5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben meyve günü bundan sonra sadece yeşil elma yicem çilekle olcak iş değil bu ben 71 olmam lazım dı bugün hala dünkü kilomdayım

slm kızlar opuyorumnanaktan benım de meyve gunum :eek: ya evde meyve kalmamiş :kedi: bırazdan cıkıp alıyım:dance::dance:

ben meyve günü bundan sonra sadece yeşil elma yicem çilekle olcak iş değil bu ben 71 olmam lazım dı bugün hala dünkü kilomdayım

aaa bende alma çileyı elma alıyım :kahve:a.s zaten dun tartılmayacam dedım tartılabıldim hala 70 teyim:kedi:

Son düzenleme:
kızlar bende buna benzer bır dıyet yapıyordum aslında sadece yerı degısık ve extradan meyve eklı o kadar gerısı aynı ve hıc spor yapmadıgım halde son gunu yaparsam 4 kg verıyordum hatta forumdan bırı soyleydı banada 83 kgdan 48 kg ya ınmıs ver gerıde almamışdı bende başlıycam mayıs 1 e kadar bıraz kılo vermem lazım bı 10 kg versem super sporda yapalım bakalım benım sonuc ne olcak lısteye alınabılıyorsam ıyı olur alınmazsamda yapıcam pazartesı yıne yazarım sızlerede ıyı kılo vermeler :)

Günaydin kizlar,
Bugun ac karna önce sicak su sonra 5 i bi yerde cayimi ictim ve 100 kez ip atladim,
birazdanda meyve salatami yemeye baslicam
bugunde yine 400 gr verebilmisim yani 68,2 oldum, ben yavas veriyorum :KK43::nazar:fisfisfis

ya meyve günü neden verilemiyor kilo bende veremedim

Sevgi meyvede dogal sekerler oldugundan dolayi vucuttaki insülün miktari artmistir, vucuttaki fazla insülin de yag yakmayi durdurur bundan kaynaklaniyodur ve kac gündür vucut seker almiyor dün sekerleri depolamistir. normal bir durum bence canini SIKMA.

:nazar::nazar:

kızlar ben dün 400gr daha vermişim yani 65.5 oldum :dance:
peklik durumumda geçti herşey süper yalnız bugün yola çıkıyorum bana acil yardım edin tavsiye verin yumurta günüm bu gün benim şimdiye kadar az yogurt ve 2 yumurta yedim ama saat 5ten gece 10a kadar yolda olacağım yolda ne yesem ki ya son gün bozmak is-te-mi-yo-rum hele ki 3.3 verdikten sonra bilmiyorumkismile

incilideniz abla çift sarılı yumurta sorun olur mu ki acepCADIARZU

a.s.elbette yiyebiliyoruz.. istersen bıldırcın yumurtası, kaz yumurtası bile yiyebilirsin...opuyorumnanaktan

kızlar bende buna benzer bır dıyet yapıyordum aslında sadece yerı degısık ve extradan meyve eklı o kadar gerısı aynı ve hıc spor yapmadıgım halde son gunu yaparsam 4 kg verıyordum hatta forumdan bırı soyleydı banada 83 kgdan 48 kg ya ınmıs ver gerıde almamışdı bende başlıycam mayıs 1 e kadar bıraz kılo vermem lazım bı 10 kg versem super sporda yapalım bakalım benım sonuc ne olcak lısteye alınabılıyorsam ıyı olur alınmazsamda yapıcam pazartesı yıne yazarım sızlerede ıyı kılo vermeler :)

a.s.tatlım aramıza hoşgeldin.vereliniortak chatlaxx nete girince seni listeye ekler. ama kilonu bildirmemişsin.
tabii ki aramıza alırız ve birbirimizi motive ederek yağlardan kurtuluruz..kaydirigubbakcemile2 hatta forumdan bırı soyleydı banada 83 kgdan 48 kg ya ınmıs ver gerıde almamışdı bende başlıycam demişsin çok sevindim.. çünki geri aldım diyenler çıkıyor benim de motivasyonum düşüyordu.eyvahedigeldismile çünki ben 30 yıl önce yapmıştım ve bi daha da bu diyeti hiç denememiştim. geçen gün bir arkadaş tekrar aldım deyince şaşırdım demek ki verilecek kilo çok olup, uzun süre yapılınca alınmıyor muşopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kızlar ben dün 400gr daha vermişim yani 65.5 oldum :dance:
peklik durumumda geçti herşey süper yalnız bugün yola çıkıyorum bana acil yardım edin tavsiye verin yumurta günüm bu gün benim şimdiye kadar az yogurt ve 2 yumurta yedim ama saat 5ten gece 10a kadar yolda olacağım yolda ne yesem ki ya son gün bozmak is-te-mi-yo-rum hele ki 3.3 verdikten sonra bilmiyorumkismile

a.s.tatlım yanına haşlanmış yumurta alabilirsin ve küçük yoğurtlardan da...zemuszemus

ay inşllh dediğiniz gibidir meyve şişkinlik yaptı kesin çünkü dün akşam öğğünümden sonra karnım baya ağrıdı benim soğuk yedim meyveleri bide

Ben bugun 2 armut 2 elma 2 kivi 8-9 tanede cilek 2 tanede portakal dogradim ve kendime meyve salatasi yaptim, umarim yasaklar yoktur icinde.:nazar:

ben çizergemı yapama dım bilmiyorumkismile:kedi: ensonda takıldım üüüüffff yenı kulanıyorum bılgisarayı vallaha size ozenıyorum beceremedım:kedi::eek:senağlama

slm kizlar bugun 4.gunumdu gayet iyi gidiyordu aksam 4 gibi fenalastim bende bozmak zorunda kaldim coooooooooooooook uzuldum ama saglik daha onemli bunula vaundum incilidenizcim yarin 5 gunum olacak devam edeyimmi birde ilkgun regl oldum bundan kaynaklandi sanirsam rahatsizligim

X