5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

tesekkurler anastasia oldu bu sefer galıba bilmiyorumkismile ben png den sonra image kısmınıda yapıomusum kaydirigubbakcemile3

kızlar bugün benim diyetimin son günüydü.dayanamadım tartıldım 2 kilo daha vermişim.yani iki haftada 4.5 kilo verdim.:lepi:ben şimdilik bırakıyorum temmuz ayında tekrar başlıycam .' incilideniz ' çok teşekkür ederim gerçekten.

ah canım ya hiç bi et ürününü yemiorum ben nerdee ton balığı yiiceem ölürüümm öğğğhh
napsamki acabaaa?:gitme:

a.s. sevgili gençler LÜTFEN OKUMAKTAN kaçınmayın... daha 2 sayfa önce de bu soru yanıtlamıştım... hiç et kullanamıyorsanız 5.gününü aynını denemekten başka yol kalmıyoropuyorumnanaktan

incilideniz iki sorum var cevaplayabilirsen sevinirim hem diğer arkadaşlara da örnek olur;
1, bu bira mayası bizim bildiğimiz kuru maya mıdır? internet kafamı karıştırdı
2, değil ise aktarlarda satıldığını soylemişsin acaba kapsul halinde mi internetten baktım 34 tl imiş kutusu fiyatı hakkında bi bilgi verebilirmisin

şimdiden teşekkürler

a.s.sevgili gençler LÜTFEN OKUMAKTAN kaçınmayın..:1no2: inan sorularınızı yanıtlamaktan onur duyuyorum ve benim için bir yükte değilzemuszemus ama okumamanız beni çok üzüyor. ayrı ayrı sayfalarda en az 10 kez yazmıştım... ATTAR'dan alınıyor, küçük şişelerde minicik minicik granüller halinde satılıyor.. fiyatı 3-5 tl gibi.. marketlerde bulmanız imkansız.

Kızlarrr valla iyi gaza geldim burda yarın bende katılıyorum aranızaopuyorumnanaktan

a.s.hoş geldinvereliniortak

meyve günü zor geciyor benim.,yedikçe yiyesim geliyor vallahi.midem iyice büyüyecekeyvahedigeldismile ve itiraf ediyorum öğlen yemeği yedim birazcıksempatiksalakcinni

a.s.az az sık sık yenince midem büyümez tatlım...kaydirigubbakcemile2 keyfini çıkara çıkara yemeni tavsiye ederim...hihoyyyt ama şu öğle yemeği işi olmamış:eek:klava:

:gitme: delircem kilom değişmemiş aynı 62yi gördüm tartı da regl de olamadım senağlama

a.s.bazen kilolar inatçı oluyor tabii reglde etkiler... ama moralini bozma.. AZİİİİİİİİMMM zafer senin olucak:lepi:

doğru olmaz evet ama 5 günden bişey olmaz heralde be ablammmmeyvahedigeldismile

a.s.bence sağlığınla oynamamılısın:eek:lmaz: yine de bi sor derim...opuyorumnanaktan

ah canım ya hiç bi et ürününü yemiorum ben nerdee ton balığı yiiceem ölürüümm öğğğhh
napsamki acabaaa?:gitme:

a.s. sevgili gençler LÜTFEN OKUMAKTAN kaçınmayın... daha 2 sayfa önce de bu soru yanıtlamıştım... hiç et kullanamıyorsanız 5.gününü aynını denemekten başka yol kalmıyoropuyorumnanaktan

incilideniz iki sorum var cevaplayabilirsen sevinirim hem diğer arkadaşlara da örnek olur;
1, bu bira mayası bizim bildiğimiz kuru maya mıdır? internet kafamı karıştırdı
2, değil ise aktarlarda satıldığını soylemişsin acaba kapsul halinde mi internetten baktım 34 tl imiş kutusu fiyatı hakkında bi bilgi verebilirmisin

şimdiden teşekkürler

a.s.sevgili gençler LÜTFEN OKUMAKTAN kaçınmayın..:1no2: inan sorularınızı yanıtlamaktan onur duyuyorum ve benim için bir yükte değilzemuszemus ama okumamanız beni çok üzüyor. ayrı ayrı sayfalarda en az 10 kez yazmıştım... ATTAR'dan alınıyor, küçük şişelerde minicik minicik granüller halinde satılıyor.. fiyatı 3-5 tl gibi.. marketlerde bulmanız imkansız.

Kızlarrr valla iyi gaza geldim burda yarın bende katılıyorum aranızaopuyorumnanaktan

a.s.hoş geldinvereliniortak

meyve günü zor geciyor benim.,yedikçe yiyesim geliyor vallahi.midem iyice büyüyecekeyvahedigeldismile ve itiraf ediyorum öğlen yemeği yedim birazcıksempatiksalakcinni

a.s.az az sık sık yenince midem büyümez tatlım...kaydirigubbakcemile2 keyfini çıkara çıkara yemeni tavsiye ederim...hihoyyyt ama şu öğle yemeği işi olmamış:eek:klava:

:gitme: delircem kilom değişmemiş aynı 62yi gördüm tartı da regl de olamadım senağlama

a.s.bazen kilolar inatçı oluyor tabii reglde etkiler... ama moralini bozma.. AZİİİİİİİİMMM zafer senin olucak:lepi:

doğru olmaz evet ama 5 günden bişey olmaz heralde be ablammmmeyvahedigeldismile

a.s.bence sağlığınla oynamamılısın:eek:lmaz: yine de bi sor derim...opuyorumnanaktan

kızlaa yumurta ve yoğurt günüm gayet güzel gidiyo ama yaklaşık 1 kiloya yakın yoğurt yesem abartmış olurmuyum acaba tabi lıght yoğurt

kızlar bugün benim diyetimin son günüydü.dayanamadım tartıldım 2 kilo daha vermişim.yani iki haftada 4.5 kilo verdim.:lepi:ben şimdilik bırakıyorum temmuz ayında tekrar başlıycam .' incilideniz ' çok teşekkür ederim gerçekten.

a.s. bi şey değil.. ben tsk ediyorum.. beni yalnız bırakmadığınız içinopuyorumnanaktan

tamam ne kızıon:sinifsinif:öyle yaparım.teşekkürlereyvahedigeldismile

a.s. güzel kızım valla kızmıyorumboshayallersmile ama çooookk üzülüyorum... biz bu ülkeyi sizlere emanet edeceğiz yerimseniben ama siz okumaz araştırmaz, dolayısıyla bazı şeylerin farkında olmazsanız sizden sonrakilere bırakacak bir ülke kalmaz... siz yarının anneleri olacaksınız siz okumasanız çoçuklarınıza nasıl eğiteceksiniz... biz kolay sahip olmadık bu ülkeye... başımıza ne geldiyse okuyup, araştırıp gelişmemekten geliyorsenağlama üzülüyorum gençlerin bu halinesenağlama:umursamaz:

inşallah yılmıyorum ama devam ediyorum iki hafta daha:Saruboceq:

a.s.bence yılmamalısın.:eek:lmaz: yağlar inatcıysa biz daha inatçıyız veeeeeeeee biz kazanacağız:lepi:

kızlaa yumurta ve yoğurt günüm gayet güzel gidiyo ama yaklaşık 1 kiloya yakın yoğurt yesem abartmış olurmuyum acaba tabi lıght yoğurt

a.s. açıktıkça yemen de ve az az sık sık yemende bir mahsur yok...kaydirigubbakcemile2ama benim pazar günü yaptığım gibi sınırlarını zorlayıp daha ne kadar yiyebilirim acabayı deniyorsanaklinialirimsmile saaaaaaaakkkkkııııınnn:eek:lmaz:

a.s.bence yılmamalısın.:eek:lmaz: yağlar inatcıysa biz daha inatçıyız veeeeeeeee biz kazanacağız:lepi:

a.s. açıktıkça yemen de ve az az sık sık yemende bir mahsur yok...kaydirigubbakcemile2ama benim pazar günü yaptığım gibi sınırlarını zorlayıp daha ne kadar yiyebilirim acabayı deniyorsanaklinialirimsmile saaaaaaaakkkkkııııınnn:eek:lmaz:

yok ablacım acıktıkca yiyorum zaten şuana kadar 3 yumurta ve yarım kg yoğurt yedim tokumda akşamda biraz yoğurt yerim inşallah 1 kgyu bulmaz

Son düzenleme:
a.s. arkadaşlar pek çoğunuz mesajlarınız da elma sirkesi kullandığınızı yazmıştınız... biraz araştırdım ve aç karınına kullanılması pek tavsiye edilmiyor:uhm:

tabii size de araştırmanızı öneriyorum...:kahve: ancak aşağıya copy'lediğim yazıda akşamları yatmadan içilmesi tavsiye ediliyor...:eek: tabiiki karar sizinturkbayragi
ALINTIDIR;
Dünkü konuşmamızda limonlu su, ballı su ve elma sirkeli su için demiştiniz. Nasıl içilmesini öneriyorsunuz peki?

Sabahları bir bardak kaynar suya bir limon sıkın. Özellikle kan yağları yüksek olanlara iyi gelir. Her gün bal şerbeti için, bir bardak kaynar suya bir çay kaşığı bal koyun, içine bir limon sıkın, için. Ya da yarım limon. 100 kiloluk adam bir limon sıksın, 50 kiloluk adam yarım limon.

Neden? Limonun fazlası zarar mıdır?

Tabii.. Kanı sulandırır. Her gece yatmadan bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi koyup içerseniz, yine bedenin bütün toksinlerinin atılmasına yardımcı olur. Bir ayda 3-4 kilo verdirir, toksinleri atar bedeninizden. Çok önemlidir, kan yağları ve kolesterolü düşürür. Zayıflamaya yardımcı olur. Mine Şenocaklı / VATAN'dan ALTINDIR...

:1shok:bilmiyorumkismile

incilideniz cim bu anason cayini nerden aliyorsunuz ben bugun markette aradim ama bulamadim.elma sirkesine bende basladim bakalim sonuc ne olcakopuyorumnanaktan

X