5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

evet canım benim bünyem böyle hatta 1.5 kilo bile verebiliyorum bir günde

tabi bundan sonra hep - olacak inşallah
Çok şükür şeker kız. Senin üzüntünlen bizde üzülüp duruyorduk.artıkpazar günü bol eksili çıkarsın inşallah

kızlarrrr günaydınlar bol gülümsemeli mutlu, güzel günler sizlerin olsun

67,4 çıktım ben bugün tartıda mutluluğumdan farketmişsinizdir, sporu bırakmadım, yediğim yoğurt miktarını artırdım

dünden bugüne -700 çıktı mart sonu 63,4 hedefim, yani hedefe son 4 kilogramcık

başlangıç 69,4 tü
şimdi 67,4
fark -2
ama daha çok incelmiş hissediyorum kendimi

Gunaydin kizlar ben bi turlu konsantre olup 500 u yapamadim sinir oldum ama bugun kararli uyandim baslamam sart. Bugun ve ctesi oruc icin hazirim. Bu hafta herkes beni yoldan cikarmaya calisti. Basarili da oldular. Pazar gunu umarim hepimiz basarili sonuclar aliriz

Günaydın güzeller elizz0006 süpersin seninle birlikte bende motive oluyorum.
cakil80 güya bu haftaki hedefim 4 gün oruç tu ama nerde daha 1 tane bile başaramadım. Bende akşamları çok zorlanıyorum gündüzleri sorun yok :-( artık birdahaki orucum cuma ve pazar günü. Bakalım hayırlısı

günaydın herkese ben bugün orucum bu hafta 2.günüm ilk öğünümü birazdan yiyeceğim çok acıktım ama iştağım yok herkese kolay gelsin

Merhaba bugun direniyorum resmen strese gerginliklere yorgunluga ve istahima . Ruhen cok yorgun hissediyorum sanirim basarisizligim bundan yemek en kolay is yiyorum ve bir tekmede kendime ben vuruyorum . Ama ben bu sefer kendime bu kotulugu yapmayacagim

canım sabret yarın yiyebileceğini düşün.

selam kızlar iştah denen şey kalmadı midem ve karnım resmen içe doğru göçtü

canım da hiçbir şey istemiyor, oruç diyeti bence çoook iştah kesiyor, böyle giderse mart hedefime çabuk ulaşacağım çok şükür

Bugün sanırım başardım eğer önümüzdeki 3 saat de birsey yemezsem harika olacak. Ama hesaplamaya göre 586 kalori diyor. Yaw bugün nerdeyse hicbirsey yemedim 500 çok az geliyor bana hemen bitiyor. Çay yaptım şimdi

Tüm gün 1 paket Altınbaşak 2 yumurta 2 dilim kepek ekmeği 4 dilim salam yedim bu yedikleri nasıl 586 yapiyor

Selam güzeller.. Bugün misafirlerim vardı çok yoğun geçti. Umarım yarın oruç günümü başarıyla tamamlarım

Senin adına çok mutlu oldum

15 nisan a kadar 12 kilo hedefim var zor bir hedef ama imkansız değil. 80 olacagim

kızlar günaydın

dün spora gitmedim -100 vermişim ,olsun bu da bişeydir

67,3 çıktım, hadi ha gayret 66 ya az kaldı, gaz veriyorum kendime

bugün spora da gideceğim bakalım pazara sonuçlar ne olacak inşallah 66 yı ucundan da olsa görürüm

bir de doymayan varsa kızlar bol yeşil çay için hemen iştah kesiyor

dün oruçtum bu sefer iyi geçti alışıyorum galiba.yediklerim=3 yumurta akı 45=salata(domate,kivircik,salatalik,turp)55=ara öğün kivi 65=akşam tavuk göğsü 150,ıspanak haşlama 50 ,salata 55=toplam420.Eksik fazla hesaplama olabilir 500 olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…