5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

ben de canım hatta oruç günlerimizde yemin edelim bozmayalım
Anlaştık kesinlikle aç kalacağım ama bozmayacagim. Bugün bozmayacagim hala birsey yemedim yemeğim kafamda hazır. Salatami yapacagim sadece yanına peynir mi köfte mi koysam emin olamadım

bu hareketle Karnım fena yandı 30 tane yaptım umarım alt karın kasimi çalıştırır. Hergün 10 tane arttiracagim içinde kullanım kılavuzu çıksa iyi olurdu çok hareket yapılabilir ama ben henüz çözemedim.

Anlaştık kesinlikle aç kalacağım ama bozmayacagim. Bugün bozmayacagim hala birsey yemedim yemeğim kafamda hazır. Salatami yapacagim sadece yanına peynir mi köfte mi koysam emin olamadım

peynirin kalorisi daha azdı sanırım ama zevkine göre seç canım

senle ben çok azimliyiz

Güzelayın da koçluğu sayesinde biz bu işi başaracağız inş.

Eşim bugün tavuk ızgara istedi biraz ona uygun birsey yapım dedim . Önündeki soslarim benimki ızgara olur bol salata ile idare ederim bugün.

Bugün
250 gr tavuk
50 gr ekmek
Koca bir kase salata
1 bardak salgam

Sanirim tavuk fazla oldu 60 gr tavuk yesem yeterdi sanırım ben abarttim. Ölçüm e göre 525 kalori aldım. Gece sadece güzel bir çay icecegim.

çakıl80 gayet güzel menün bence

ben de yarın oruç yapacağım bugün gerçek manada ye-dim

Ben bugun bu programa da başladım. Plank karnı çok fena çalıştırıyor titredim 20 sn de

Yawww ben neden her Pazar uyuyamiyorum güya bugün 10.30 da uyuyacaktim. Sabah yine uyanamayacagim

dün yeme günümde o kadar çok yemişim ki bugün kendimi çok kötü hissediyorum karnım hala şiş

bugün oruç günüm hiçbir şey yemesem sadece bitki çayı içsem olur mu yarına ancak gider bu şişlik

bir de yeme günlerimde tabiri caizse bir danayı yemeyeceğim artık biraz daha kontrollü gideceğim yoksa ertesi güne midem çok kötü oluyor

Benimde oyle oluyor ondan dolayi duzgun beslenmeye calisiyorum bi de temmuzda hamilelik olirsa diye duzgun besleneyim diyorum.

Benimde oyle oluyor ondan dolayi duzgun beslenmeye calisiyorum bi de temmuzda hamilelik olirsa diye duzgun besleneyim diyorum.

kesinlikle canım yeme günlerimizde sağlıklı ve kontrollü olursak korumayı da rahat yaparız

ya bir de zayıflamayı o kadar çok o kadar çok istiyorum ki benden daha çok isteyen var mıdır bilmiyorum hayattaki tek amacım zayıflamak yaza kadar

Bugün oruç günüm birazdan iki haslanmis yumurta yİcem. KahVe bu saate kadar idare etti ancak. Sabah 78.1 di kilom. İki gün yeme günümdü.
Cakil80 programın çok güzelmis. Bende kopyalayıp başlayayım aynısınà. Plank hareketi şinav pozisyonu alıp beklenen hareketti değilmi? ?

Umarım yaza kadar hepimiz kilolalrimizdan kurtuluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…