5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ben artık veremem herhalde yarında tam yazarım kilomu ama sanırım toplam 3 kilo vermiş olcam benim için büyük basarı

Dün sabah 1 dilim çavdar ekmeği,yağsız peynir,tere,şekersiz 1 kupa şekersiz çay
Öğlen 1 dilim tam buğday ekmeği 1 kk yağsız peynir
Ara 1 büyük yeşil elma
Akşam 6-7 kepek ekmeğiyle yapılmış köfte yağsız yoğurt patlıcanlı domatesli roka salatası

Bugün
1 dilim tam buğday ekmeği, kk yağsız peynir, 1 yeşil biber,1 domates 1kupa şekersiz çay
Öğle 6-7 mercimek köftesi (arkadaşlarla yaptık dayanamadım) bolca marul
Akşam 1 yeşil elma

Kızlar öğle yemeğimi saat 4-5 civarı yedim şimdi acıkmadım ve elma yedim sizce acıkırsam 1 dilim ekmek ve peynir yiyimmi sonra yada acıkmadan şimdimi yiyim saat erkenken.

off bu ne ya doğru yerdemiyim ben patates vardı burda yada yumurta ekmek falan ayyyyyeyvahedigeldismile

yok cnm önce beyzusa msnden yadım onu kopyalayıp topiğimize yazdım ordan 7.takıma ordan burayakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:roflol::roflol::roflol:

inci hanım soruların cevabı önceki sayfalarda diyorsunuz teşekkürler.neden okumuyorsunuz gençler diyorsunuz ama o kadar çok yorum varki arkadaşlar her aklına geleni yazıyor insan önceki sayfaları okusa bile gözden kaçabiliyor.o yüzden olsa gerek tekrar tekrar soruluyor...

bu arada bekleriz bende senin gibiydim ama öyle bir uyuluyorki cnm ilk başladım akşam bozdum ekmeklere dayanamadım sonra başladım güne gittim dünyaları yedim dün başladım artık dedim bir sonunu göreyim bakalım ne olcak yeterrrrrrrrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ne cnm dedim ve daha bozmadım başladım yine bozma düşüncelerine ama bozmucama eminim chatlaxx beni kovalar herhalde beni bekle beraber başlayalım haftaya ben bitireyim şimdi bidakinde yani beraber ilerliyel,m annemde başlıcak bidakinde benimle

ya kızlar ben beceremedım bu çizelgeyı yapmayayardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlar bende biraz kaçamak yaptımeyvahedigeldismileama devam ediyorum 1.5 vermem gerek zaten bu 3 günde vericem inş:)

aa ne güzzel devam et cnm bi daha 3günün varmış benim gibi ama bi daha kaçamak yapma nolur bir an önce kilolarından kurtul ben incelmeye başladım kızlar bu arada

ben sarmısak yutuyorum öyle bir problemim olmuyor sabah öğle akşam 1 tane

zaten sarmısağı çok severim hiç dışarı çıkmıyacağım zaman yerim otursam 1 baş biter o kadar yani günlerce de dışarı çıkmam maydonoz karanfil falanda yiyorum bol bol üstüne limon

neye yarıyor sarımsak onu bilmiyorum ben.ha birde antreman yapıyorum ağırlık kaldırmayada başladım terliyorum baya 1.5 verince 44 olacak kilom boyum 1.64 fena durmuyor yani zaten

çok zayıfsınakannehir

sarmısak kabızlığı önlüyor dışkıyı yumaşıtıp hızlandırıyor çıkışını hergün çıkarım ben mutlaka sabahları

çok zayıfsınakannehir

sarmısak kabızlığı önlüyor dışkıyı yumaşıtıp hızlandırıyor çıkışını hergün çıkarım ben mutlaka sabahları

saol ya ii oldu valla benim hazımsızlıkla ilgili problemlerim büyük zaten 2 haftada bir çıkıyorum.vücudum normal ama yüzüm çok etli cnm kilo verince direk yüzüm incelecek.birazda kalçalar sorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…