5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Olmaz biye sıkıntı olsun ben kendim haftada 3 defa yapıyorum sali perşembe ve pazar gunleri bu diyeti uygulayip sadece 2 defa orucla bile zayiflayan var nasil olsa 4. Bizimlesin
çok sağol canım yedim gitti :))))
yarın çok sıkı bi oruç günü yapacağım

Merhaba hanımlar. Bende bu diyeti düşünüyorum. Her ay 3 veya 4 Kilo vermek istiyorum. 78 kiloyum hedefim ilk aşama 60 olmak sonra duruma göre 53 lere düşmek istiyorum..
Umarım bu yöntemle kilo veren vardır. Guzelay ve eliz yontemi uygulayanlar sadece sizmisiniz.

hoş geldin canım bir de çakıl80 vardı ama 2 gündür ondan ses seda yok ...

ben de 10 günde 1,7 verdim 67 yim 57 olmak ilk hedefim yaza kadar inşallah

beraber yapalım yarın oruç günüm muhakkak benim çünkü 2 gündür acayip yedim

Hoşgeldin aramıza
Daha önceki yazıları okuduysan benim bu 4:3 de tecrübeliyim. O zaman 18 kilo vermiştim. Şimdi doğumdan sonra tekrar başladım. Ben birgün ye birgün tut yapmıyorum bu seferlik. Kendim için 3 gün oruç günü belirledim salı perşembe ve pazar günleri kısıtlı günüm. Eger arzu edersen sende bizimle birlikte yspabilirsin, sana destek olmaya çalışırım

Tebrik ederim , inşallah bu seferde istediğiniz sonuçları kolaylıkla verirsiniz .
Daha evvel verdiğiniz kiloları hamileliğe kadar koruyabildiniz mi ?

Hoşbulduk... on günde 1.7 tebrik ederim. bende yarın oruç günü yaparak başlamayı düşünüyorum. İnşallah becerebilirim

Hoşbuldum.. çok teşekkür ederim. Önceki yazilari okumaya çalışıyorum bir yandan. Bi cümleniZe bayıldım. Bu masraflı bir diyet. Dört hafta sonra yeni kıyafetler almanız lazım. Yazmışsınız orda eridim resmen. Bu kadar güzel bi motivasyon görmedim daha.
Oruç günlerinde yağda tuketulecek. Onuda not aldım.
Ben şimdilik 2 gün pzt ve cuma yapip duruma göre 3 é çıkarmak istiyorum.
Yarın başlıyorum inşallah.

selam kızlar ben bugün oruç günümü aşırı rahat geçiriyorum

saat 4 olmuş aldığım kaloriyi söylesem şok olursunuz

0 kalori yani hiçbir şey yemedim sadece çay ve şekersiz kahve içtim hala canım yemek istemiyor

akşama yoğurt ve 1 meyve yiyebilirim bilmiyorum karar vermedim...

yarın sabah tartılıp kilomu söylerim en son 67.6 ydı bakalım inşallah yüzümü güldürür tartı

Herkese merhaba bu hafta işten çok geç çıktım yorgunluktan uyuyakaliyordum. Bugün de yeni geldim ama ctesi hep burdayım inşallah haftaya erken çıkacağım.

arkadaşlar çok üzgünüm keşke 2 gün üst üste yeme günü yapmasaydım

tartıda 900 gr fazla çıktım

68.5 gösterdi tartı çok üzgünüm 1 gün oruç 1 gün yeme durumu daha iyiydi benim için(((

Bugün 78.7 kg ile başladım diyete. Birazdan sekersiz kahve içicem açıkinca da haşlanmış yumurta yerim kalorisine bakıp. Sonra badem fındık fln yerim azcik. Aksama ne yerim bilmiyorum belki yoğurt

Çakıl80 sen ne kadar verdin acaba.

Eliz0006 bence üzme kendini moralini yüksek tutamazsan diyetin devamını getiremeyebilirsin.

Ben guzelay in 4 hafta sonra alisveris yapma lafını o kadar sevdim ki. Acaip motive oldum. İnşallah yapabilirim de şöyle bikaç parça kıyafet alırım.

İki haslanmis yumurta yedim 150 kalori. Ama azıcık tuz serptim.
Mutlaka zayıflamam lazım. Kendim için. Oğlumla hic yorulmadan kosturabilmek için. Ve iddaamiz var eşimle. 30 haziranda 70 olmam lazım birbuçuk ay oldu bende tık yok. 8.7 kilo gitmeli. Ve işin ucunda esimin sigarayı bırakması var. Veya benim telefonumu kaybetmem sadece alo diyebileceğim bir telefon alinacak veremezsem. Ee bi de çeşitli tatil ödülleri var. Bunları düşünüp vermem lazim

sıkıntı etme güzel oruç yapınca gidecek 900 gr fazla gidecek

canım özlüyorum seni beni sensiz bırakma

bugün oruç günüm bundan sonra beni öldürseler 2 gün üst üste yeme günü yapmayacağım kararlıyım

1 gün oruç 1 gün yeme olay budur yaza kadar

Oruç günü yaparak başladım. Bugun ikinci gün serbest gün. Sabah ilk iş tatildim regl olmama rağmen 1.3 kg gitmiş. Biliyorum su kaybı ama çok mutluyum. 77.4 kaç aydır ekmek yemiyorum 77 lere düşmemistim

Hadi bakalım hayırlı olsun aramıza hoşgeldin tatlım

Oruç günü yaparak başladım. Bugun ikinci gün serbest gün. Sabah ilk iş tatildim regl olmama rağmen 1.3 kg gitmiş. Biliyorum su kaybı ama çok mutluyum. 77.4 kaç aydır ekmek yemiyorum 77 lere düşmemistim
Ayda ortalama 3-4 kilo verirsin ve iki beden küçülürsün 1.5- 2 ayın içindeki çevrenin dikkatini çekersin

canım özlüyorum seni beni sensiz bırakma

bugün oruç günüm bundan sonra beni öldürseler 2 gün üst üste yeme günü yapmayacağım kararlıyım

1 gün oruç 1 gün yeme olay budur yaza kadar
Ben cuma ve cumartesi yada cumartesi ve pazar günleri üst üste yedipim günler oluyor ve buna rağmen kilo veriyorum.
Bide bana göre çok fanatik olmamak lazım. ogün yemekli toplantın varmış. herzaman böyle toplantılar olmuyor ki demi ama ben şuan aile ziyaretindeyim evime pazartrdi günü geçeçem. Beni idare edin sık sık giremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…