5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Günaydın herkese oo maşallah cakil80 cakil80 erkencisin ben daha gözlrierimi açamadım :uykucu:
elizz0006 elizz0006 canım iyisin bu hafta liste için bana lazım olan bu hafta kaç kere oruç tuttuğun şuan ki kilon toplamda verdiğin kilo :KK45:
Z zeyas hoşgeldin aramıza. Diyetin kuralı basit oruç günlerinde yedipin 500 kaloriyi geçmeyecek. Yeme günlerimde serbest. Hiç bir kural yok istediğini doyana kadar yiyorsun. Oruç günlerin arasında 1 gün ara olursa iyi olur. Kesinlikle 3 gün arka arkaya oruç günü yapamıyorsun yoksa kas kaybı yaşıyorsun.

Tartı gününde o hagta verdiğin kiloya bakmıyoruz total kiloya bakıyoruz

Yani bu hafta kaç gün oruç tuttun/ bu haftaki kg/ ve toplamda verdiğin kilo:KK52:

kızlar günaydın ben kilo bildirimini yarın yapsam olur mu??

dün yeme günümdü bugün yine 67.0 çıktım yani almamışım da vermemişim de ...

ama geçen haftaya bakarsak..
fark:-1,1

toplam fark:-2,4(1 ay oldu sanırım )
sonuçlar böyle sizce 1 ayda -2,4 iyi mi o_O

verilmesi gereken 8 kilom daha var ve de 2 ayım var :spor::KK6::KK55:
Bence azimle devam eder oruç gününü aksatmazsan kesin verirsin
Bu hafta oruç sayın kaçtı?

Günaydın hanımlar bende katilabilirmiyim araniza bu diyetin bendeki etkileri nasıl olcak çok merak ediyorum. Bugün yeme günüm olsun yarın kısıtlı gün ile başlıyorum. Kurallariniz vs varmı sanırım bugün tartı gününüz. Bende 80.4 çıktım bu sabah boyum 163 yaşım 27 ...
Gunaydin hosgeldin bizde sadece 3 gun kisitlisin diger gunler sana kalmis. 3 gun 500 kalori aliyorsun diger gunler setbest. Ben genelde 500 de sikintiliyim 500 ile 1000 arasinda kaliyorum. 500 aldiginda kesin sonuc aliyorsun. Hergun birseyler yazinca motivasyon oluyor birbirimize destek oluyoruz.

elizz0006:3 oruç /67.0/2,4

ben her hafta 3 oruç yapacağım Güzelay tatlım :KK19:

20170305_121544.jpg

Salamlari yiyemedim,. Bide iki kişilik bu menu yine de yarısı 550 kalori ekmekle oysa gözüme azıcık göründü. Yarışı için tabi

X