5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Günaydın canısı bu oruçlar yaptıkca daha kolay gelecek, kendini daha iyi daha hissedeceksin 56 yaşında annem bile yapıyor iki günde farkını hissetim diyor kendimi hafif hissediyorum. Bu diyeti uygulayarak tabiki tartıda deyişikliği görüyoruz ama aslında büyük değişikliğimiz kendimizi daha enerjik daha hafif daha sağlıklı hissediyorsun. Bunlarda kilo vermek kadar önemli bence. Ha bide bu diyet öyle bişey ki bi anda başlaya bilir güzel sonuçlar alabilirsin ama böyle benim gibi misafirlikler yüzünden ara verecek olursan birdaha zor paslıyorsun

Günaydın canım işte bu arkadaşım sen yaparsın yaa demek ki sen o dönem biraz duraklama yaşadın her diyette olduğu gibi

günaydın ,bende 51 yaşındayım birkaç seneye kadar kilo problemim yoktu ama malum menepoz falan almaya başladı dur demezsem alıp başını gidecek tek avantajım gençliğimde kilolu olmamak ve hala hareketli olmam.

Ama paylastigim bu degildi adrienne osuna sadece 1 kilo vermis ama 30 kilo vermis gibi duruyordu

selam kızlar bugün arkadaşlarım çok güzel yorumlar yaptı çok incelmişsin dediler

çok mutlu oldum, pantolonlarım da bol gelmeye başladı

2,1 verdim diyorum daha çok vermiş gibisin dediler

nisan sonu en geç bu iş bitecek inş.

şimdi de spordan geldim,yoğurt yedim ve yeşil çayımı içiyorum

pazara az kaldı kızlar çok dikkat edelim,sonuçlarımız güzel olsun inş.

Ben de yeni işten geldim dün orucu 660 la kapattım o bile bana iyi geldi. Yarın Maçka parkında tüm gün arkadaşımla yürüyecegiz. Normalde bir cafede oturur habire yer sohbet ederdik. Bu sefer farklı olacak pazar günü güzel bir sonuç çıkar umarım .

Teşekkür ederim yarın da bolca yurursem bu iş olacak inanıyorum sizlerde durum nasıl gününü nasıl gecti

Bugün hiç umudum yiktu ama yinede son anda kurtardim iyi gecti sabah bir dilim kepekli ekmek 20 gr peynir yarim donates bir iki dal maydonoz Sandwich yaptim yaninada 4 tane siyah zeytin yedim. Toplam 206 kalori
Ara öğünüm aksam yemegimden 1 saat önce yarim bardak sutle nescafe 2 tane cilek. Toplam 75 kalori
Aksamada bir tapak zeytinyağı patlıcan yemeği ve bir kase yoğurt toplam 226 kalori. Günümü 507 kalori ile tamamliyorum hele şükür sonunda başardım

selam kızlar günaydın

en güzel günler sizlerin olsun bu sabah -300 ile uyanmak çok güzeldi 67.0 olmuşum

iyi ki varsınız ,iyi ki sizinle tanışmışım

bugün yeme günüm çikolatalarımı ve künefemi götürüyorum

hangi diyette böyle güzellikler vardır,tabi ki oruç diyetinde

Elizzz harika gidiyor
Ben de macka parkiba yurutuse gidiyorum kisitli gunum yine 500 beni bekliyor.
Hava o kadar guzel ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…