5 KİLO DİYETİM

Kızlar selam bugün 1 ayım bitti benim. 4.6 kg vermişim. Ama artık biraz salmaya başladım :)

Kahvaltı
1 yumurtalı omlet
3 zeytin
1 kk peynir
1 dilim ekmek

Akşam
5 kaşık bulgur pilavı
3 kaşık kavurma
Salata
2 lotus kremalı bisküvi

Kahvaltı
2 dilim peynirli börek
Bir kase üzüm

Aksam
4 kaşık bukgur pilavı
4 kaşık yeşil fasulye

Kahve
1 dilim çikolata

Kahvaltı
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
2 zeytin 2 çatal peynir
Közlenmiş patlıcan biber soğan

Akşam
10 kaşık fasulye yemegi
4 kaşık yoğurt
4 kaşık közlenmiş patlıcan biber soğan
2 tane lotus bisküvi

Olsun kuzum bunun için sıkma canını , strese girme. Hepsi düzelir, önce sağlığın iyi olsun. Sen çok güçlü bir insansın, toparlarsin

Kızlar dün diyetisyene gittim.
Bugün 61.3 kilo ile start verdim.
Hedefim 29 Ekim'de 55 kilo olmak.

Bu arada buzdolabimiz 5 gündür çalışmıyor. Bugün tamirci geldi ve 1 haftalığına tamire götürdü bu şartlarda nasıl diyet yapicam bilmiyorum.

Kahvaltı 11.30
Çeyrek simit
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
2 dilim kaşar

Ara
2 gün kurusu
2 kare bitter

Akşam
3 kaşık pirinç pilavi
2 kepçe kuru fasulye
1 küçük salatalık turşusu

Kahvaltı 11.00
1 haşlanmış yumurta
5-6 dilim kızarmış patates
5-6 kızarmış biber
3 tane zeytin
1 kk peynir

Ara
2 gün kurusu
2 ceviz
1 kare bitter

Akşam 19.00
2 tavuk but
1 parmak patates
Salata

Kahvaltı 11.00
1 dilim ekmek
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
1 patlıcan, 1 kırmızı biber közleme

Ara
Küçük bir avuc ceviz fındık
2 gün kurusu

Akşam 18.30
3 tavuk butu
Közlenmiş patlıcan salatası
2 dilim karpuz

ay ben de öyle 63 direnç kilom ilaçlarla hızlı kılo aldım aynı hızla verırım dıye umit ediyorum :)
sizinle bırlıkte ben de deneyeyım dıyecegıma ama sabahı 9a çekmem gerekecek
ay ben bu yazımdan sonra bıı hırslandım aralıklı oruca başladım kılolarım yagdan gıtmeye basladı şekeri kestim 2 haftadır bu sekılde 2 kılo verdım 61 e dustum ama ınanılmaz fit gözüküyorum herkes kılo verdgımı fark etti. Böyle beslenmeye de devam . ilk basta yapamam gıbı gelıyordu ama youtubedan bi çok dr dınledım.

saglıklı bı yaşam ıcın once açlıkla barısmaktan bahsedıyordu once açlık ıle barıstım.
acıktıkça vucudumun otafaji yaptıgını dusunup bu açlık sürelerinden keyıf aldım ilk öğüm 12de en son öğünüm işten geç çıktıgım ıcın 8de .

dr eger yanlıs beslenmezsen aç kalabılırsın dıyordu yanı ekmek makarna pılav agır karbonhıdrat alıp şeker ıle vucudu uyusturursan sadece aralıklı oruç yapmıs olursun saglıklı olmak ıstyorsan karbonhıd. kes şekerden uzak dur demişıtı bunu ilke edındım resmen zaten yedgımız her seyde karbonıhıdrat ve seker eser mıktarda da olsa var. bu sebeple ılave olmaması açısından ekstra tuketmedım. buna ragmen saglıklı her seyden yedım kırmızı mercımekten ekmek bıle yaptım.
yulaftan pızza yaptım sabahları zınde uyandım cok mutluydum algım açıktı. şekeri bırakınca sisli beyın de gıttı. algım açıldı vs vs bu beslenme şekli belkı sıze de faydası olur dıye yazmak istedim

Canım instigramda Dr rengin börekçi var, onun da yazılarını okuyabilirsin, bende onla ikna olmuştum aralıklı oruca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…