5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

benim meyve günüm farklı geçiyo.. hiç doymuyorum.. lahana çorbası diyetini yapamıyorum bu yüzden.. tıkanana kadar da meyve yesem doymuyorum.. yemek yemişim gibi gelmiyo.. psikolojik galiba..

meyve gününe karpuz alıcam.. peynirle birlikte yiyebilir miyim :çok üzgünüm:

1,5 yılda verdim ben.. hızlı vermedim yani.. aslında son altı ayda kilo vermediğimi göz önünde tutarsak bir yılda verdim yarım yıldır da yerimde sayıyorum..

bence yerinde saymak bile büyük başarı geri almada kiloları. ama gerçekten tebrik ederim yani ben 1,5 yıl diyet yapmaya dayanamazdım sanırım :bbo:

benim meyve günüm farklı geçiyo.. hiç doymuyorum.. lahana çorbası diyetini yapamıyorum bu yüzden.. tıkanana kadar da meyve yesem doymuyorum.. yemek yemişim gibi gelmiyo.. psikolojik galiba..

:eek:lmaz:eek:lmaz canim meyve gununde meyve haric hicbisey yok.ayva yiyebilirsin o biraz zor sindirildigi icin tok tutar.

peynir olmaz sanırım. ama elmayı deneyebilirsin bence daha tok tutuyor diğer meyvelere göre

a.s. meyva gününe ayva eklersen tok tutar diye düşünüyorumbilmiyorumkismile meyva gününde proteinin hiçbir çeşidi dolayısıyla da peynir olmuyorkafamçokkarıştı

cok sağolun yaa yanlız hissettım koca topiktekaydirigubbakcemile3

hadi yap çizelgeni de görelim zemuszemus

bence yerinde saymak bile büyük başarı geri almada kiloları. ama gerçekten tebrik ederim yani ben 1,5 yıl diyet yapmaya dayanamazdım sanırım :bbo:

ben lise2 den itibaren her yıl on kilo alarak 140 a dayandım.. şimdi kilo almamayı bile kar sayıyorum ama vermem lazım hem de çok hızlı.. bu yaz sonu istemeye gelecek sevgilim.. güzel olmam lazım :hulya:

:eek:lmaz:eek:lmaz canim meyve gununde meyve haric hicbisey yok.ayva yiyebilirsin o biraz zor sindirildigi icin tok tutar.

peynir olmaz sanırım. ama elmayı deneyebilirsin bence daha tok tutuyor diğer meyvelere göre

a.s. meyva gününe ayva eklersen tok tutar diye düşünüyorumbilmiyorumkismile meyva gününde proteinin hiçbir çeşidi dolayısıyla da peynir olmuyorkafamçokkarıştı

ayvaya bayılırım.. kaydirigubbakcemile2

napalım karpuz almam o zaman.. napayım peynirsiz karpuzu.. pazar günü mola listesine bişey daha eklendi.. peynir-karpuz :lepi:

slm millet bende geldım bende dıyet yapıyorum karnım aç sitresliyim ve sinir yapmaya basladı dun nerdeyse sınırden kocamı yiyecektım boş yerlerde sınır yapmaya basladı bana bu normalmi sizce bayanlarmafoldumbenalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile[/QUO a.s.tatlım bi kere diyet modundan bi çık.. farz et ki bugün evde patates ve baharat dışında hiç bişey yok, alacak paran da yok çok fakirsin bununla idare etmek dışın da bi seçeneğin yok... onun için şunu yiyemedim, bunu yiyemedim diye kendini yada kocanı yeme... bide haftada 1 biramayası kürü nedene hem yorgunluk hissetmezsin, hem de sinir harbi yaşamazsınopuyorumnanaktan

a.s . hiçbişey yememişsin. tabii ki başlayabilirsin. hoşgeldin vereliniortak

a.s. tatlım üzgünüm zeytin serbest günde tüketebileceğin bir gıdakaydirigubbakcemile3 meyva günü neden kabus:uhm:

bide dün veya önceki gün HOŞGELDİN diye mesaj atmıştım... gözünden kaçtı herhalde...Tekrar hoşgeldinopuyorumnanaktan

a.s.selam tatlım....opuyorumnanaktan

a.s.domates olmaz ama yağı ve tuzu olmayan domates salçasını abartmadan kullanabilirsinopuyorumnanaktan

Selam kizlar yeniden, hosbuldum hepinize tesekkürler. suanda bir tane patetes yedim ve doydum, az önce bir arkadas 10 dk kaldi yemege yazmisti aceba saatli mi yiyorsunuz.

aceba sebze gününde haslama olmadan sadece salata yapabilirmiyiz, domates biber salatalik sogan maydonoz gibi yada taze fasulseyi yagsiz olarak dometesle psirebilirmiyim. yada bunun ikisinede yapip yiyebilirmiyim.

kızlar bende 4 kaşık karışık sebzelerimden yedim fırında yaptım artı domates biraz öncede türkkahvesii
su cok içiyorumm 2 litreye yaklaştım hadi bakalımm durmak yokk
tam gaz devam akşama oturmaya gitcez dayancammm yemicemmm
bide bişey sorcam yarına köfte ve tavuk göğsü düşünüyorum köfte olur demiii köfte yoğurcam sorayım simdidenn cevappp bekliyomm kızlarrrr acilllll

Selam kizlar yeniden, hosbuldum hepinize tesekkürler. suanda bir tane patetes yedim ve doydum, az önce bir arkadas 10 dk kaldi yemege yazmisti aceba saatli mi yiyorsunuz.

yok yok ben memurum da :hulya: 12 de yemek saati bizim ondan öyle dedim [/COLOR][/I][/B]

Son düzenleme:
aceba sebze gününde haslama olmadan sadece salata yapabilirmiyiz, domates biber salatalik sogan maydonoz gibi yada taze fasulseyi yagsiz olarak dometesle psirebilirmiyim. yada bunun ikisinede yapip yiyebilirmiyim.

yağ katmadığın sürece bunların hepsini sebze gününde yiyebilirsin. :lepi:

X