5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

selam kızlar bugün yeme günümdü yine şölen yaşadım

ama güzelaycığım gittikçe midemiz küçülüyor sanırım midem ağrıyor çok yiyince ..

biz birkaç ay yapsak iştahımız az ,midemiz küçücük ,minicik kalacak ve biz ne yesek te hep minnak kalacağız

yarın oruç günüm ve inan iple çekiyorum açlık bana huzur vermeye başladı, tokluk değil

Doğru söylüyorsun canim bu sefer giden kilolarla iyi vedalas bu yasam tarziyla geri zor gelirler sana

Gunaydin canlar sabah cok yorgun uyandim 7 saat ara ile calismak hic ama hic eglenceli degil bugun nasil biter bilmiyorum. Neyseki bugun serbest gun bide ac kalsam sanirim bayilirim yorgunluktan

selam kızlar bugün oruç günüm ve inanılmaz yoğun geçti ve gün boyunca yediğim sadece azıcık yoğurt ama hiç zorlanmadım

oruç günlerini çok rahat geçirmeye başladım yaşasın

yarın bir de tartı yüzümü güldürürse tam süper olacak

Ben geldim ve bugün kabus gibiydi canım ne istenirse yedim rahat rahat eşimle çay yaptık bisküvi de yiyorum oh mis ama spor yapmaya halim kalmadı.

Canım yalnız mı yaşıyorsun yoksa ailenle mi. Sadece nir okula gittiğini biliyorum
Oruç benim içinde problem değilde ailem için sıkıntılı ben oruçken onları baştan savma yapıyorum..

kızlarr dün oruç günümdü -200 vermişim o kadar dünyaları yememe rağmen toplamda 10 gün falan oldu 1,7 oldu verdiğim kilo benim aylık hedefim 3 vermek yani şubat sonuna 1,3 daha verirsem hedefi tutturmuş oluyorum

güne çikolatayla başladım dün içimde kalmış ben yeme günlerinde asla kalori saymıyorum yiyeceklerin,tatlıların zevkini çıkarıyorum üstüne de zayıflıyoruz süper ya

güzelaycığım evet benim avantajım yemek hazırlama derdim yok çok şanslıyım

bu yüzden oruç günlerimde yoğurtla bile geçirsem oluyor

kızlar Güzelay,çakıl nerdesiniz beni yalnız bırakmayın lütfen 4 ay buradayım inş., yalnız çekilmez

bu arada Güzelay bişey soracağım sana açıkçası bi korkum var ondan bahsedeceğim bugün serbest günümdü yarın da bi toplantıya katılmam lazım yemekli yarın da serbest yapıp perşembe oruç günüm olsa olur mu ????

yani bu hafta pazartesi-perşembe-cumartesi yapmak planım..

ama iki gün üst üste serbest yapmaya çok korkuyorum başladığımdan beri hiç iki gün üst üste serbest gün yapmadım sıkıntı olur mu sence

Olmaz biye sıkıntı olsun ben kendim haftada 3 defa yapıyorum sali perşembe ve pazar gunleri bu diyeti uygulayip sadece 2 defa orucla bile zayiflayan var nasil olsa 4. Bizimlesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…