5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

incilideniz cim bu anason cayini nerden aliyorsunuz ben bugun markette aradim ama bulamadim.elma sirkesine bende basladim bakalim sonuc ne olcakopuyorumnanaktan

a.s.ben de çay olarak rastlayamadım.. ama paketlerde anason bitkisi var. onları alıp geceden ısladıktan sonra sabah bir taşım kaynatıp içebilirsin.:içelim: yada daha etkili olduğunu okuduğum diğer yöntem anasonları havanda biraz ezip, cezvede 1 taşım kaynatıktan sonra süzüp içebilirsin sirkeyi de yukarıda yazdığım gibi yatarken kullanmanı öneririmbilmiyorumkismile aç karınına mide ye zarar vereceğini düşünüyorumbilmiyorumkismileopuyorumnanaktan

incilidenizciğim seni kızdırdım galiba istemeden ilk günden beri takip ediyorum ama bira mayası ile ilgili 3-5 tl olduğunu hatırlamadım internetten de araştırma yapınca iyice kafam karıştı herhalde. sen bu topiğin büyüğüsün kusuruma bakmassın artık açlıktan karıştırıyoruz bazı şeyleri

bısı sorcam ben bugunume ton balıgıyla basladım ama aksam haslanmıs tavukla bıtırebılırmıyım gıdıp almaya üşeniyorum :kedi: yenı spordan geldım bıdeee kaydirigubbakcemile3

a.s. sevgili gençler LÜTFEN OKUMAKTAN kaçınmayın... daha 2 sayfa önce de bu soru yanıtlamıştım... hiç et kullanamıyorsanız 5.gününü aynını denemekten başka yol kalmıyoropuyorumnanaktan

aaa sevindim annem vejeteryan ayrıca bende pek sevmem yarın bunu yapayı bari annemde başlasın bari ikna edeyim bi bari

Cok hossun, bence sık sorulan sorular altinda bu sorularin cevabini link olarak . eger ilk mesajini editleyemiyorsan yeni bir konu acabilirsin, her gelen 300 sayfayi okumak istemeyebilir. boshayallersmile
Sok diyet sinifina giren ve dengeli beslenmenin esamesi olmayan diyetlere saglik acisindan sicak bakmiyorum. Ustelik cevremden de bu kilolarin iki katiyla geri dondugunu gordum. En sagliklisi porsiyonu azaltip biraz egzersiz. Ama bunlarda istikrar saglanamayinca bu diyetlerde care araniyor. Allah herkese kolaylik versin.

sagol canim,en iyisi havanda ezip kaynatip icmek benim icin sanirim,sirkeyide senin dedigin gibi icecem tesekkurler optum optum,:içelim:

a.s.a.s.tatlım kızmadımbenneyaptımki ancak yeni nesil gençler okumuyor, araştırmıyor, kulaktan dolma bilgilerle yaşıyor, tuhaf, öğretisi olmayan sözde komedi filim izliyor ( argo konuşan, gazçıkartan adamların olduğu filimleri kastediyorum):1no2: üzülüyorumsenağlama içim eriyor yaasenağlama

bısı sorcam ben bugunume ton balıgıyla basladım ama aksam haslanmıs tavukla bıtırebılırmıyım gıdıp almaya üşeniyorum :kedi: yenı spordan geldım bıdeee kaydirigubbakcemile3
a.s.kurallar belli.. ama başka çaren yoksa bilmiyorumkismile diyeti bozmaktan iyidirkaydirigubbakcemile2

aaa sevindim annem vejeteryan ayrıca bende pek sevmem yarın bunu yapayı bari annemde başlasın bari ikna edeyim bi bari

a.s. ama bak yine söylüyorum o zaman sonuç ne olur bilemiyorumbilmiyorumkismile 5 gün de 5 kilo olmayabilir.. :uhm:

a.s. selam 300 sayfayı okumak istememek ilginç mantık.. diyet yapmaya karar vereceksiniz, üstelik diyet sağlığınızı olumsuz etkileyebilir ve düzeltilemez sonuçlar doğurabilir bu riski alıp, okumayacaksınız.. püf noktalarına bakmayacaksınız... eyvahedigeldismile 300 sayfa okumaya üşendiğiniz içinbilmiyorumkismile
a.s.ben de sizin gibi düşünüp yıllar önce yaptığım bu diyeti bi daha denememiştim, ÜSTELıK HıÇBıR ZARARINI GÖRMEDıĞıM HALDE ama sizin önerdiğiniz yönetemler de pek sonuç vermiyor... denemediğim diyet kalmadı herhalde.. ama bütün kilolarım tekrar döndü...

Son düzenleme:
benm tek sorunum üşüme dünden beridir üşüyorum çok annem yemeyen insan üşür sen daha çok üşücem diyo

ama oda yapacakmış kilo verdiğimi görünce diyete yönelmeye başladı

dün sabah 8. çıkıyordum bugün yani şimdi -2

gerisini var sen düşün guzum ben çok sevdim ayrıca açta değilim bol tuzlu yeme alışkanlığımdan da kurtuldum

daha önümde çok var umarım daha çok kilolar veririm

tabi ayrıca yeşil çay içiyorum

sirkeli su

sarmısak

ve hafif hazırlanmış kekik suyu

evde kendim yapıyorum bir bardağa azcık kekik

acı çehre de var onada başladım

incilideniz olsun anneme söyledim benimle beraber başlıcak

ara vermeden devam etsem olurmu acaba

sütün ertesi günü tekrar patatese dönsem bir kereliğine

yani 5gün sonunda 6.gün patatesle başlasammı

a.s.olmaaz..lmaz: ara verip, öyle başlayacağızmafoldumben 2 gün özlediğin şeyleri den yersen bıkkınlık gelmezkaydirigubbakcemile2 diyet daha keyifli oluropuyorumnanaktan

bılıyorumkuralları ama tavuk gogsu haslamayı dusunuyorum cok bı kalorısıde yok bilmiyorumkismile hemde yakınlardakı yerlerde lıght ton balıgı yokkııı bilmiyorumkismile

bugun ben yumurta günümü yoğurtlu baharatlı bir şekilde suda haşlayarak tedim çay bardağı ile süt içtim fakat öğlen light büskivi yedim akşamda yumurtayı aynı şekilde yoğurtlayarak yiyecegim..bugun aslında pek dikkat etmedim ama fazla kalorili şeylerde yemedim ..artı 300 kere ip atlama 60 mekik çektim egzersiz olarakta bugun son günüm yarın tamamen kaç kilo verdiğimi söylerim artıkk

bende bugün başladım patatesimi yedim. gün boyu çok acıktım da diyemem. sanırım patates sayesinde tok tutuyor baya. ama annem tavuk haşlamıştı. çok azıcık da ondan yedim demin dayanamadım ama olmamış gibi devam etmeyi düşünüyorum zaten göğüstü tavuk ve gerçekten az yedim. ama çok pişman oldum yemeseydim keşke :çok üzgünüm:
şu sirkeli suyu da denemeyi düşünüyorum. çok kişiden duydum zaten işe yarıyor sanırım. umarım bu diyette benim işime yarar. bitirene kadar tartılmayı düşünmüyorum. süpriz olsun istiyorum ama umarım kötü bir süpriz olmaz

eet iki fincan anca içebiliyorum

bilmemki ya aslında kekik suyu olmuyor hafif kokusu çıkıyor o kadar yani

acı çehreyi bilemiyorum

sandalozda kullanıyordum bitti o alamadım daha

peki boool yoğurtlu boncuk makarna yicem rüyamda gördüm

bir yere gidiyorduk çocuklar makarna yapıyormuş bende küçük boncuklardan olsun demiştim

peki madem ara vereyim iki gün

wc ye çkmadm bide bu hafta kaçrdm hep acaba ondan mı ? haftaya devam etsem mi yardmcı olun bilmiyorumkismile

zalimi seni senii tembelik yaptın burakini bizin topikede kopyaladın dimii kaydirigubbakcemile3 bende açtım burayı diyorum alla alla neden açılmadı sayfa diyorum aynı yazı burdada var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kendi bakar körlüğümü sana çamur atarak kapatıyorummm aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3neyse fenaya benzemiyor bu iş bakalım belkim bende katılırım aranıza ama bir hafta bile olsa dayanamıyorum ben yazılı listelere yaa uyamıyorum malesef listeye uyma özürlü ilan ediyorum kendimi burdaa sizlerinde şahitliğiyle :kedi:kabul edenler etmeyeler kabul edilmiştirrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…