5:2 Diyeti ( Oruç Diyeti )

Oglumla izledik klipi çok güzel be yaaww
Ister istemez hareket ettiriyor en azından yerinde sallansan bile hareket olur. Ben kendimi bu hafta çok enerjik hissediyorum aç oldugumdan mi kilo verdigimden mi bilmiyorum insülin düştü sanırım eskisi kadar çok uyumuyorum. Ama eşim benimle aynı beslenmeye başladı ona canım sıkılıyor. O zaten 80 kilo ve fit çok az yiyor. Bana destek olmak icin ihtiyacından az ona da yemek yapsam iyi olacak. Akşam benim yemegimden 3 tabak yedi ama . Gerçi ona yemek yaparsam da ben zorlanirim.bugun ona konserve balık alım seviyor. Yemeklerin yanına yer ya da sandviç yapar. Siz evdekilerin yemeklerine nasıl düzen veriyorsunuz ayrı yemek yapıyor musunuz ben buzdolabını tamamen boşalttım evde sağlıksız hicbirsey yok hardal ve barbekü sos hariç onları atmaya kiyamadim

ben ozellikle ona dikkat ediyorum. Evdeniler ne yiyorsa bende aynisini yiyorum. Sadece oruc gunlerinde benim porsiyonlarim daha küçük oluyor, yada o gün kalirisi yuksek yemek yapmiyorum kizartma gibi falan. Zebze Yemeği türlü corba salata gibi yiyecekler hazirliyorum aileme oruç diyeti sadece kilo vermek ustehenler için değil ki. Benim çok danimarkali arkafaslarim var fit zayif ama sağlık için yapıyorlar.. Oruçun verdiği hafiflik rahatlık bağımlılık yapıyor insanda

Ben ayrı bişey yapmıyorum evde ne yaptıysam çorba pilav biftek vb onlardan yiyorum eşime kendimi düşünerek yemek yapmıyorum diyet yokmuş gibi yapıorum ben de yiyorum kalori hesaplayarak kaşık hesabı genelde yiyorum

Aynı senin dediğin gibi bende işte.. Sonuçta sağlık cocuklarımın eşimin içinde önemli

Aynı senin dediğin gibi bende işte.. Sonuçta sağlık cocuklarımın eşimin içinde önemli
Aynen bu arada ben çok doydum iki tabak yiyecek haZırladım kendime akşam da mercimek çorbası içicem 1000 i geçmicem garantilendi şükür çünkü aşırı tokum

Ben yıllarca çok yiyince eşim az yiyor gibi geldi haklisiniz sağlıksa onun içinde aynısı geçerli o da rahat uyuyor artık.

Sabah 12.00

150 gr beyaz ekmek
1 yağda yumurta
3 domates
3 biber
2 zeytin
4 dilim salam

Suan kendimi iyi hisetmiyorum. Yediklerim çok ağır geldi başım ağrıyor ve uyku bastırdı. Eskiden bu kahvaltınin 2 katını yerdim ozaman böyle hissederdim. Bu duyguyu bidaha yaşamak istemiyorum.

Fazla mı geldi bu yediklerin

Kızlar bu son mesajım tamam kendinize göre çok haklısınız ama inanın yapamıyorum haftada iki gün az yiyerek diğer günler dünyayı yesem nolur bana o iki gün yiyecek lazım anlıomusınuz
18 gün iddia için savaştım ama asla haftada iki gün 500 yapmadım diğer günler sınırsız falan yemedim
Xgüzel ay hatta sana demiştim riske alamam die idda bitsin ben de rahat rahat haftada iki gün oruç yapçam dedim
İdda bitti denedim gördüm yapamadım
Ben yine eski yolumdan giderek hergün 1000-1500 kalori alarak haftada iki kilo verme yoluma devam etmek istiyorum hadi şimdi yapamazsam haftada bir olur o da bana yeter 10 kilo fazlam var ve acelem yok inanın hepimize Allah kolaylıkversinnn (konu takibi bırakıcam bi süre sonra öptüm)

Daha öncede dediğim gibi kilo vermeyi bırakma yeter hangi şeritler gittiğin önemli değil. Hayatına hangisi uygunsa onu secmelisin

Sonunda mutlu son meyhane pilavı kavuştum ve 2 çatal sonra duyduğumu hissettim ama bırakmak yok tüm tabağı yiyecegim. 12 saattir bu ani bekliyorum

Sabah 12.00

Yağda 1 yumurta
3 domates
3 biber
4 salam
150gr beyaz ekmek
2 zeytin

Saat 3 de
30gr ekmek
2 tane salam
Zero

Saat 5 de
50gr ekmek
3 tane salam
Zero

Aksam
Büyük bir tabak meyhane pilavı
2 bardak ayran

Bu yemekler bana bugün çok geldi midem rahatsız oldu. Sanırım az yemeye alistim

bugün ilk oruç günüm ve çok rahat geçti hatta dans bile ettim :))
midem rahatladı bi hafta o kadar yüklendikten sonra bugün çok iyi oldu:))
bakalım yarın ne kadar hafif uyanacağım , umutluyum bu stil yaşam stilim olacak, genelde ilk haftalar zorlanırsınız diyorlardı ama ben bu günü çok rahat atlattım yarın bayram günüm olur inş.

Bana da demişlerdi ben de rahat geçirdim sadece yatarken aç uyumaya alışık olmayınca biraz zor uyudum ama çok rahat uyuyorsun Inan. Keşke bizimle aynı güne denk gelseydin bizde yarın oruç günü. Yarının planını yapıyorum ben de ama tok karnına zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…