5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

ay ben yine de kilo değişimi olsun isterim şöyle bi 55 olsam süper olur,rakamlara takık haldeyim :-)

Ben 58 olmak istiyorum Eliz
Ben zaten çok az yediğim içi. Bu diyeti uygulayamadim[/QUOT
canım az yiyorsan oruç günlerini de rahat yaparsın aslında diğer günler de kafaya bişey takmadan rahat geçirirsini gittikçe bünye çok alışıyor ,yaşam tarzı haline geliyor :super:

Ben keyifli bir gun gecirdim ve bugun 1 tane kasarli tost 1 kola 2 cay 1 kahve ile gune devam ediyorum. Yaklasik 10 000 adim atmisiz bolca yuruduk konustuk. Keske hergun boyle gecse

Bugüne ek olarak akşam yemegim
20170304_200805.jpg

673 kalori hesapladi resmen isyan ben bu 500 u tutturamiyorum. Tostu yemeseydim kurtaracaktim. 10 000 adım tolere eder mi acaba

elizz0006 elizz0006

Ben bunu yapmayı düşündüm
Ama ben zaten az yiyorum 900 kalori filan
500 kalori aldığımda ertesi gün. Çok yemek lazım 2000 kalori yedim diyelim o bana kilo yapar diye düşündüm yada 2000 kalori yediğimde aldığım kiloyu oruç gününde veririm benim için koruma olur gibi geldi sadece

Vucudun hep 900 le devam etmez ama biliyorsun dimi 1400 kalori normalde ihtiyaci olan. vucudunu yavaslatirsan hep kilo alirsin arada 2000 kalori almak vucudu sasirtip tasarrufa giderek yavaslamamasi icin.

Vucudun hep 900 le devam etmez ama biliyorsun dimi 1400 kalori normalde ihtiyaci olan. vucudunu yavaslatirsan hep kilo alirsin arada 2000 kalori almak vucudu sasirtip tasarrufa giderek yavaslamamasi icin.

Arada bı oluyordur okadar sanırım

Ama daha öncede 38 kilo vermiştim
1200 kalori ile diyetisyen listesi idi

Ama kalarak veriyor benim bünye kiloyu

Dediğin gibi 1200 un altında vermezler 900 sürekli olmasi için çok az ama yine sen bilirsin hayatın boyunca 900 kalori almak kolay olmasa gerek. Benim bünye 2500 kalorinin üstüne çıkınca kilo alıyor mesela. Hergün 2500 sabit olsa kilo almıyorum. Ben uzun zamandır 4000 kalorinin üstünde seyrettiğim için kilo aldım. Diyetisyen ilk yediklerimi görünce şok olmuştu. Yiyip çıkardığımız sandı hatta .

Dediğin gibi 1200 un altında vermezler 900 sürekli olmasi için çok az ama yine sen bilirsin hayatın boyunca 900 kalori almak kolay olmasa gerek. Benim bünye 2500 kalorinin üstüne çıkınca kilo alıyor mesela. Hergün 2500 sabit olsa kilo almıyorum. Ben uzun zamandır 4000 kalorinin üstünde seyrettiğim için kilo aldım. Diyetisyen ilk yediklerimi görünce şok olmuştu. Yiyip çıkardığımız sandı hatta .

Owww çok fazla sanki
Metabolizman hızlı demekki şanslısın
Ben 2500 yesem 100 kilo olurum metam çok yavaş

Evet kas oranım çok fazla 92 kilo olmama rağmen daha zayıf gösteriyorum. Ama iri de oluyorsun böyle. Ben ilk bu diete basladigimda 500 kalori aç kalmak gibi gelmişti. 4000 kaloriden inmek çok zordu. Ben bir oturumda 3 Magnum u sadece keyif olsun diye yerdim zaten. Şuan bünyem yedirmiyor artık 1 paket makarnayi çok rahat bitirirdim. Artık yapamıyorum. 500 kalori bundan iyi geldi bana 2500 un üstüne istesem de çıkamıyorum

İşte kilo gittikçe kaloride azalıyor
Ben 68 kiloyum şuan ve 1200 çok geliyor

Kilo indikce kalori de düşüyor
Yarın 500 kalori yapayım bende

kızlar günaydın ben kilo bildirimini yarın yapsam olur mu??

dün yeme günümdü bugün yine 67.0 çıktım yani almamışım da vermemişim de ...

ama geçen haftaya bakarsak..
fark:-1,1

toplam fark:-2,4(1 ay oldu sanırım )
sonuçlar böyle sizce 1 ayda -2,4 iyi mi o_O

verilmesi gereken 8 kilom daha var ve de 2 ayım var :spor::KK6::KK55:

Günaydın hanımlar bende katilabilirmiyim araniza bu diyetin bendeki etkileri nasıl olcak çok merak ediyorum. Bugün yeme günüm olsun yarın kısıtlı gün ile başlıyorum. Kurallariniz vs varmı sanırım bugün tartı gününüz. Bende 80.4 çıktım bu sabah boyum 163 yaşım 27 ...

Günaydın hanımlar bende katilabilirmiyim araniza bu diyetin bendeki etkileri nasıl olcak çok merak ediyorum. Bugün yeme günüm olsun yarın kısıtlı gün ile başlıyorum. Kurallariniz vs varmı sanırım bugün tartı gününüz. Bende 80.4 çıktım bu sabah boyum 163 yaşım 27 ...

Zeyasss slm tanıyorum sanki seni

X