5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

aslında ben de yarın yapacaktım da okulun ilk günü diye bugün yaptım bu hafta böyle olsun haftaya pazartesi-perşembe-cumartesi yapacağım inş
bir de cidden aç uyuyacağım ama sabahı düşünüyorum ve su içiyorum
vücut alışınca çocuk oyuncağı gibi gelecek çok rahat edeceğiz inş.

İnşallah hedefine kolaylıkla ulaşırsın canım benim.. Benim için iyi gelen diyet senin içinde iyi gelecek diye bir kural yok ki. Sonuçta seni en iyi tanıyan yine sensin. Senin için nehin nasıl olacağını en iyi bilirsin.

O meyhane pilavı yüzünden uyuyamiyorum çok yedim rahatsız etti. Sen neler yaptın menu yazmadın bugün

Güzelay Allah senden bin kere razı olsun canım benim seni çok seviyorum
ilk oruç günümden sonra tartıldım veee tam 1.5 kg vermişim
yani tatilde 1 haftada sınırsız yiyerek aldığım kilonun hepsini 1 günde vermişim çok mutluyum,seninle tanıştığım için çok şanslıyım sanırım bu sefer 67 den 53-54 lere ineceğim yaza kadar bırakmak kesinlikle yok , sizleri seviyorum
sabahçı olduğum için 5 buçukta kalkıp tartıldım gözlerime inanamadım birkaç kez daha tartıldım
ve bugün yeme günüm dün yiyemediğim şekerlemeleri kahvaltıda yedim düşün ne kadar canım çektiyse artık

ben dün çok ama çok başarılıydım? Aferim bana. Planladığım gibi gitti ilk öğünümü 13.00 sonra yefim malum 16 saat kuralı bir elma ğzerine biraz tarçın ve 10 badem. Akşam yemeğide tavuk göğsü sarımsaklı peynirli yanınada bulgurlu salata. Yeni öprendiö yatım çay bardaği kadar pişiriyorum yağsız. Salatam böyle çok doyuru oluyor bence. Dur sana resmini paylaşayım

Aferim bana dememin sebebine gelince
Düz akşam yemeğinden sonra bir emaneti vermek için kuzenime gittim. Oysa gitmede. Söyledim bak ben oruçluyum bişey hazırlama diye ama hanfendinin içi rahat eymemiş ben gelmeden masayı donaltmış ama bendeniz dün yrmedim sadece cay istim pastalarımı böreklerimi de paket yaptırdım. bugün yiyeceğiM inşallah

Canıö semin adına sevindim. Afiyet olsun bugün istediğin hetşeyi gönül rahatlığıyla tüketebilirsin

5 şubat pazar
Kahvaltı 11:05
4 kaşık yulaf ezmesi 194
1 büyük kırmızı elma 156
1 buçuk bardak sütaş yarım yağlı süt 132
2 çorba kaşığı balparmak 55
27 adet kuru üzüm 135
2 kivi 126
Kahvaltı 768 kalori (4 kaşık yşyeöediğim için 30 klori çokardım az bile)
Ara 15:15
Bir çay kaşığı bal 9
İki dilim beyaz ekmek 154
2 adet siyah zeytin 8 z.yağı ile yedim banane saymıom o kaloriyi
1 haşlanmış yumurta artı çeyrek daha 93
264 etti
İkinci ara 18:30
1 kivi 63
Akşam yok
Toplam 1.095
Ekstalar ise şöyle
İki yeşil çay birini az sonra içicem
T.kahvesi
19 dakika bulaşık
15 dakika duş
15 dak bacak hareketleri
Suyu daha tamamlamadım
Bacak hareketi de yaparım büyük ihtimal
Canım çıktı listeyi yazana kadar evdeyim die böyle çeşitli
B

Ben de senin gibi ismimi altına hedef kilosu yazmak istiyorum nasıl yaparim
ayarlara git yönlendiriyor

Aynen dostum sağolasın

Afferin cok iyi olmus foto cok guzel gorunuyor. Aslinda keske ben de meyhane uerine bulgur salatasi yeseydim daha saglikli gorundu gozume.

Günaydıniz güzeller. Bugün bir haftami daha tamamlamis bulunuyorum
Kilo: 84.0,( -700 gr gecen haftaya göre)
. Bel 92 cm (-2 cm)
. Göbek: 110 cm (-2 cm)
. Basen : 115 cm ( sabit)

Bisiklet squash dedikleri bi da bacak kaldirma benim bildiklerim am a aksam sana goruntu gondririm. Ben bugun keyifsizim cok uykum var calisamiyorum resmen isteksizlikten

Evet ve 1 tane sokak simidi alacagim zero ile onu yiyecegim 270 kalori ama canim cok istedi. Aksama da buyuk bir salata yapsam olur sanirim. Yumurta da yerim planim boyle

Evet ve 1 tane sokak simidi alacagim zero ile onu yiyecegim 270 kalori ama canim cok istedi. Aksama da buyuk bir salata yapsam olur sanirim. Yumurta da yerim planim boyle

Süper plan benim dün tabaktaki bulgurlu salata 100 kalorilik tavsiye ederim üzerine tavukda dilersenişte az kaliriyle aksam yemegi cepte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…