5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

yaa ben çok kötü iki sey yaptım iki dilim beyaz ekmeğe peyniri sürdüm üzerine çemen sonrada onu bi güzel yedim:KK43: bu kadarla kalmadı gittim bide kustum pişman oluncaa :sinifsinif:mafoldumben

ay inşllh dediğiniz gibidir meyve şişkinlik yaptı kesin çünkü dün akşam öğğünümden sonra karnım baya ağrıdı benim soğuk yedim meyveleri bide

benimde aynen karnim acayip sanci yapti meyve gununde:1shok: ve bende dun vermemisim kilo ama kendimi daha ince hissediyorum toparlamaya basladi vucutkaydirigubbakcemile2 kilo gitmese bile bu moral vericialkisalkisalkis

slm kizlar bugun 4.gunumdu gayet iyi gidiyordu aksam 4 gibi fenalastim bende bozmak zorunda kaldim coooooooooooooook uzuldum ama saglik daha onemli bunula vaundum incilidenizcim yarin 5 gunum olacak devam edeyimmi birde ilkgun regl oldum bundan kaynaklandi sanirsam rahatsizligim

yaa ben çok kötü iki sey yaptım iki dilim beyaz ekmeğe peyniri sürdüm üzerine çemen sonrada onu bi güzel yedim:KK43: bu kadarla kalmadı gittim bide kustum pişman oluncaa :sinifsinif:mafoldumben

a.s.güzeller bişey olmamış gibi devam edebilirsinizopuyorumnanaktan 5 kg gitmesede faydası olacaktırCADIARZU laf aramızda akşam davetteydik eyvahedigeldismile ben de iş yerinden cook aç gitmiştim. :sinifsinif:gözüm dönmüşohaoldumsmile, gözümü bi açtım baya bi götürmüşümmafoldumben bugün (5.günüm) bişey olmamış gibi devam ediyorum. bugün yalnızca protein aldığım için enazından dünki yediklerim yağa dönüşmez diye düşünüyorum:kedi:

moralimi şu düzeltiyo benim eskiden giydiğim çok şık bi pantolonum var giyemiyorum artık giyiyorum yanlardan pörtlesede ama bugün son pazartesiden yine haftaya 4 daha verirsem gitcek o pörtlekler

moralimi şu düzeltiyo benim eskiden giydiğim çok şık bi pantolonum var giyemiyorum artık giyiyorum yanlardan pörtlesede ama bugün son pazartesiden yine haftaya 4 daha verirsem gitcek o pörtlekler

benimde kotum dar olmaya baslamisti, aynen yanlardan portluyodu simdi yok denecek kadar az kaldikaydirigubbakcemile2

a.s.güzeller bişey olmamış gibi devam edebilirsinizopuyorumnanaktan 5 kg gitmesede faydası olacaktırCADIARZU laf aramızda akşam davetteydik eyvahedigeldismile ben de iş yerinden cook aç gitmiştim. :sinifsinif:gözüm dönmüşohaoldumsmile, gözümü bi açtım baya bi götürmüşümmafoldumben bugün (5.günüm) bişey olmamış gibi devam ediyorum. bugün yalnızca protein aldığım için enazından dünki yediklerim yağa dönüşmez diye düşünüyorum:kedi:

hi hi bende dün meyve gününde biraz makarna yedim birazcık yani bi tabağa yakınkaydirigubbakcemile3

bide ben hastayım rgl oldum 4 günümde tam meyve gününde onunda etkisi var tabi ay yarın hafta sonu sabah komşum gelcek kahvaltıya allahtan diyet yok yerim bi şeyler

hi hi bende dün meyve gününde biraz makarna yedim birazcık yani bi tabağa yakınkaydirigubbakcemile3

galiba herkes meyve gününde bozuyor eyvahedigeldismile

bu kadar hızlı kilo veriyoruz ama almayalım geri sonra eyvahedigeldismile

a.s.aslın da yanlış yapıyoruzeyvahedigeldismile sevginin yaptığı gibi canımızın istediğini 6. ve 7. güne bırakmak lazım.:kedi: çünki bu kaçamaklardan 5 günde 5 kg veremiyoruz ve zaman aleyhimize işliyor:umursamaz: herkes yaza çıtır girecek ve biz kaçamakçılar zor:sinifsinif:eek:puyorumnanaktan

galiba herkes meyve gününde bozuyor eyvahedigeldismile

bu kadar hızlı kilo veriyoruz ama almayalım geri sonra eyvahedigeldismile

candy meyve gününde diğer günlerde farklı olarak bende açlık hissi oldu tıkanmadım yani inşallah sen kazasız atlatırsınkaydirigubbakcemile3

a.s.aslın da yanlış yapıyoruzeyvahedigeldismile sevginin yaptığı gibi canımızın istediğini 6. ve 7. güne bırakmak lazım.:kedi: çünki bu kaçamaklardan 5 günde 5 kg veremiyoruz ve zaman aleyhimize işliyor:umursamaz: herkes yaza çıtır girecek ve biz kaçamakçılar zor:sinifsinif:eek:puyorumnanaktan

sıkamadım o kadar gözüm döndü:kedi:eek:ğluşumda hepsini yemedi tabağının cokacimcoookbana kaldıopuyorumnanaktan

incilidenız ablopuyorumnanaktan bugun benım dordunçü gunum ve bugün meyve yi:kahve:yorum yarı ne yesem tavuk mu olacak tı hıı bıde birin ci gunu yeşillik le başladım ikinçı patates üçünçü yumurta bugun :uhm::uhm: meyve

incilideniz sagol canim cevap icin kizlar bu diyet kesin yagdan verdiriyor denemedigim diyet kalmamisti hic bu kadar inceldigimi hissetmedim yan yaglarim resmen 4.gunde yok oldu biraz vucudum sanki toparlandi birde 1 ay yapsam Amanin citir olacam

X