5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

nerdesiniz kızlar bu topic benim günlüğüm gibi oldu

480 ile kapatıyorum bugünü ,yarın erkenden tartılacağım bakalım sonuçlar nasıl inşallah 67,7nin altına inerim bu ayın sonundaki hedefim 65 bakalım tutturabilecek miyim

Evet o hareket dün vücudum titredi resmen bugün karın kaslarım ağrıdı ama hoşuma gitti sonuç güzel olsun istiyorum. Temmuz a kadar güzel bir karın kasim olsun istiyorum.

Emin ol ben senden çok istiyorum. Dün bir arkadaşım bir foto gönderdi bana 10 yıl önce çekilmiş ben 50 kiloyum bakmaya doyamadim kendime... ben bunu kendime nasıl yaptım diye.

Işten yeni geldim hemen tableti açtım. Bu gece ben burdayım. Kısıtlı günlerde 500 ile 1000 kalori arasında yapmaya karar verdim. 500 de çok bunaliyorum vücut verdiği kiloyu geri almaya çalışıyor resmen . Istahim acildi ama ben kararliyim.

Bugün

Öğlen tavuklu salata
Aksam 45 gr peynir
Domates
Salatalık
Biber
Marul ve maydanoz
100gr kepek ekmeği
Ve cay

Ben çok yiyemiyorum ama kısıtlama koymuyorum 2500 -3000 kalori arasında alıyorum. Sağlıklı şeyler yiyip kaçamak yapıyorum denilebilir.

Bugün deniyim dedim ama başaramadım , çok zorladı beni . Düşündüğüm gibi geçmedi maalesef ((

Ilk zamanlar 1000 kaloriyi dene ben şuna onu yapıyorum. 3 gün 500 ile 1000 arası alıyorum. Diğer günler 2000 2500 arası. Az veriyorum belki ama daha kolay geçiyor benim icin

kızlar ben yine 1,5 kg fazla gösterdim bi gidiyor bu 1,5 kilo ,bir de geri geliyor hiç hedefime doğru ilerleyemiyorum...
üstelik yeme günüm bugün moralim sıfır ben hiç bir zaman başaramayacak mıyım

yeme günüm bugün 2 bin ile 2.500 arası alayım bakalım yeme günlerimde nasıl olacak

oturdum ağlıyorum ben ya

bu yönteme çok güvenmiştim ,yaz geliyor, dolabımı yenileyecektim güya...

psikolojik destek mi alsam moralim sıfır , uyumak 10 kilo verince uyanmak istiyorum, depresyona girmek istiyorum,yerlerdeyim , nasıl kalkacağım bilmiyorum artık, denemediğim yol kalmadı

Mide probleminiz yoksa yeme günlerinizde hafta da 2 gün yoğurt , tarçın , zencefil , zerdeçal kürünü yemenizi öneririm . Denemediyseniz biraz araştırabilirsiniz .

Gunaydin canim ben de 1 haftadir kipirdamadim ayni kilodayim ama sakin bence serbest gunlerinde cok abartma normal ye sadece 1 ogunde kacamak yap 1 hafta bunu dene.

Günaydın kızlar
Malesef benim kötü geçti dün 800 kalori fln aldım sanırım ve 1 gram bile farketmedi tartıda
Eliz senin içinde çok üzüldüm. Nasıl yapıcaz nasıl başarıcaz bilmiyorum. Bi şekilde kurtulmamiz lazım bu kilolardan.

Çakıl bi de şurdan bak on yıl önce kilon çok iyiymiş. Ben kendimi bildim bileli hep fazla kilom vardı. Yani kendimi zayıf olunca hayal edemiyorum neye benzeyecegimi. Sen eski kilonu özleyip hirslanabilirsin

kızlar merhaba
ama bir gün 500 alıp diger günler 2500 kalorirye kadar alındıgına kilo korunmuş olur sadece bence
kilo verilmeilmesi çok ilginçç

Bana da oyle gelmisti ama 4 kilo verdim ve hala almadim ki ben 500 cok yapamadim bazi gunler 700 bazi gunler 900 oldu ama gunde 45 dakika hareket ediyorum. Bugun 91 li rakami gormeyi umuyorum

Hadi kizlar yelkenleri suya indirmeyin en basit hesap 1 ayda kilomuzun %4 unu verebiliriz. Ben 1 ayda 4 kilo verdim mantik bu spor yaparsak arttirabiliriz. Umutsuzluk yok kopmak yok abartmadan saglikli yemek yemeyi aliskanlik edinmek var sonucta bu 4 ay yapip birakilacak birsey degil. Ben onun icin 500 u 1000 ortalamasina cektim ve devamediyorum . Kopmayin hemen

ben yarın spor salonuna başlıyorum canım en az 1 saat aletli çalışmayı, yarım saat de yüzmeyi düşünüyorum

beslenmeye gelince salı-perşembe 500-600 civarı,

diğer günler 1200 civarı yapacağım canıma tak etti,yeminliyim bu yaza 5li rakamlarla girmeye ,kafayı yiycem yoksa

Az yedigin gunler sporu tercih etmeyin diyorlar diger gunlerde yogunlas spora. Ben bugun yine yurudum 30 dakika keske eve dogru yuruseydim belko 10 000 adim atardim ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…