5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

2 defa yaptım canım ama bu hafta çok sıkı yapacağım salı-perşembe-cumartesi günü oruç yapacağım şimdiki kilom 68.8di bu sabah pazar tartılacağım hedefim 67.00 civarı

mart sonu da hedefim 63-nisan sonu da 59 ve finiş bitireceğim inş. korumaya geçeceğim Allahın izniyle

hedefime mayısta ulaşsam da olur yeter ki yaza 59 olayım

çakıl senin de hedefin 59 muş ne güzel

beraber ineriz inş.

ayda 5 değil de 3-4 versek te olur bence kasmadan

HAFTALIK TARTI GÜNÜ:
İsim: haftalık oruç günün sayısı/ şuan ki klo/ toplam verilen kilo.

xguzelayx: 1 oruç / 84,2/ 4,1 kg
Cakıl80 : 0 oruç / 92,2/ 3,8 kg
Elizzz: / 2 oruç / 68,8/ 0,5 kg

Güzelay bugün yeme günümdü yarın yine yeme günüm iki gün üst üste yeme günü bana iyi gelmiyor önceki deneyimlerimden inşallah bu sefer öyle olmaz

bir de sen 18 kilo verdiğin zamanda hiç iki gün üst üste yeme günü yapmış mıydın??

Tabikide yaptım ama zamanla verdim.
Sende vereceksin merak etme şeker

selam gençler bende varım,yeni üye gibi görünsem de aslında eskiyim,neyse ben geçen perşembe başladım oruca bugüne de orucum yani pazartesi perşembe olacak yapabilirsem 66.7 ile başladım hedefim 60 hadi hepimize kolay gele(yaş 51)bu arada

hoşgeldiniz inş hepbirlikte 59-60 olacağız inanıyorum

Herkese merhaba bugün inatla aç bekledim eve geldim eşim lahmacun söylemiş yaw bu nasıl kader 2 tane yedim 1000 kalori aldım ve vazgeçmedim yarın yine orucu deneyecegim başarana kadar devam

HAFTALIK TARTI GÜNÜ:
İsim: haftalık oruç günün sayısı/ şuan ki klo/ toplam verilen kilo.

xguzelayx: 1 oruç / 84,2/ 4,1 kg
Cakıl80 : 0 oruç / 92,2/ 3,8 kg
Elizzz: / 2 oruç / 68,8/ 0,5 kg
Pasaklı komtes: 2 oruç /. / 0,5kg
Aysedurmaz2017: 3 oruç / 64,8/ 1,8 kg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…