabilcek seviyelere gelmesini de beklemeniz gerekmez mi?Bence don't panic

X