5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Çok şükür uzun bir aradan sonra ilk oruç günüm tamamladım. 501 kalori yazdı. Yarın güzel olacak istediğim yiyebileceğim :p

kızlar günaydın dün sporun ilk günüydü biraz da dikkat edince 67.7 ye düşmüşüm yani -700 gr :-)

ben de hep bu rakamlar arasında gittim geldim :confused:

bundan sonrası önemli artık benim için hiç olmazsa şubat sonu 65 i göreyim :dua:

Gunaydin 4 gunde 2.7 kilo vermeyi mi hedefliyorsun :skandal:fazla bir hedef degil mi sanki

Ben bugun cok ac uyandim bugun 500 yapim dedim ama bu aclik duygusu ile nasil olacak bilemiyorum

cakil80 cakil80 senin nasıl gidiyor. Yapabiliyormusun
kızlar günaydın dün sporun ilk günüydü biraz da dikkat edince 67.7 ye düşmüşüm yani -700 gr :-)

ben de hep bu rakamlar arasında gittim geldim :confused:

bundan sonrası önemli artık benim için hiç olmazsa şubat sonu 65 i göreyim :dua:
şubat sonu olmazsada mart ortasında görürsün. Sonuçta kilo almoyorsun unutma şuan ki ulaştığın başarıda çok büyük :KK9:

IMG_6581.JPG
Günaydın ilk oruç günüm tamamladım ve güne kahvaltı yaparak başlıyorum

Pazar günleri tartiliyoruz o zaman ok.
Çok ilginçtir ki kilo almiyorum. Canımın istediği herseyi yiyip kilo almamak çok ilginç oldu. Ama vermiyorumda.

Benim neden yapamadigim belli oldu sogukalginligi geciriyorum burnun bogazim tamamen kapandi vucudum direncsiz olunca diette 500 u yakalayamiyorum onu farkettim 3 tane mandalina yedim kendimi tasiyamiyorum keske ev gidip uyusam aksam olmuyor bugun

Benim neden yapamadigim belli oldu sogukalginligi geciriyorum burnun bogazim tamamen kapandi vucudum direncsiz olunca diette 500 u yakalayamiyorum onu farkettim 3 tane mandalina yedim kendimi tasiyamiyorum keske ev gidip uyusam aksam olmuyor bugun
Oruçlu iken beden zaten stres altında bide hastalık eklenince zor tabi.. Geçmiş olsun canısı. En kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.. İstersen iyileşene kadar oruca ara ver.

Bugun denedim ama zor gerci henuz 600 kalorideyim aksam sicak bir corba ile bi de mandalina yesem kurtaririrm resmen nefes alamiyorum kulaklarim agriyor. Esimden kaptim 2 gundur hastaydi bakalim bana bakacak mi :KK1:

SLM. Aranıza yeni katıldım.bnede oruç diyetini uyguluyorum.1 hafta önce başladım.66,6 ile başladım.bugün 64.8 geldim.

canım seninle aynı kilolardayız neredeyse ama ben sürekli 1,5 kilo alıp verdim sen nasıl uyguladın????????
oruç günlerinde kalori sınırı koydun mu???
ben de niye böyle oldu ki o_O
oysa ki çok sevmiştim bu yöntemi herşeyi yiyordum ,oruç günlerim de rahat geçiyordu :dondurma::cry:

Ben hala isteyim ve cok bitkinim aksam biseyler yiyecegim benim 500 olayi ctesiye kaldi kesin.pazar sabah az cikarim :KK76:

Su 89 u bir gorsem rahatlayacagim ay cok sıkıldim hep ayni kiloyu gormekten

X