5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

O aldığın spor aleti ne peki kaça aldın?
35 tl eskiden annemler vardı ben küçükken annem yapardı evde işten geldiginde geçen gün fit to fat to fit de adamın evinde gördüm tesadüf buldum aklıma geldi eskiden ben de evde kullaniyordum alt karın kasları ve kol için rahat calisiyorsun. Bide bilegime takmaya Kum ağırlık alacağım o da eskiden işime yarıyor.

Slm kızlar çok kötü bir hafta geçirdim ama çok şükür bitti ama ben de bittim resmen. Bu hafta işten çok geç çıktım oruç yapamadim vücudum dayanmadi yorgunluga. Bi de streste zirve yaptım ama yine kilo almamisim ona sevindim. Hala 92 kilodayim.
Yeni arkadaslarimiz hoşgeldiniz. Ben 4 kilo verdim toplamda devam ediyorum. Geçen hafta yapamadim ama kilomu korumuş oldum. Sizlerde durumlar nedir.

Stres olma o bagirsaklarin dolduğu için de seni ağır gösteriyor. Ben serbestleşme sınırsız serbestlik yapmayacağım normal sağlıklı beslenecegim canımın istediği şeyleri dikkatli yiyeceğim. Her aklıma geleni yemeyecegim biraz kontrol de geliştirmeyi düşünüyorum . Kaçamakli diet gibi

inşallah canım bağırsak ile ilgili bir durumdur bugün oruç günü yapıyorum yarın sonuca bakacağım inş. o fazlalık gitmiş olur

bir gün sınırsız yiyip bir gün oruç yaptığımda cidden güzel verdiğimi farkettim ben ama 2 kez üst üste sınırsız olmamalıymış onu tecrübe etmiş oldum..

benim bünye böyle demek ki

yarın sonucu söylerim iple çekiyorum

Hosbulduk Çakıl80
Demekki diyeti bıraksak kilo almayiz hemen. O zaman kalıcı veriyoruz demektir.
Aslında bu diyetin en sevdiğim yanı bir gün olup birgün olmaması benim gibi diyet yapmayı beceremeyenler için süper. Dün çok tuttum kendimi hayır yarın yersin dedim ve bu sayede yapabildim yoksa hep böyle çekilmezdi.

Arkadaşlar kilo cizelgesi veya ortak tartı günü varmi yoksa herkes istediği zamanmi yazıyor kilosunu verdiğini hedefini

Eliz ben yaptığım şeyden en ufak birseyde umudumu kaybedince hemen vazgeçerim. Şimdiye kadar birçok kilo verme maceram böyle bitti. Sen de benim gibi yapıp yenilme sakin bırakma. Yarınki sonucun istediğin gibi olmazsa umitsizlige kapılma vücudun kendini bikaç günlük korumaya almıştır belki.

yok canım bu sefer bırakmak yok yüzlerce diyet denedim şimdiye kadar en çok bu yöntemde huzurluyum asla bırakmak yok yalnızca 1+1 yapmak niyetim bu topicteki tüm arkadaşlarıma söz veriyorum 55 olana kadar 4-5 ay bile sürse bırakmayacağım Allahın izniyle

Ben 500 kalori olayina dönemiyorum midem açlık sinyali veriyor çok ciddi. Sabah kahvaltı yaptım biraz önce mandalina yedim 500 oldu bile saat daha 5. Haftada 3 gün 1000 kalori ile bu işi yürütebilir miyim acaba tekrar bünyem alisana kadar. Bu arada açlık duygusunu hissetmek çok güzel ben yıllardır acikmadan yediğim için açlık nasıl bir duygu unutmustum. Acikinca yemek güzel oluyor hersey daha lezzetli geliyor.

Sabah sok marketin kağıt gibi olan kepek ekmeğinden yedim 3 tane burgu peynir domates salatalık biber 1 tane de yumurta toplam 465 kalori etti çok sinir bozucu içine ekmek girince 500 kalori hayal oluyor onu anladım. Ekmeksiz yapmaliyim ben bu isi.

canım bence çok acıksan da bugün yeme ben oruç günlerinde kahvaltı niyetine 2-3 tane haşlanmış yumurta yiyorum başka bişey yemiyorum akşama kadar midem açlıktan ezilse bile yemiyorum yarını ve güzel kıyafetleri hayal ediyorum sen de öyle yap tavsiyem ertesi gün nasıl olsa yiyeceksin bolca sıvı tüket , müzik dinle,başka şeyler yap ama bin kal. yapma bence onu koruma döneminde yaparız

Aksam çorba icsem kurtarır miyim acaba suan çok acıktım yada kocaman bir salata mi yapsam gece beni ne tutar acaba saat 9 dan sonra tehlikeli oluyor acken

Iyi akşamlar güzeller nasıl gidiyor bakalım 4:3 maceranız. Tabikide haftada 3 kere 1000 kalori yapsan bile Kilo verirsin ama 500 de verdiğin kadar hızlı deyil.

Ben oruç günlerinde ilk öpünümü saat 15-16 da yiyorum 100 kalorik bu işte bir dilim wasa ile üzerine 2 dilim tavuk salam yanında 5-6 tane badem akşamda olan akşam yemeğinden bie tabak genelde zebze yemeği oluyor.

Sabahları acıksamda midem kıyılsada kendi kendime yemiyecem fazla yağlarımı yak kullan diyorum 5-10 dk sonra aclığım gidiyor.

cakil80 bide şöyle denesen oruç gününde yiyeceğini birgün önceden ayarlayıp hazırlasan nasıl olur acaba?

Senin 3 de yeme işi mantıklı aslında sabah erken yiyince zor oluyor bi de bunu deneyeceğim. Bugün gün bitmedi mesela ama 3 den sonra yeseydim kurtarirdim kesin

güünaydın kızlarrr

tartı 67.7 yi gösterdi mutluyum o geçici bir durummuş -900 gitti yine

ama ben istediğim hedefe varmayı düşünüyorsam, kendimi çözmüş durumdayım ileri -geri yapmamak için ;

güzelaycım 1 gün ye 1 gün dur yapacağım yaza kadar çünkü 2 gün üst üste yedim mi verdiğim süreyi uzatmış oluyorum

Günaydın bugünden yarının yemeklerini hazirlayacagim. Yürüyüş yapmak için erken uyandım ama acaip yağmur var evde bişeyler yapmaya calisacagim. Yağmur bir bitse sokağa atlayacagim

Günaydın bugünden yarının yemeklerini hazirlayacagim. Yürüyüş yapmak için erken uyandım ama acaip yağmur var evde bişeyler yapmaya calisacagim. Yağmur bir bitse sokağa atlayacagim

günaydın canım dünü nasıl geçirdin ??
500ü tutturabildin mi ??
nasıl gidiyor

Gunaydin hepinize
Haftada 2 gün yaparım diyodum ama pzt crs ve cuma olmak üzere 3 gün yapıcam. Haftasonu 2 gün üst üste gelicek ama h.sonu yapamam

günaydın canım dünü nasıl geçirdin ??
500ü tutturabildin mi ??
nasıl gidiyor
Tam tutmadı 800 ile bitirdim ama bugün 500 yapacağım yiyeceklerimi hazirladim ve geç yiyeceğim. Yaşasın hayatı seyredecegim 3 e kadar yemeyecegim hatta yapabilirsem 5 e kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…